Kurzy sociální práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sarinaa
Povídálka 49 příspěvků 25.11.18 15:45
Kurzy sociální práce

Ahoj, zkusím se poptat tady a uvidím ☺️
Schanim kurzy sociální práce. Nevíte o něčem, nebo nemáte zkušenosti? Vyhovovalo by mi to v okolí Jičína, Hradce Králové, Mladé Boleslavi nebo Liberce. Ráda bych pracovala v Nízkoprahovém klubu, nebo v azylovém domu, prostě v takovém oboru. Poradíte mi prosím

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 25.11.18 16:21

A jakou práci pak chceš vykonávat?

Sarinaa
Povídálka 49 příspěvků 25.11.18 16:24

@Sofierules
Ráda bych pracovala v sociálních službách, pomáhala rodinám s dětmi, pracovala s problematickymi dětmi a tak

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 25.11.18 16:28

Tak můžeš si udělat Kurz pracovníka v soc. službách, ale to budeš moct pracovat spíš v důchoďákách a tak.
Na tohle, co chceš dělat ty, bys nejspíš musela mít vysokou školu. :nevim:

Sarinaa
Povídálka 49 příspěvků 25.11.18 16:30

@PetraJ
Mě by pro začátek tohle stačilo, do školy jdu od září. A nevíš kde takový kurzy jsou prosím

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 25.11.18 16:34
@Sarinaa píše:
@PetraJ
Mě by pro začátek tohle stačilo, do školy jdu od září. A nevíš kde takový kurzy jsou prosím

Většinou je pořádaj úřady práce, tak koukni na jejich stránky.
Já si kdysi ten kurz dělala v Ml. Boleslavi, ale firma, která ty kurzy pořádala, už neexistuje, jak jsem právě zjistila. :lol:

Sarinaa
Povídálka 49 příspěvků 25.11.18 16:36

@PetraJ
Dobře děkuju, podívám se

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 25.11.18 16:37
Gabri.ela.ela
Stálice 62 příspěvků 25.11.18 16:51

Na práci kterou píšeš musis mít VS vzdělání. S tímto kurzem PSS který má kolem 160h můžeš pracovat v přímé péči v Domově pro seniory, s tělesné a mentálně postiženými atd. Jedná se vždy o tu péči a nácvik soběstačnosti. Pokud máš maturitu, mohla by si být po dodělání kurzu a popřípadě i nějaké ergoterapie atd. max aktivizacni pracovník … Pokud jsi dobrý ridic, doporučuji po dodělání kurzu terénní pracovníci, jsi více svým pánem :) kurzy dělají školící střediska Seduca, Marlin atd :) stačí zadat do googlu kurz PSS a město tvého bydliste, ono už ti to něco najde. Někdy se podaří i aby proplatil úřad práce :)

Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 25.11.18 16:53

…anebo vyšší odbornou školu -obor sociální práce -pak můžeš pracovat jako sociální pracovník

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 16:54

@Gabri.ela.ela
Taky se přidám do diskuze, mám také zájem o práci v soc službách, chci se zeptat když ale nejsem evidována na UP tak mi ten kurz neproplati že

Sarinaa
Povídálka 49 příspěvků 25.11.18 16:55

@Sofierules jo já právě jdu na VOŠ speciální pedagogika, ale až v září.

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 25.11.18 16:55
@Anonymní píše:
@Gabri.ela.ela
Taky se přidám do diskuze, mám také zájem o práci v soc službách, chci se zeptat když ale nejsem evidována na UP tak mi ten kurz neproplati že

Ne, ale můžeš si ho zaplatit sama, taky jsem si ho platila. Nebo můžeš někam nastoupit do práce a zaměstnavatel ti ho může zaplatit.

Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 25.11.18 17:49
@Sarinaa píše:
@Sofierules jo já právě jdu na VOŠ speciální pedagogika, ale až v září.

Aha tak to pak ano, tak proč do toho ještě dělat kurzy?

Sarinaa
Povídálka 49 příspěvků 25.11.18 17:57

@Sofierules no protože mezi tím musím někde pracovat, tak jsem si myslela že bych mohla v tomhle oboru, jestli je to možné

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >