Kuchyň z Ikey

61
17.5.20 16:51

Kuchyň z Ikey

Holky máte někdo zkušenost z kuchynema z Ikey? Myslím doba dodání, kvalita, premerovani atd? Díky moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
887
17.5.20 17:09

My máme „částečně“. Desku a nějaké úpravy na míru nám dělal truhlář. Montoval ji sám manžel a dalo se to, máme jí přes 5 let a spokojenost. Jen ta lednice je hlučnější, musela jsem si na to zvyknout. V ikee je dobré objednat se předem jinak cekačka na 2 hodiny a je to o tom na jakého člověka narazíte. Byla jsem na Čerňáku a tam holčina se tvářila že ví co dělá a na Zličíně to pán po ní předělával k lepšímu a dle komentáře věděl víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
17.5.20 17:16

@Gortyna vy jste brali lednici od Ikeii? My jsme koupili zvlast prijde mi ticha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
17.5.20 17:34

@Simmcaa ano vestavěnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
17.5.20 17:36

@Gortyna my mame taky vestavenou, ale koupili jsme ji zvlast

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
17.5.20 17:37

Ahoj, mame komplet z ikei i spotrbice. 9 let a vse super. Manzel sestavil sam. Ted delame komplet novou i nasim, akorat jsme zavesili posledni skrinku. Jeste si vyberou barvu dvirek a bude to hotove. Jen cekame az se to trochu uklidni a nebude tolik lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
17.5.20 17:39

@agnes0405 jinak tím jak jsme si to montovali sami bylo skoro vše druhý den. Myslím že na troubu jsme čekali týden, ale my jsme měli i vlastní odvoz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
17.5.20 17:41

@Simmcaa já vím, že to jde. Jen jsme zařizovali komplet celý byt a nechtělo se mi to řešit jinde tu kuchyni už jsem toho měla dost. Furt vzorníky apod. Na jednu stranu mě to bavilo, ale věci na objednávku z jiných obchodů (i těch dražších např. Židle ton) se strašně protahovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
17.5.20 17:45

@Gortyna tak my prave zarizovali cely byt, takze jsem to prihodila k pracce a susicce. Ale troubu, mycku, mikrovlnku a indukcni desku mame z Ikea a maximalni spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
17.5.20 17:49

@Simmcaa zrovna pračka byla jedno z mála co už jsme měli, jinak s ostatním (trouba, myčka, digestoř) také dobrá zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9686
17.5.20 17:50

Máme a budeme dělat jinam novou. Kromě lednice, kvůli hlučnosti, a desky, kvuli spolupráci s odsavačem, budeme brát asi vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
17.5.20 18:01

Ahoj, máme zatím 4 roky starou kuchyň z Ikea. Manžel si ji sestavoval v programu od Ikea a neměl problém. Od objednání dorazila za 7 dní. Sestavil ji také sám bez problému. Máme černou a jsme spokojení. Pojezdy jsou kvalitní a celkově jsem s ní moc spokojená. S deskou neporadím máme od truhláře :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
17.5.20 18:23

My mame kuchyn z Ikey bez spotrebicu. Jsme s ni moc spokojeni, partner ji daval dohromady sam. Mame i kuchynskou desku a bez problemu. Dodaci lhuta byla myslim tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10156
17.5.20 22:30

Máme kuchyň Ikea asi 12 let a všechno je bez problémů. Vymýšlela jsem jí sama, i sestavovala, s pomocí dědy tehdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
18.5.20 06:46

Holky všem moc děkuji :palec: vezmem teda z Ikey tak jak jsem chtěla, přemýšleli jsme i o xxx lutz ale Ikea je ikea :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat