Kvalita vody Fromin?

15.6.17 23:27

Kvalita vody Fromin?

Ahioj, oblíbili jsme si k pití vodu Fromin. Matně si ale pamatuji, že tam byl před lety problém, že neprošla nějakými testy…Googlila jsem, ale nevygooglila nic kloudného. Máte někdo prosím povědomí o zdravotní nezávadnosti Frominu? Někdo tu v diskusi psal, že taky četl o velkém množstí dusičnanů a disitanů, tak nevím. Děkuji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2747
16.6.17 00:11

Zdravotne zavadna voda by dla tezko do prodeje. Limity na pitnou vodu jsou uvedeny ve vyhlasce, mineralni voda je pak voda s mineralizaci vice jak 1 g na litr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
16.6.17 10:59
@luccifera píše:
Zdravotne zavadna voda by dla tezko do prodeje. Limity na pitnou vodu jsou uvedeny ve vyhlasce, mineralni voda je pak voda s mineralizaci vice jak 1 g na litr

Jestli si vzpomínám, Fromin se opravdu kdysi snad stahoval z prodeje, byla to causa, ale už nevím podrobnosti, prodej pak obnovili. Já ho nepiji, mám po něm potíže, pachuť v puse.Na Rodina. cz byl příspěvek, že tam kupující našli mech, ale mohlo to být skladováním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
16.6.17 11:00

Nicméně třeba někdo napíše víc? Také mě to zajímá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
18.6.17 14:45

???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.17 17:11

Fromin

V lékárnách dr.Max se nově objevila kojenecká voda.Je za docela dobrou cenu. Ale pomáhá nejen dětem, ale hlůavně mě, když ji ráno piju, nemám už v břiše kámen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.17 17:22

Fromin

Voda Fromin měla jediný problém, že ji výrobce před lety označil jako vodu léčící i ptačí chřipku. Nikdy ji však nestahovali! Jinak si myslím, že je to absolutně nejlepší voda na našem trhu a to i pro kojence.Piju ji ráno i celý den a pozoruji její příznivé účinky. Netlačí v žaludku a má vyvážený podíl všech látek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
2.8.17 22:24

@Helmrovka No ja mam po ni naopak tezkosti, pachut v ustech, nechutna mi, nechutna ani nikomu z mych pratel, ale to je asi individualni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama