Neřekl mi pravdu

Anonymní
15.6.17 10:37

neřekl mi pravdu

Minulý měsíc příteli strhli z účtu 10 tisíc řekl mi že to je za správní poplatky že to zapomněl zaplatit, ale že už je to celý zaplacený, tento měsíc se odečetlo 10 tisíc znova, tak nechápu, to mi lže?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2664
15.6.17 10:39

Obavam se, že tady to asi nezjistíš. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 10:41

Jdu si pro vesteckou kouli :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 10:46

Tak platí splátky, půjčky, exekuce, co já vím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.17 10:48

Je to asi exekuce, není tam ani napsáno za co to je, prostě přišla rovnou o těch 10 menší výplata.

• Nahlásit
  • Citovat
594
15.6.17 10:51

Tak buď ti lže (pravděpodobnější) nebo je to chyba exekutora/úřadu/kdoví koho a strhli si to neoprávněně. My ti to tady nezjistíme, musíš se zeptat partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 11:00
@Anonymní píše:
Je to asi exekuce, není tam ani napsáno za co to je, prostě přišla rovnou o těch 10 menší výplata.

Tak tím pádem musí vědět zaměstnavatel, kam se strhhlo 10 tisíc. Třeba to šlo na alimenty nebo splátku dovolené, nebo exekutorovi. Se musíš zeptat chlapa, proč mu každý měsíc strhávají desítku a kam ty prachy tečou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
15.6.17 11:01

Pokud uz prišla ponížená výplata tak je to zřejmě exekuce, dali příkaz do práce od přítele a účetní už mu pošle jen zbytek.Ale 10tis je dost teda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 11:02
@niki V píše:
Pokud uz prišla ponížená výplata tak je to zřejmě exekuce, dali příkaz do práce od přítele a účetní už mu pošle jen zbytek.Ale 10tis je dost teda.

Jako desítka je mazec, to pak hodně chybí v rodinném rozpočtu.
Anonymní, tvůj přítel asi nebude finančně odpovědný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 11:04

Mohl klidně udělat nějaký průšvih v práci (pokud to je u nich možné) a strhávají mu to hned z platu, takhle musel splácet jeden známý… Ale nejjednodušší je, zeptat se chlapa, my tu můžeme jenom hádat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9818
15.6.17 11:08
@Anonymní píše:
Minulý měsíc příteli strhli z účtu 10 tisíc řekl mi že to je za správní poplatky že to zapomněl zaplatit, ale že už je to celý zaplacený, tento měsíc se odečetlo 10 tisíc znova, tak nechápu, to mi lže?
@Anonymní píše:

Tak z uctu nebo z vyplaty?
A vy tvorite rodinu? Hospodarite spolecne?
Zrejme nejaky p. r.u. s.e. r ke kteremu se nechce priznat :nevim: To ti rekne jen on, pokud bude chtit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.17 11:11
@přírodní píše:
Mohl klidně udělat nějaký průšvih v práci (pokud to je u nich možné) a strhávají mu to hned z platu, takhle musel splácet jeden známý… Ale nejjednodušší je, zeptat se chlapa, my tu můžeme jenom hádat :nevim:

ted je v práci tak se ho zeptám až přijde a máme účet společný

• Nahlásit
  • Citovat
15.6.17 11:53
@Anonymní píše:
ted je v práci tak se ho zeptám až přijde a máme účet společný

super, a každý měsíc máš v rozpočtu o deset tisíc míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
15.6.17 13:07
@Nymphetamine píše:
Jdu si pro vesteckou kouli :roll:

tak co tam vidíš? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1041
15.6.17 14:51

No tvl.. já když to taky tak pročítám tak vás baby uplně lituju…jako ty s těma nezodpovědnýma ulhanýma chlapama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama