Inspirace na rychlé jídlo

monca22
25.5.16 17:30

Inspirace na rychlé jídlo

Ahoj, nastupuji po mateřské částečně do práce a tak hledám inspiraci na rychlé kuchtění (přiznám se, že nejsem zrovna kreativní v tomto směru), ale nechce se mi hledat nějaké jednotlivé recepty. :zed: :zed:

Spíš hledám nějakou mamku, která o vaření pro děti pravidelně píše… narazila jsem na tento článek https://www.*****.cz/clanek/u******l-nedostatek-inspirace, ale přiznám se že ty recepty na jejím bloggu se mi moc nezdají, znáte ji někdo?

Nebo neznáte nějakou jinou stránku, kde bych se mohla inspirovat? Díky moc :andel: :*

edit admin - reklama

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
25.5.16 17:35

@monca22 a to je reklama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
25.5.16 17:52

Vařím těstoviny, párky, když se hecnu palačinky. chleba nebo rohlík josu také super. všichni máme teplé obědy, tak nevidím důvod večer vyvařovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monca22
25.5.16 18:14

My právě pečivo nemůžeme a bohužel saláty každý den taky nejdou. Asi to budeme řešit polotovary, ale to je po čase dost na jedno brdo.

• Nahlásit
  • Citovat
5864
25.5.16 18:18

Obecně teď na mateřské oceňuju jídla pečená. Ne nutně kachnu :D
Ale zeleninu, maso/slanina na kostičky a šup do trouby. Právě teď Listové těsto, kolečka cukety a lilku, kořeni a vajíčka. Na to těsto se dá dávat kde co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
25.5.16 18:45

Když potřebuju něco opravdu rychlého tak pytlík mražené zeleniny - máme rádi třeba Ardo letní směs a k tomu volská oka, nebo rybu, ta je taky rychle hotová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
25.5.16 19:01

Když potřebuju rychlovku, tak buď pomazánku na chleba, rychlý bruschetty s čímkoliv mám doma, a nebo salát s těstovinama/kuskusem/quinoou/bulgurem, prostě improvizuju z toho, co mi zrovna zbylo v lednici, a splácám to do kupy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monca22
25.5.16 20:05

Volská oka jsou super a věci se zeleninou taky. Jenže u nás doma bohužel právě zelenina moc nefrčí :)

• Nahlásit
  • Citovat
13868
25.5.16 21:14

V apetitu bývaly recepty na rychlovky. ale už si ho dlouho nekupuju, tak nevím. ale koukni na web apetit online.cz. možná tam budou mít samostatnou sekci. jinak s jejich recepty jsem byla vždy spokojená, vždy se povedly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12834
2.9.18 07:18

Ahoj, dnes jsem objevila článek na rychlá a jednoduchá jídla , jsou trochu cizokrajné, ale proč to nezkusit ;)
Jinak recepty na klasické rychlovky najdete zde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.19 16:18

Palačinka, omeleta

Za mě nejrychlejší palačinka, omeleta ze sušených bílků, navíc snadno stravitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama