Reklama

Kurzy asijské kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussinda
Povídálka 42 příspěvků 18.12.17 16:49
Kurzy asijské kuchyně

Ahoj! :mavam:
Hrozně mi chutnají asijská jídla, ale nikdy je nedovedu připravit tak, aby chutnala „jako z restaurace“
Neznáte nějaký kurz v Praze či okolí?
Chtěla bych se naučit klasickou čínu, polévku pho a tak dále :)
Děkuji všem

Reklama

Reakce:

Pepinda10
Stálice 55 příspěvků 18.12.17 17:17

Ahojky! Mrkni na stranky gournlmet academy www.gourmetacademy.cz/?… poradaji ruzne zajimave kurty vareni a vim, ze tam maji treba asijskou kuchyny.. treba foodblogerka zasadne zdrave - Jana Kralikova. :mavam:

terezka12345
Stálice 66 příspěvků 18.12.17 17:59

Podívej se na chefparade :-) Byla jsem snad na 10 kurzech, super lidi a fajn přístup :-)

Lussinda
Povídálka 42 příspěvků 18.12.17 21:07

Děkuji :3

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >