Kulička v oušku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fircon
Kecalka 299 příspěvků 31.08.18 09:23
"Kulička" v oušku

Zdravím,
dnes jsem synovi (8m) čistila ouška a všimla jsem si v pravém uchu, že má uvnitř něco jako bílou kuličku.
Původně jsem myslela, že je to třeba vřídek, ale nic s tím udělat nejde.
Taky vřídek by byl asi spíš jako pupínek, tohle vypadá, jako kdyby mu tam visela kulička.
Nemáte někdo podobné zkušenosti a nevíte, co by to mohlo být?
 Díky.

Reakce:
ančapepča
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 31.08.18 10:09

Vypadá to jako mílie

Fircon
Kecalka 299 příspěvků 31.08.18 10:17

@ančapepča Myslela jsem, že mílie jsou spíš pod kůží… Tohle je fakt visící kulička.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 31.08.18 10:23

@Fircon Zkusila bych to sundat, bude to mílie nebo malinkatej jebáček :)

Fircon
Kecalka 299 příspěvků 31.08.18 10:26

@ančapepča Právě jsem to zkusila, nešlo to, malej řval. Víc „tlačit“ jsem na to nechtěla…

ančapepča
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 31.08.18 11:07

@Fircon Jasně, to chápu. Určitě to časem půjde dolů nebo to upadne samo. Určitě to není nic vážného, jen kosmetická vada. Ale je to teda na zvláštním místě :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >