Kupujete si šperky sami?

Anonymní
29.1.21 20:41

Kupujete si šperky sami?

Dobrý večer,

Poslední dobou se mi začaly líbit šperky.

Přišlo to v době, kdy jsem manželovi přišla na nevěru ( zůstal se mnou a s dětmi, nicméně vztah považuji za narušeny).

Byla jsem tehdy hodně nešťastná a měla jsem silnou potřebu si za to trápení koupit něco hezkého. Koupila jsem si tedy pravé perlove náušnice z bílého zlata - vkusne a decentní. Od té doby sem tam koukám na šperky, chytla mě to.

Mám vlastní příjem a občas si něco takového mohu koupit. Nicméně mi přijde trochu zvláštní si to kupovat sama.

Zajímalo by mě, jak to mate vy? Taky si kupujete takové věci sami nebo Vás partneři zahrnují šperky?

Manžel mi dává praktické dárky, k Vánocům jsem dostala pecíci formy od Tescomy. Přiznám se, ze mi to bylo celkem lhostejné. Za 15 let, co jsme spolu, jsem dostala jediný skutečně luxusní dárek, a to za narození syna - kabelku Louis Vuitton. Za další dítě už jsem si musela koupit kabelku za své ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4126
29.1.21 20:45

Jo klidne, zaslouzim si to :mrgreen:. Je to muj relax.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
29.1.21 20:45

Jooo, naposled na Vánoce! Dala jsem je manželovi ať to aspoň zabalí… :lol:

Má to výhodu, člověk si vybere co se mu líbí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53282
29.1.21 20:47

Milence by praktické dárky nedal co :?, šperky bych si asi sama nekoupila. Dostávám od manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4388

Už léta si kupuji a nechávám dělat šperky podle svého vkusu. Začala jsem před mnoha roky náhrdelníkem z bílého zlata a briliantů, pak přišla souprava s korály, pak perlový náhrdelník. Koupila jsem si i pár kousků ve starozitnostech. Šperky miluji a střídám je podle outfitu a příležitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3354

Mám pár zlatých kousků od chlapa, nemám potřebu mít toho hodně. Radost mi dělají jiné věci a ty si klidně koupím sama. Klidně si šperky kup sama, když tě to potěší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
29.1.21 20:48

Vybírám si vse sama a platim manzelovou kreditkou, takze vlastne mi to kupuje manzel :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 20:52
@Markéta80 píše:
Milence by praktické dárky nedal co :?, šperky bych si asi sama nekoupila. Dostávám od manžela.

Té, jak ho znám, nekoupil ani ty hrnce :think: :think: je celkem hamoun. I když možná nějaký wellness víkend byl..

Jinak gratuluji k výběru správného chlapa :) kamarádka mi kdysi říkala, ze ji babička kladla na srdce, ať si nechává od chlapa dávat ke každé příležitosti “ kamen”. Tehdy mi to přišlo srandovni, dnes to chápu :) má prý krabičku plnou šperků a občas se kocha :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 20:53

@Alriga to je velice hezká záliba ;)

• Citovat
  • Nahlásit
351
@Alriga píše:
Už léta si kupuji a nechávám dělat šperky podle svého vkusu. Začala jsem před mnoha roky náhrdelníkem z bílého zlata a briliantů, pak přišla souprava s korály, pak perlový náhrdelník. Koupila jsem si i pár kousků ve starozitnostech. Šperky miluji a střídám je podle outfitu a příležitosti.

Chápu, že to je nereálné, ale vážně bych se ráda pokochala nad fotkou, zní to krásně. Závidím! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@KeckaJ píše:
Jooo, naposled na Vánoce! Dala jsem je manželovi ať to aspoň zabalí… :lol:Má to výhodu, člověk si vybere co se mu líbí…

Hezké :)

• Citovat
  • Nahlásit
5325
29.1.21 20:54

Proč si neudělat radost? Osobně si teda šperky sama nekupuju (jenom bižu), ale nevidím na tom nic špatného, zvlášt po tom, co ti manžel provedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2670
29.1.21 20:54

Šperky mi kupuje manžel. Na tohle má výborný vkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 20:55

Moc se mi líbí princezna Kate - nosí krásné náušnice i k dzinam/ lezernimu outfitu ;) je však pokaždé vkusna :)

• Citovat
  • Nahlásit
4388
29.1.21 20:55
@Anonymní píše:
@Alriga to je velice hezká záliba ;)

Jo!! :oops: Teď jsem musela pribrzdit, ale nechala jsem udělat k narozeninám dceři prsten s vltavinem. Před lety jsem jí zase koupila starozitnou soupravu medailonky a prstenů z růžového zlata. Krása.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat