Kurz dolaru a egyptské libry

Kacik1988
28.5.16 08:16

Kurz dolaru a egyptské libry

Ahoj, potřebuju radu pokud se někdo vyzná. Mamka je na dovolené v Egyptě a psala mi jestli bych jí nezjistila, kolik dostane za americký dolar egyptských liber. Třeba za 10 dolarů kolik by jí měli dát. Aby nebyla ošizená. Já se v tomhle nevyznám a vůbec nevím jak a kde to zjistit.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Nafrněná
28.5.16 08:24

Znáš google?

• Nahlásit
LKL
1125
28.5.16 08:27

1USD = 8.8EGP

@Kacik1988

• Nahlásit
Kacik1988
28.5.16 08:29

@LKL napíšu ji to, moc děkuji za radu :-)

• Nahlásit
Nafrněná
28.5.16 11:30

Tak admin mě teda napomenul že ti tady kazím diskuzi, já jdu teda založit dvacet diskuzí o různém kurzu měn a uvidíme jestli se jim to bude líbit :mrgreen:

• Nahlásit
3376
28.5.16 12:17
@Nafrněná píše:
Tak admin mě teda napomenul že ti tady kazím diskuzi, já jdu teda založit dvacet diskuzí o různém kurzu měn a uvidíme jestli se jim to bude líbit :mrgreen:

Zaloz! Uz se tesim na to povidani a zajimave diskusni prispevky! :mrgreen:

• Nahlásit
Nafrněná
28.5.16 12:22
@Gorlami píše:
Zaloz! Uz se tesim na to povidani a zajimave diskusni prispevky! :mrgreen:
že… zas admin Monika, odepsala jsem jí jestli nemá nic jiného na práci, tak uvidíme… trolové, spamy atd tu je i půl dne, ale odkaz na google a vysvětlení jak snadno nemuset zakládat diskuzi, to se maže hned :mrgreen:
  • Nahlásit
13868
28.5.16 12:36

No já jsem si říkala, co se stalo, že pár příspěvků zmizelo… Taky mě štvou diskuse, kde se někdo ptá na věc, kterou rychleji najde přes google… Za chvilku tu budou diskuse na téma: Mám si umýt po použití WC ruce teplou nebo studenou vodou???

• Nahlásit
Nafrněná
28.5.16 12:39
@nozu píše:
No já jsem si říkala, co se stalo, že pár příspěvků zmizelo… Taky mě štvou diskuse, kde se někdo ptá na věc, kterou rychleji najde přes google… Za chvilku tu budou diskuse na téma: Mám si umýt po použití WC ruce teplou nebo studenou vodou???

místo toho aby admini podpořili to, aby se nezakládaly takové diskuze, tak si ještě kopnou :mrgreen: já už jsem si psala s někým kdo je výše než tady admini a ti mi psali, ať přeposílám vše co mi připadá divné od adminů, ale jako to bych posílala furt něco, mají si je kontrolovat sami..

• Nahlásit
Kacik1988
30.5.16 05:59

@Nafrněná však jsi mě urážela tak se nediv. Od LKL jsem se dozvěděla co potřebuju od tebe ne.

• Nahlásit
Nafrněná
30.5.16 08:04
@Kacik1988 píše:
@Nafrněná však jsi mě urážela tak se nediv. Od LKL jsem se dozvěděla co potřebuju od tebe ne.

urážela čím proboha? :mrgreen: to ti fakt stačí málo abys šla brečet k adminům

• Nahlásit
Kacik1988
30.5.16 09:52

@Nafrněná vážně už nevíš co jsi psala? :think: já to tady znovu psát nebudu když už to bylo smazáno ale mohu ti to připomenout do zprávy jestli o to stojíš… Jako promiň ale od tebe fakt nemám zapotřebí si to nechat líbit. A adminům jde o to aby se tu uživatelky cítily dobře a když se zeptají, aby dostaly radu a ne rýpání.

• Nahlásit
Nafrněná
30.5.16 10:41
@Kacik1988 píše:
@Nafrněná vážně už nevíš co jsi psala? :think: já to tady znovu psát nebudu když už to bylo smazáno ale mohu ti to připomenout do zprávy jestli o to stojíš… Jako promiň ale od tebe fakt nemám zapotřebí si to nechat líbit. A adminům jde o to aby se tu uživatelky cítily dobře a když se zeptají, aby dostaly radu a ne rýpání.

já vím co jsem psala, ptám se co přesně tě urazilo? :mrgreen: ty jsi chudinka fakt…

• Nahlásit
Kacik1988
30.5.16 19:50

@Nafrněná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: od tebe to sedí. Jen se navážet do jiných.

• Nahlásit
Nafrněná
30.5.16 20:03
@Kacik1988 píše:
@Nafrněná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: od tebe to sedí. Jen se navážet do jiných.

jasně, s tím se ještě v životě setkáš že na hloupou otázku je hloupá odpověď, pozdravuj adminy :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama