Prodávají se zkažené potraviny?

132
15.5.20 14:53

Prodávají se zkažené potraviny?

Ahoj, dneska jsem koupila maso na polívku a bylo cítit jakoby savem. Jsem těhotná a smrdí mi všechno, ale i po omytí to nebylo ono. Znám spoustu historek z minulosti od prodavaček, jak omývali octem zápach, nebo oškrábávali plíseň z potravin. Děje se to i dneska? Úplně si nedělám iluze, ale budu ráda za realitu od lidí, kteří v potravinách pracují. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8063
15.5.20 14:56

Mama dělala brigádu v nejmenovaném řeznictví a museli omývat oslizlé párky ještě před dvěma lety. Nebudu ti brát iluze, děje se to určitě pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
15.5.20 15:08

@Aduš8
Díky, trochu jsem doufala, že už se to nedělá, ale spíš jsem nad tím nepřemýšlela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
15.5.20 15:13

Mne se to stava celkem casto s kurecim. Ma treba jeste 2 dny do konce spotreby a uz smrdi jak tyden prosle. :roll: Ale savo jsem necitila, driv se to umyvalo v hypermanganu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
15.5.20 15:15

@zrnko kuřecí už skoro nekupuju, většinou nemá žádnou chuť, je skoro bílé a smrdí to máš pravdu. Tohle bylo krůtí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12339
15.5.20 15:17

Před pár lety jsem dělala v masně, která má pobočky různě po čr a vše bylo úplně ok. s tím savem, jestli tam fakt bylo, bych spíš tipla, že blbě vytřeli pult. :nevim: bylo to z masny nebo z řetězce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1066
15.5.20 15:18

Když koupím kuřecí maso a nepotřebuji jo, dám ho hned zamrazit i když má ještě týden trvanlivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27230
15.5.20 15:20
@zrnko píše:
Mne se to stava celkem casto s kurecim. Ma treba jeste 2 dny do konce spotreby a uz smrdi jak tyden prosle. :roll: Ale savo jsem necitila, driv se to umyvalo v hypermanganu.

Z tpho důvodu záSAadně někupuju maso v akci. Nikdy.
Prakticky vždy je ve skutečnosti prošlé a páchne. :poblion: :poblion: :poblion:

Jakmile Albert olepí kuřecí „akce“ a je to třeba spotřebovat do dalšího dne, sáhnu s těžkým srdcem po nějaké drahé biokachně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27230
15.5.20 15:20
@korneli píše:
Když koupím kuřecí maso a nepotřebuji jo, dám ho hned zamrazit i když má ještě týden trvanlivost.

Taky nenechávám maso v ledničce. Buď zpracovat ten den, nebo šup do mrazáku.

Pokud to není takové to „zrající“ maso, bejček atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2499
15.5.20 15:24

Me v tehu smrdelo kazdy maso. Jedla jsem ho jen uz upraveny, kdyz varil chlap… kupuju maso vakuovany od českých farmářů z kosiku a rohliku uz asi 3 roky. V Albertu jsem 2× vzala uz jety maso. Takze od ty doby ani napad… proste si radsi priplatim a maso nikdy nesmrdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
15.5.20 15:29
@Bábrdl píše:
Z tpho důvodu záSAadně někupuju maso v akci. Nikdy.
Prakticky vždy je ve skutečnosti prošlé a páchne. :poblion: :poblion: :poblion:Jakmile Albert olepí kuřecí „akce“ a je to třeba spotřebovat do dalšího dne, sáhnu s těžkým srdcem po nějaké drahé biokachně.

A oni pak jeste tu akci odlepi a prodavaji dal s normalni cenou. Ja doma u kureciho kousek odriznu a dam psovi, kdyz to nesezere, tak je spatne, ikdyz nesmrdi. Nas pes na to ma cuch. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
15.5.20 15:35

@debra.morgan řetězec typu Jednota, malý obchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15889
15.5.20 15:37

Hodne zalezi na kvalite. Co se tyka kureciho, to kupuju uz jenom vyhradne bio. Ano, je to drahe, ale chutove to je TOP a jeste se mi nestalo, ze by pred datumem spotreby smrdelo. Ani v den, kdy tomu konci spotreba nesmrdi.

Kupovat maso v akci, to je jenom pro dobrodruhy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16115
15.5.20 15:46

Jak kde, ale pred 5 lety sem delala v obchodě a právě díky temhle nechutnostem sem odchazela. Co se neprodalo ani oskrabane a omyte, se pak zapekalo treba do pizzy, takovych těch pizza zemli nebo se nakorenilo a upeklo a prodavalo v teplem pultu :poblion: ale některé obchody tohle nedělají, co se nespotrebuje hned vyhazují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12339
15.5.20 15:49
@Lucie142 píše:
@debra.morgan řetězec typu Jednota, malý obchod.

tam je to tak padesát na padesát :mrgreen: :mrgreen: jestli mají odbyt? tak bych to tipla na špatně vytřený pult do kterého pak daly maso. jestli nemají odbyt tk zas spíš na otření :mrgreen: :mrgreen: já ybch jim to vrátila a bylo by.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama