kukuřičné křupky

Anonymni
25.10.08 17:28

kukuřičné křupky

Zdravím všechny lidičky.
Chtěla jsem se jen zeptat, jaké dávate křupky dětem v 7-8m? Já jsem koupila ve zdravé výživě kukuřičné křupky (extrudovaná kukuřičná krupice), bez soli a cukru. Nejsem si jistá jestli jsou vhodné pro tak malé děti.
Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1364
25.10.08 17:45

Ahoj,
my jsme zkoušeli dávat kukuřičný křupky už od šesti měsíců, to je moc nechtěla, ale v těch 7,8 už je dlabala hodně. Určitě na ně brzy není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
25.10.08 17:54

Ahojky, náš malej je baští taky od 8 měsíců. Ze začátku je baštil hodně pomalu, stačily mu 3 za den a dneska je do sebe hází jak nic.
Já myslim, že brzo neni, neni tam nic co by těm špuntům mohlo nějak uškodit. :wink:

Pa Terka a Eliášek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
25.10.08 20:48

Ahojky, já se přidávám, baští je cca od 6m a je do nich blázen. Ze začátku jako prase, ale teď stoluje jako lord i na zemi. Ani drobeček po ní nezůstane :lol: . Můžu je jen doporučit :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.10.08 15:59

Ahojky, taky je jíme už asi od 6-7 měsíců. A můžeš vyzkoušet i rýžové nebo pohankové. Ty pohankové jsou tvrdší, takže dýl trvá, než to zpracujou, a nezahučí do nich celej pytlík tak rychle :D

• Nahlásit
  • Citovat
18639
26.10.08 20:05

jasně, křupky můžu jenom doporučit a ty co jsi koupila jsou absolutně v pořádku, mnohem lepší než vrazit dítěti rohlík. Naši kluci jich snědli kila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
1.3.11 11:58

Dneska jsem byla ve zdravé výživě, kterou mám kousek od domu, ale bez soli jsem nesehnala… A to jich měli několik druhů… :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama