Studium druhé vysoké školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aleeenka
Stálice 74 příspěvků 13.12.17 16:39
Studium druhé vysoké školy

Dobré odpoledne, ráda bych se zetala, zda někdo z Vás absolvoval studium druhé vysoké školy, resp. po bakalářském studiu jste vystudovali jiného bakaláře znovu a poté jste pokračovali na magistra…? Začínali jste tedy kariéru az v 27 letech místo v obvyklých 24 letech? Stálo Vám to za to? Jaké to pro Vás bylo? Moc děkuji za vsechny odpovědi!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 13.12.17 16:47
@aleeenka píše:
Dobré odpoledne, ráda bych se zetala, zda někdo z Vás absolvoval studium druhé vysoké školy, resp. po bakalářském studiu jste vystudovali jiného bakaláře znovu a poté jste pokračovali na magistra…? Začínali jste tedy kariéru az v 27 letech místo v obvyklých 24 letech? Stálo Vám to za to? Jaké to pro Vás bylo? Moc děkuji za vsechny odpovědi!

Sousedky dcera má bakaláře z FF UK, bakaláře z ČVUT a magistra z ČVUT, stálo jí to za to, začala pracovat až v 29 a dnes po 5 letech je za vodou.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 16:52
@Lenka002 píše:
Sousedky dcera má bakaláře z FF UK, bakaláře z ČVUT a magistra z ČVUT, stálo jí to za to, začala pracovat až v 29 a dnes po 5 letech je za vodou.

ale bez dětí zatím co

Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 13.12.17 16:58
@Doe_Jane píše:
ale bez dětí zatím co

Má dvouletou dceru a dala to.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 17:01
@Lenka002 píše:
Má dvouletou dceru a dala to.

tak to jo, to je potom v pořádku a fajn :)

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10971 příspěvků 13.12.17 17:06

Když máš někoho, kdo tě v tom studiu podpoří, tak to určitě neni na škodu nestudovat :palec:.

sediza
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 13.12.17 17:09

Dobre vybrana škola je nejlepsi investice do zivota. Moje mama studovala ve 40. letech a je ráda. Za komunistů i se samými jedničkami bohužel na VŠ nemohla.

aleeenka
Stálice 74 příspěvků 13.12.17 17:09

@Detsa To sice mam, ale rikam si, jestli to v zivotopise nebude vypadat divne, ze jsem studovala takhle dlouho :nevim: A ze tedy zacnu i sbirat prakticke zkusenosti az skoro ve triceti…

aleeenka
Stálice 74 příspěvků 13.12.17 17:11

@Lenka002 Moc dekuji za Vasi reakci! Nevite, jak se na ni tvarili pri pracovnim pohovoru, kdyz mela v zivotopise uvedeno, ze studovala takhle dlouho? A tim padem, ze je skoro ve triceti na tom stejne jako cerstvy absolvent co se tyce praxe…? :think:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10971 příspěvků 13.12.17 17:11

@aleeenka Mi nepřijde jako dlouho ;). Horší kdybys studovala někdy přes 30+. Já jsem teda podobně na tom jako ty aktuálně, ale další školu nezvažuju jen z důvodu, že už bych to nepřežil. Nejsem studijní typ a budu rád, až to budu mít za sebou :zed:.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 13.12.17 17:23

Tak zacni pracovat jeste pri studiu a je to. Ja jsem studovala do 26, ale protoze jsem behem skoly pracovala, praxi jsem mela a nikomu to divne neprislo. Naopak - znam hodne lidi, kteri pri skole pracovali a kteri kvuli tomu studium prodluzovali.

P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 13.12.17 17:33

@aleeenka Já po magistrovi pokračovala na doktorandské. V půlce jsem odjela na rok do Anglie a nakonec se do školy nevrátila a dělám úplně něco jiného. Záleží na oboru. Jestli chceš univerzální návod, tak ten neexistuje.

aleeenka
Stálice 74 příspěvků 13.12.17 17:41

@Afrikana ja pracuji i ted pri studiu, ale jsou urcite obory, ve kterych nemuzes pracovat dokud k tomu to vzdelani nemas vystudovane. Mne se jedna o logopedii.

aleeenka
Stálice 74 příspěvků 13.12.17 17:45

@P4ja ne, to samozrejme nechci. Jen se chci zeptat na zkusenosti, zda to za to stoji..prece jen v 27 letech se vidim nekde s ditetem a par lety zkusenosti a ne byt teprve uplne na zacatku… ale nevim, jestli se na to divam z dostatecne sirokeho uhlu pohledu vzhledem k tomu, ze budu pracovat zbytek zivota (a co je 5 let navic oproti celemu zivotu, ktery je dlouhy ccca 60-70 let)

P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 13.12.17 17:49

@aleeenka To zalezi na tobe a tvych prioritach. Kazdy to ma jinak. A jestli se ve 27 vidis jinak, tak proc resis dalsi skolu?? Ta se da udelat kdykoli.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >