Kuřecí řízek obalovaný v corn flakes

396
1.6.16 18:10

kuřecí řízek obalovaný v corn flakes

Ahojky mám prosbu chystám se dneska na večeři dělat kuřecí řízek obalovaný v corn flakes (pardon jestli to píši špatně) ale nejsem si uplně jsitá receptem máte něco vyzkoušené? raději bych totiž něco odzkoušeného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4144
1.6.16 18:12

Rozdrobíš corn flakes a přidáš to do strouhanky a normálně obalíš..pracovala jsem v řízkárně a tam jsem to tak dělala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9285
1.6.16 18:13

@Ka-Ha já dělám takto: řízky do marinády (aspoň na hodinky lépe víc, ale ta 1h stačí), křupiny nasekám na maličko větší kousky (aby to nebyla „strouhanka“), řízky v nich obalím a peču v troubě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
1.6.16 18:17
@Kotatko03 píše:
@Ka-Ha já dělám takto: řízky do marinády (aspoň na hodinky lépe víc, ale ta 1h stačí), křupiny nasekám na maličko větší kousky (aby to nebyla „strouhanka“), řízky v nich obalím a peču v troubě.

to zní taky dobřeéé..tak to já dělám tak že rozdrobím lupínky a dám do strouhanky maso naložím do bílého jogurtu s citonovou štávou a nechám odležet před smažením obalím ve strouhankové směsi..je to strašně dobré a jemné, rozplývá se to na jazyku..áá jsem na to dostala chut, asi zítra udělám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
1.6.16 18:20

Takže normálně rozdrobit se strouhankou do jednoho a místo mouky a vajíčka obalit jen v bílém jogurtu a té směsi? já vím ptám se jako blázen ale nerada bych to zkazila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9285
1.6.16 18:31
@madanga píše:
to zní taky dobřeéé..tak to já dělám tak že rozdrobím lupínky a dám do strouhanky maso naložím do bílého jogurtu s citonovou štávou a nechám odležet před smažením obalím ve strouhankové směsi..je to strašně dobré a jemné, rozplývá se to na jazyku..áá jsem na to dostala chut, asi zítra udělám..

Hmm o tom jogurtu jsem už hodně slyšela a chystám se to s ním vyzkoušet :dance: :mrgreen: já mám na zítra v plánu guláš na pivu, ale v pátek to asi taky udělám :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
1.6.16 18:36

Naložit do bileho jogurtu na 2-3h (kdyz nestiham, nenakladam, obaluju hned, nevadi) a obalim v cornflakes(podrcenych) a pecu v troube ;) Pecu kolem 30minut.

• Citovat
  • Upravit
Princess-ka
1.6.16 18:38

A obcs do jogurtu pridam Kari

• Citovat
  • Upravit
1017
1.6.16 18:39

Namočím v rozpuštěném másle, pak obalím v podrcených (trochu) cornflakes a upeču v troubě. Do cornflaků přidám parmazán nebo petrželku, podle chuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
1.6.16 19:33

Ja bud nalozim prsa do jogurtu nebo jen ve vajíčku a obalim v cornflakes, které trochu podrtim, protoze velke kousky upadavaji. A pecu v troubě na pecicim papíru bez kapky oleje.

• Citovat
  • Upravit
57
9.6.16 08:40

Ahoj, já řízky obaluju jedině v corn flakes… a je to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
3.12.16 17:55

Ahojky holky, je ten řízek pak dobrý i druhý den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama