Dcera je teď o prázdninách víc nemocná, jak je to u vás?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 12:40
Prázdniny a nemocnost

Zajímá mě, jak jste to měli ostatní…nechápu, dcera 12 let, celý školní rok tak maximálně rýmu a bolest v krku, 2 až 3 dny doma a byla dobrá, moc nemarodila…za to teď o prázdninách…1× viroza od kamaráda (teploty 48 hodin přes 39 C), teď na konci prázdnin po 14 dnech u moře ( hotel teda plný dětí), druhý den po příjezdu spálovou angínu…

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 30.08.18 12:43

Syn měl taky na začátku prázdnin spálovýho bacila, naštěstí to zvládl celkem v pohodě (asi dva dny horečky kolem 38,5 který jsem nesrážela, takže se s tím tělo krásně popralo). Dcera celý prázdniny zdravá.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25224 příspěvků 30.08.18 12:45

U nás byla hrozná zima včetně nás dospělých. Ale léto ťuk, ťuk, holky naprosto zdravé, díky bohu.
Ale už jsme měli i pekelná léta.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 30.08.18 12:52

Letos deti dobry, ja po dvou tydnech v cervnu v Turecku dutiny. Vloni jsme si z Indonesie privezli nejake strevni komplikace, ale nastesti nas to chytlo az doma a po trech dnech byl klid. Predloni opet strevni potize z Krety. Jako dite jsem mela letni anginy porad, kluci nastesti antibiotika nemeli jeste ani jednou.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 30.08.18 12:53

Syn je taky spis nemocny v lete, ja mela jako mensi kazdy srpen anginu. Takze to neni nezvykle. Edit.protoze jsem to omylem brzo odeslala.

Ivčis
Závislačka 3954 příspěvků 30.08.18 12:58

U nás celé léto super, žádná rýma nic. A teď mají jít do školky tak šup a už začínaj pokašlávat :roll: . Počítám s tím že teď minimálně 5m budou soplit a kašlat :zed:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 30.08.18 13:05

To máte ještě dobré.. Malý celé léto nic a teď jak má jít poprvé do školky tak už druhý týden kašle.. Doktorka nic nenašla a že to bude změnou klimatu (nejdřív strašné teplo a teď docela pokles..) Ale co já s ním :D rodiče mě sežerou, že kašle, i když to není infekční (zřejmě) :D

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 30.08.18 13:07
@Ivčis píše:
U nás celé léto super, žádná rýma nic. A teď mají jít do školky tak šup a už začínaj pokašlávat :roll: . Počítám s tím že teď minimálně 5m budou soplit a kašlat :zed:

Do školky? Takže je tam dáš? nebo ne.. Nevím úplně jak se s tím poprat :) Já jsem doma s mladším, může zůstat tedy doma a školka není tak nutná, ale moc se tam těší a nekašle nonstop :D jen někdy „vykašlává“ :D Co teD :D mám dilema :D

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 30.08.18 13:07

Já taky musím zaklepat klucí zdraví . Spíš se bojim jak bude zas ve škole. Pokud jste byli mezi hodně dětmi není divu že marodíte. Plno jiných bakterií

Ivčis
Závislačka 3954 příspěvků 30.08.18 13:09

@Andrea.Tom No jestli budou kašlat jako že se jim to rozjede tak nepůjdou. Když to přejde tak jdou. Dávám jim už céčko a imunoglukan tak uvidím do ponděli.

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 30.08.18 13:09

Tak u nás jsou děti celé prázdniny zdravé. Ale letos poprvé! :mrgreen: Během školního roku nemoci neznám, max. nějakou rýmu nebo kašel, občas nějakou školkovou střevní virózu, ale zato léto co léto mají všichni angínu. Pokaždé jsme měli prázdniny ve znamení antibiotik, předloni měl kluk streptokoka třikrát za sebou, né a né se ho zbavit. Takže já mívám děti nemocné v létě, jen letos nic a doufám, že jsem to právě nezakřikla. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 13:13

právě, že dcera hojně navštěvovala bazén plný dětí…to myslím, byl kámen úrazu…naštěstí jsem s ní zajela ihned k lékaři a byly nasazeny ATB…třetí den už jí skoro nic nebylo…dnes už je ok, ale do školy může až po dobrání ATB, což těžce nese…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 13:22

U nás to byly následky dovolené a ozdravného pobytu kvůli atopickému ekzému. Jedna dcera od moře zánět zvukovodu, druhá z ozdravného pobytu salmonelózu.

lampicka11
Závislačka 3429 příspěvků 5 inzerátů 30.08.18 13:25

Holka chrchla celý prázdniny a nic jí nezjistily. Mamka má angínu, můj otec taky…tomu šlo o život a musel hned na sál že tam měl absces a já chrlala měsíc v kuse a sirupy nepomáhali…co jsem porodila je zahadne klid :nevim: . Teď radi anginy, chřipky a prujmy co jsem vypozorovala v okoli

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 30.08.18 13:26

U nás přes rok tak 3× rýma s kašlem.Pres prázdniny měla ve 3,5 letech neštovice a až tyto prázdniny v 6,5 letech salmonelózu.An­tibiotika měla 1× ve 3 letech.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >