Kurz účetnictví online

80
24.8.20 10:21

Kurz účetnictví online

Nemáte někdo zkušenost s kurzem online, bez potřeby osobní návštěvy přednášek, jen pri ukončení dojít na potřebnou zkoušku? Mě konkrétně zajímá účetnictví. Jsem momentálně na RD a pracuji z domova pro svého zaměstnavatele. Dělám účetnictví, personalistiku atd… Ale na to, abych ucto dělala úplně sama nemám potřebou rekvalifikaci.. Momentálně to funguje tak, že já vše zpracuji a externí účetní vše jen prekontroluje a hlášení odešle na potřebná místa. Chtěla bych si to vzdělání doplnit a mohla jet ve všem sama na sebe.. Ale nemám úplně čas momentálně navštěvovat osobně půl denní kurzy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23000
18.2.21 08:12

Ahoj všem, prosím o radu. Manžel začne podnikat a chtela bych mu dělat daně. Problém je ten, ze tato oblast pro me spanelska vesnice. Když si udělám kurz, budu schopna toto dělat? Nebo je to příliš složité a jeden kurz nestačí?
Bude sám na sebe a je to oblast výroby.
Dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8053
18.2.21 08:17

@Aries6 záleží na více faktorech. Dá se to naučit, o tom žádná. Ale záleží co všechno bude dělat, v čem podnikat. A co všechno ty mu chceš dělat. Jestli jen ty daně nebo kompletní účetnictví apod. Ale na to lidí studují roky nebo roky sbírají praxi. Nedokážu si představit jak to jde dělat jen udelanim online kurzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
18.2.21 08:33

Myslím, že kurz ti nepomůže. Praxe je důležitá. Já po škole šla dělat hned ucetnictvi a dost jsem v tom plavala a také to pro mě byla španělska vesnice. Partner mezitím začal podnikat sám na sebe a tak jsme si začali dělat účto sami a až po dvou letech jsem se do toho pořádně dostala. Zkušenosti jsou důležitý! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6879
18.2.21 09:08

@Aries6 pokud jsou daně teď pro Tebe španělská vesnice, pak ti i kvalitní kurz bude spíš pro orientaci v oboru. Hrozně záleží co přesně bude partner dělat. Kurz se ti určitě hodí, ale osobně bych jen po jednom kurzu DPPO sestavovat nechtěla. Ale uvidíš sama. Můžete se s nějakou účetní domluvit třeba na kontrole apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13826
18.2.21 10:07

Dělala jsem si kurz účetnictví, ne online, normálně prezenční rekvalifikační kurz ukončený zkouškou. Už dříve jsem dělala daňové přiznání pro OSVČ, takže úplný mimoň jsem ani před kurzem nebyla. Teď vedu účetnictví pro s. r.o. a sama to nedávám ani náhodou, mám vždy zkušenou účetní k ruce, když nevím. Ono ten kurz je o teorii, ale v praxi je to pak hodně jiné a to přijde až časem ty znalosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
18.2.21 12:04

Díky všem za postřehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu