Kurzy sociální práce

98
25.11.18 15:45

Kurzy sociální práce

Ahoj, zkusím se poptat tady a uvidím ☺️
Schanim kurzy sociální práce. Nevíte o něčem, nebo nemáte zkušenosti? Vyhovovalo by mi to v okolí Jičína, Hradce Králové, Mladé Boleslavi nebo Liberce. Ráda bych pracovala v Nízkoprahovém klubu, nebo v azylovém domu, prostě v takovém oboru. Poradíte mi prosím

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.11.18 16:21

A jakou práci pak chceš vykonávat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
25.11.18 16:24

@Sofierules
Ráda bych pracovala v sociálních službách, pomáhala rodinám s dětmi, pracovala s problematickymi dětmi a tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
25.11.18 16:28

Tak můžeš si udělat Kurz pracovníka v soc. službách, ale to budeš moct pracovat spíš v důchoďákách a tak.
Na tohle, co chceš dělat ty, bys nejspíš musela mít vysokou školu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
25.11.18 16:30

@PetraJ
Mě by pro začátek tohle stačilo, do školy jdu od září. A nevíš kde takový kurzy jsou prosím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
25.11.18 16:34
@Sarinaa píše:
@PetraJ
Mě by pro začátek tohle stačilo, do školy jdu od září. A nevíš kde takový kurzy jsou prosím

Většinou je pořádaj úřady práce, tak koukni na jejich stránky.
Já si kdysi ten kurz dělala v Ml. Boleslavi, ale firma, která ty kurzy pořádala, už neexistuje, jak jsem právě zjistila. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
25.11.18 16:36

@PetraJ
Dobře děkuju, podívám se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
25.11.18 16:37
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.18 16:51

Na práci kterou píšeš musis mít VS vzdělání. S tímto kurzem PSS který má kolem 160h můžeš pracovat v přímé péči v Domově pro seniory, s tělesné a mentálně postiženými atd. Jedná se vždy o tu péči a nácvik soběstačnosti. Pokud máš maturitu, mohla by si být po dodělání kurzu a popřípadě i nějaké ergoterapie atd. max aktivizacni pracovník … Pokud jsi dobrý ridic, doporučuji po dodělání kurzu terénní pracovníci, jsi více svým pánem :) kurzy dělají školící střediska Seduca, Marlin atd :) stačí zadat do googlu kurz PSS a město tvého bydliste, ono už ti to něco najde. Někdy se podaří i aby proplatil úřad práce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.18 16:53

…anebo vyšší odbornou školu -obor sociální práce -pak můžeš pracovat jako sociální pracovník

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.18 16:54

@Gabri.ela.ela
Taky se přidám do diskuze, mám také zájem o práci v soc službách, chci se zeptat když ale nejsem evidována na UP tak mi ten kurz neproplati že

• Nahlásit
  • Citovat
98
25.11.18 16:55

@Sofierules jo já právě jdu na VOŠ speciální pedagogika, ale až v září.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
25.11.18 16:55
@Anonymní píše:
@Gabri.ela.ela
Taky se přidám do diskuze, mám také zájem o práci v soc službách, chci se zeptat když ale nejsem evidována na UP tak mi ten kurz neproplati že

Ne, ale můžeš si ho zaplatit sama, taky jsem si ho platila. Nebo můžeš někam nastoupit do práce a zaměstnavatel ti ho může zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.18 17:49
@Sarinaa píše:
@Sofierules jo já právě jdu na VOŠ speciální pedagogika, ale až v září.

Aha tak to pak ano, tak proč do toho ještě dělat kurzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
25.11.18 17:57

@Sofierules no protože mezi tím musím někde pracovat, tak jsem si myslela že bych mohla v tomhle oboru, jestli je to možné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama