Zkušenosti s Dětským rájem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 22.10.08 20:15
Zkušenosti s Dětským rájem

ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo stejně negativní zkušenosti a dojmy s nákupem v Dětském ráji. A chtěla bych tími upozornit i případné zájemce, na co si dávat u nich pozor.
V září jsme si objednali přes internet nový Jané Slalom, vše trvalo dlouho, do telefonu i v osobním kontaktu byli neochotní a nepříjemní. Dost mě udivilo, že vzhledem k zaplacené ceně jsme čekali více jak týden na dovežení, a to bydlíme v Praze. Pokud si člověk koupí lednici nebo pračku, bude ji mít doma rychleji a s ochotou. Kočárek mi nakonec přivezli ještě zabalený v krabici - slož si sám. Kvůli tomu jsme nakonec kočárek za tři dny reklamovali v originálním servisu - neumím zkrátka seřídit sama přední brzdu a kola. V servisu se mi velmi divili, jak to, že jsem dostala kočárek nesložený a pouze v krabici. Ke kočárku byl zdarma neoriginální nánožník, který ve skutečnosti vypadá úplně jinak než inzerovaný na netu. A cena kočárku na netu je vyšší než v kamenném obchodě, ač uvádí opak. Kamarádka má podobné negativní dojmy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 22.10.08 20:41

My v Dětském ráji taky kupovali kočárek a všechno k tomu včetně autosedačky plus postýlky, nechali jsme tam cca. 30 000 Kč a nemohu říct, že by se chovali zrovna příjemně. Máme to odtud, protože bydlíme více méně za rohem, tak se to hodilo, ale po té zkušenosti už bych si to raději přivezla z druhého konce Prahy, kdyby se tam ke mně chovali lépe. Nejsou tam snad ani nepříjemní, ale ochotou se zrovna nepřetrhnou. Kočárek a všechno další jsme taky dostali v krabicích, ani nám to nepředvedli a vylifrovali nás fofrem ven. Doma jsem zjistila, že v krabici není manuál, tak jsem si pro něj šla dodatečně. Nejdříve se mi snažili vnutit, že tam ten manuál být určitě musí, že si jistě vymýšlím, nakonec mi tedy ofotili asi dvě stránky z něčeho jiného, ale keců k tomu měli požehnaně, připadala jsem si, jako když chci něco, na co nemám nárok.
Teď na jaře jsem na kočárku reklamovala nějaké drobnosti, jako prasklou slídu na boudičce apod., tak u toho měla taky paní řečí jak na kostele, že jdu jen měsíc před skončením záruční doby atd., že to je dost pozdě … tak od čeho je záruční doba 2 roky? :D

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 22.10.08 21:01

Ahoj, to jsou dost podobné dojmy. Já už tam nikdy nic koupit nechci. V obchodě jsem byla sama a asi čtyři prodavači, ale všimli si mě po 15 minutách. Když jsem se zeptala, proč mám jiný nánožník než inzerují, tak mi řekli v podstatě, že si mám koupit originál, když mi to tak vadí. Že jiné nedělají a fotky jsou zkrátka jiné. Kočárek byl na netu o 500,– kč dražší než v krámě.
Jinak v servisu mi řekli, že je normální kupujícímu kočárek složit, promazat a upozornit na péči. Rozhodně ne v předat ho v krabici.
No co nadělám, už jsme ho koupili.

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 22.10.08 21:05

Ahoj holky,

tak my v Dětským ráji nakupujeme téměř všechno a nemáme problém. Jasně, když tam jdeš o víkendu, tak tam jsou 4 prodavači asi na dvěstě lidí, ale jinak problém nemáme. Když jsme tam kupovali kočár, tak nám ukázali všechno. A kupovali jsme ho jeden den. Na e-shopu jsem ho zarezervovala a odpoledne jsem si pro něj jela. Chtěli mi ho vyndat z krabice, ale že ho tam pak nedám, tak jsme jen zkontrolovali, jestli je tam všechno a dobrý. Ale je fakt, že jsme kupovali X-landera, a brzdu jsme dávat nemuseli, takže chápu, že jako ženská jsi to musela mít těžký. Teď jsme tam reklamovali prasklý pěnový madlo a hotový to bylo do týdne. Reklamace uznaná nebyla, ale bylo to zadarmo, tak nás to i potěšilo… Ale asi je to o lidech, no… chovat by se měli příjemněji, to je jasný…

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.08 21:06

Já si u DR objednávala loni v srpnu PP GT3 celý komplet. Objednávku jsem posílala v neděli večer a v úterý mi kočár dovezli.

mmch dovezla to česká pošta a ta vám těžko bude dovážet zboží ve složeném stavu ne?? Návod u kočáru byl dostatečný k tomu aby jsme vše postavili a problém žádný nebyl.

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 22.10.08 21:24

no já tam byla ve všední den odpoledne. žádný víkend. nakupuji ve špuntíkovi a v dětském domě, kde se chovají mnohem vstřícněji. kamarádka tohle léto čekala na x-landera po zaplacení přes měsíc, ikdyž byl skladem. nedokázali ho dříve přivézt - kvůli dovoleným řekli. my nakupovali v září. vím, že píšou, že dovozní dobu mají 2 týdny, ale stejně mě to překvapilo. kočár mi přivezli vlastní dopravou víc jak po týdnu. vůbec nevím, jak bych tu krabici táhla z pošty, proto jsem si ho nechala dovézt. nikdo mi nic neřekl a nevysvětlil. mám zkušenosti už s jedním Jané a jejich servisem a musím říct, že se chovají mnohem vstřícněji. v dětském ráji jsem nakupovala jen kvůli nánožníku.

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.08 21:39
VendulaB. píše:
no já tam byla ve všední den odpoledne. žádný víkend. nakupuji ve špuntíkovi a v dětském domě, kde se chovají mnohem vstřícněji. kamarádka tohle léto čekala na x-landera po zaplacení přes měsíc, ikdyž byl skladem. nedokázali ho dříve přivézt - kvůli dovoleným řekli. my nakupovali v září. vím, že píšou, že dovozní dobu mají 2 týdny, ale stejně mě to překvapilo. kočár mi přivezli vlastní dopravou víc jak po týdnu. vůbec nevím, jak bych tu krabici táhla z pošty, proto jsem si ho nechala dovézt. nikdo mi nic neřekl a nevysvětlil. mám zkušenosti už s jedním Jané a jejich servisem a musím říct, že se chovají mnohem vstřícněji. v dětském ráji jsem nakupovala jen kvůli nánožníku.

balíky česká pošta rozváží autama :). Pokud tě doma nezastihnou, nechají ti oznámení o uložení (mě kapánek překvapili rychlostí, tak si to uložit museli, jistě měli z 2 mega krabic v pidi skladu radost). A pak si můžeš zavolat aby ti to dovezli znova. my jsme pro to jeli bo jsme měli dodávku … a dokonce nám to ochotně dali přes rampu, kam si přítel autem mohl i zajet ;).

Jinak nevím jak to je u DR, ale v některých netových obchodech jde i zaškrtnout jak chcete zboží doručit, jestli přes PPL nebo poštu … a u dětského ráje se dá i osobním vyzvednutím v obchodě ne?
A pokud bych si nechala kočár poslat do obchodu, tak tam bych trvala na jeho ukázání … i když vím že pokud by tam byla prodavačka, tak by mi ho asi stejně nesložila bo od žen se nedá čekat že budou ze šroubovákem makat jako s vařečkou )to není urážka prosím ;) ) Ale kdyby tam byl chlap a vypadal že makat umí tak bych se s ním i pohádala :) (vzhledem k tomu že jsem sama prodavačka byť v jiném oboru, tak s nima docela soucítím)

adelina77
Závislačka 3141 příspěvků 22.10.08 21:47

tak se taky pridam :wink: . v DR jsme koupili v predchozich letech dve autosedacky a spoustu drobnejsich veci bez problemu. ted nedavno pri koupi treti autosedacky me ale priserne otravili :evil: :evil: :evil: . zaplatila jsem hned po objednani z uctu, potvrdili mi, ze dalsi tyden sedacka bude. kdyz nebyla, ptala jsem se mailem, odpovedeli mi, ze problem je u dodavatele, ze musim pockat dalsi tyden nebo si vzit jinou barvu z tech, co maji na sklade. po dalsim cekani mi nabidli vraceni penez, coz jsem nechtela, protoze tady ji meli podstatne levneji nez jinde (za neco malo pres 8 tisic, v jinych shopech meli i za 9.5 nebo 10 tis.). nakonec jsem cekala mesic, ale co me stvalo nejvic - neozyvali se sami, jak se to vyviji, vzdy jen reagovali na moje maily a nabizeli ty barvy, ktere meli na sklade. nakonec jsme po mesici od zaplaceni sedacku dostali, vzala jsem pak jinou barvu, uz jsme ji proste potrebovali a nemela jsem chut zkouset to v jinem obchode.

Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 22.10.08 21:48

Ja myslim, ze to je zcela bezne, ze kdyz si neco objednate s dopravou domu, tak vam to dovezou slozene v krabici, akorat teda ten navod by tam mel byt. Ten ridic co to vozi, tak predpokladam, ze je jen ridic a kocarek vam predvadet nebude. Holt s tim se musi pocitat. Ale s tou neochotou nebo jako ne zrovna vstricnym chovanim souhlasim. Ja si v DR kupovala kocarek pred necelymi 3 roky, objednala na netu a pak osobne vyzvedavala. Taky mi kocarek prinesli zabaleny, soupli to prede me a prodavacka chtela jit pryc, tak samozrejme sem ji hned zastavila, ze to minimalne snad zkontrolujeme. Vyvalila oci, co to po ni chci, ale nakonec mi teda kocarek slozila, i kdyz u toho hazela otravene ksichty.
Tenhle mesic jsem kupovala novy kocarek tentokrat jinde, taktez objednavka pres net a osobni vyzvednuti. Kocarek prinesli taky v krabici, ale kdyz sem pozadala o slozeni, ze krabici k autu jako tehotna nedotahnu, tak to brali jako samozrejme a vse mi ukazali jak ho slozit atd. Takze kocarek v krabici povazuju za normalni postup, ale chovani k zakaznikum uz je neco jineho.

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 22.10.08 21:54

No my jsme chtěli kupovat akorát autosedačku, tak jsem na to zvědavá, fakt jsme zatím problém neměli, ale díky za tip, právě jsem se v dětským domě objednala zábranu do dveří a nechala poslat na dobírku, abych se tam nemusela trmácet, tak doufám, že to bude v poho. Obchůdek neznám, ale řikala jsem si, že když má kamenou prodejnu v Pze, šla bych je tam aspoň vykřičet :lol: :lol: :lol: …

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.08 22:07

Ahoj, no ja mam D.Raj v Pze za rohem, chodim tam pro vse co chybi od dudliku po oblecky. A musim rict, ze jsou tam (alespon mi to prijde) fakt neochotni.. :?
Nebo proste divni, nevim jak to napsat, jsem rada, ze jsme kocar koupili ve Spuntiku :) Je fakt, ze vzdy tak jako vyckavaji, musim se vzdy vnutit…
Zde jsme koupili postylku a ohradku, to nam dali v krabici, nastesti to bylo ok a nemuseli nic vracet :roll:
Neprihlasena ZelvaVeruna

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 22.10.08 22:37

ZelvaVeruna … „divní“, to je to správné slovo … když se po 15 minutách čekání a obejdování kolem pultu na něco zeptáš, tak koukají, jako kdybys je zaskočila, že vůbec něco chceš.

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 22.10.08 23:13
Evikk píše:
ZelvaVeruna … „divní“, to je to správné slovo … když se po 15 minutách čekání a obejdování kolem pultu na něco zeptáš, tak koukají, jako kdybys je zaskočila, že vůbec něco chceš.

Tak to je fakt, to se musí nechat. Taky se tam vždycky nachomítáme a okukujeme, jestli můžeme nebo nemůžeme :lol: … ale když pochodímě, tak to tolik neřeším :lol: …

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 22.10.08 23:21

Ahoj, přidám se k ostatním, z DR nejsem nějak zvlášť nadšená :( Sourozenecký kočárek + autosedačku + drobnosti jsem objednávala na začátku dubna s tím, že TP mám za měsíc a času habaděj. Čekala jsem, pak jsem urgovala mailem, odpověděli mi, že zboží bude za 2 týdny. Za 2 týdny opět nic, tak už jsem na paní či slečnu nebyla do telefonu zrovna milá, objednávala jsem s dostatečným předstihem a myslela jsem, že do porodu kočárek nebude. Nakonec kočárek přišel 12.5., já rodila 13.5. takže jsme měli časovou rezervu :lol: , ale s tou podmínkou, že jsem přistoupila na změnu barvy sedačky. Z internetových obchodů nejsou rozhodně nejlepší…M.

juma
Kecalka 354 příspěvků 22.10.08 23:24

Ahoj, tak my jsme už přes internet v DR taky pár věcí nakupovali a celkem nebyl problém. Naposledy (květen) nás ale taky nepříjemně „překvapili“, když jim doručení kočárku X-lander nabízeného na netu ‚SKLADEM‘ trvalo 20dní. Reklamovat jsme u nich naštěstí nikdy nic nemuseli. Zatím :wink: .

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >