Reklama

Kvalitní dětská obuv ve větších velikostech

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana206
Nadpozemská drbna 26374 příspěvků 02.09.10 07:23
Kvalitní dětská obuv ve větších velikostech

Maminky,

Taky máte takový problém sehnat v normálním obchodě, nemyslím na internetu, kvalitní, nejlépe koženou obuv pro starší dítě? S pevným opatkem, tvarovanou stélkou, žirafkou nebo jiným atestem? Prostě takovou, která se doporučuje pro nejmenší děti a pro ně je jí v obchodech plno?
Myslím tím domácí obuv, sandály s pevným opatkem i uzavřenou vycházkovou obuv.

U nás je to docela problém. Jsem z toho nešťastná. Mnou požadovanou obuv mají běžně tak do velikosti 25, dál už záleží na ochotě prodavačů objednat.

Vím, že téma botiček se omýlá pořád dokola, tyto diskuze sleduji, ale tak nějak nemám důvěru objednávat na internetu. Starší má širší nožku, ne vše mu sedí. Ale ze sortimentů v obchodech mám pocit, jakoby starší dítě už nemělo právo na obuv této kvality.

Papučky, i když jsou se Žirafou, jsou často s plochou stélkou, všude mají jen nízké tenisky, botasky, pod kotník, které mají díry k vůli větrání a při deštivém počasí se promáčí, sandálky s pevnou patou od velikosti 27 nedostatkové zboží :mrgreen:

Potom si kladu otázku, jestli má kvalitní obouvání v prvních letech života vůbec smysl. Nožka se vyvíjí celé dětství a když je to u dětí s velkou nohou už kolem 3/4 let problém, tak si myslím, že je nějaký pozitivní užitek z prvotní kvalitní obuvi setřen.

Včera jsem u nás ve městě sháněla boty požadované kvality pro staršího. Má teď tenisky od Daichmana, nízké, promáčivé. Ty jsem koupila na zahrádku do školky, jsou na suchý zip, ale rozhodně nechci, aby si v těchto botech se zúženou špicí a plochou stélkou ničil nohy celý den. U Bati ani v Renu na něj nic takového neměli a paní ve specializované dětské obuvi mi řekla, že tyto boty existují, stojí od 700 výše, ale ona je nebere, protože rodiče je prostě nekupují, ty peníze za to nedají, když je dítě „zničí“ na zahradě ve školce, na písku. To samé mi řekli u Bati a v Renu :roll:

Vím, že je mají v jednom obchodě u nás, kde se nedostanu z kočárkem, snad se dnes poštěstí a koupíme.

Zběžně se dívám, co mají obuté ostatní děti ve věku mého syna a co mají ve školce. Převážně jsou to ty tenisky, botasky z obchodu,plochá stélka, zúžená špice.To samé ve skříňkách ve škoce. Chodíme skoro až poslední, před svačinkou, kdy už tam skoro všechny děti jsou. Zatím jsem si v našem oddělení nevšimla nějaké kvalitnější obuvi s pevným opatkem.

Nevím, jestli to rodiče starších dětí opravdu berou tak, jak mi to říkaly prodavačky ze svých zkušeností. Prostě nedají tolik peněz za obuv, kterou dítě „zničí“.
Ale já to třeba tak neberu, prostě se boty maximálně využijí. Stejně se nedědí, tak o co jde.

Samozdřejmě, ať si každý svému dítěti obouvá co chce a šetří na čem chce, ale docela mě to mrzí, že mě v obchodech tak odbývají a nejsou ochotni objednat toto zboží :mrgreen: Sandálky s pevným opatkem jsme nakonec sehnali,papučky s tvarovanou stélkou taky, tenisky má malý taky ortopedické, kotníčkové, typu Befado, ale rozhodně je nebude používat jako jedinou obuv, má je na cvičení v Sokole.

Když jsem chtěla objednat na internetových stránkách nejmenované firmy, odepsali mi, že je to jen pro velkoodběratele, obchody, firmy, ne pro koncové zákazníky. Prý, kdybych měla velký zájem, domluvíme se, ale mám počítat „jinou“ cenou. Ale už nebyli dále ochotni se se mnou bavit o délce stélky, nožičky, cokoliv přeměřovat mimo předepsané tabulky.

Omlouvám se za slohovku. Chtěla jsem se zeptat, jak to máte s obouváním vy, maminky starších dětí, které chodí do školky, mají větší velikosti nožičky. Kolik máte párů bot, jaké kvality?

Prostě jestli jsem „jediná“, která to moc řeší. Z reakcí ve svém okolí si v tomto připadám za exota. Známí běžně nakupují svým dětem „ortopedickou“ obuv na stáncích, cena je poloviční, boty prý stejné :mrgreen: Schválně jsem se byla podívat u pána,který na stáncích tu obuv prodává, vůbec mi kvalita nepřipadá srovnatelná, křivé švy, někde jakoby ujíždí tvar.Známá mi na to odpověděla, že to má malá stejně na chvíli, noha za chvíli vyroste, není co řešit. A ještě se mě zeptala, jestli dám tolik peněz za boty z obchodu. Jsem odpověděla:„Ano, dám“!. I když svým způsobem žijeme od výplaty k výplatě, s kvalitními botami pro děti prostě počítám, jsem ochotná uškudlit jinde.

Děti většiny známých ve věku mého syna strávily celé léto v krostičkách, žabkách, to dokonce i při jízdě na kole :nevim: Nevím, taky tyto boty má, ale používali jsme je jen jako přezouvací, třeba na koupaliště, nikdy jsme v nich nevyrazili na procházku nebo kolo..

Dále bych se chtěla zeptat maminek z Olomouce nebo Brna, jestli neví o obchodě, kde kvalitní obuv ve větších číslech mají běžně v sortimentu.
Už založenou diskuzi o obuvi v Brně samozdřejmě pročtu.
Případně prosím o odkaz na nějaké internetové obchody, kde jsou ochodni měřit, dohodnout se na případné výměně. Vím, že zboží zakoupené touto cestou můžu vrátit do 14 dní bez udání důvodu.

Ráda si poslechnu jakýkoliv názor,radu, ale slušnou formou. Prosím, aby se tu nestrha nějaká hádka „dokonalých matek“ a těch ostatních. Nejsem dokonalá, ve spoustě věcech polevím, ale v tomto zatím nechci. Sama mám kotníkové kožené boty s předepsaným opatkem, podpatkem, stélkou, je to úplně jiná chůze než ve volných teniskách. Stály sice nekřesťanské peníze, ale jsou fakt kvalitní. Nebolí mě nohy a za celý rok ani jednou nepromokly.
Myslím, že i starší dítě má právo na boty této kvality.Ale podle mě to výrobci dětské obuvi neuznávají. Volných tenisek pod kotník s rozvázanými tkaničkam, případně každá jiné barvy si dítě ještě v pubertě užije dost :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dagmar10
Závislačka 3799 příspěvků 2 inzeráty 02.09.10 08:11

Jani, kde bereš čas na takovou slohovku? :wink:

Jako bys psala o mně. Včera jsem strávila den tím, že jsem na netu hledala botičky pro starší dcerku. Má plochou nožičku, musím jí nechat udělat speciální individuální vložky do bot a tak jí botky od Deichmanna za 300 prostě koupit nemůžu.

Nedávno jsem slyšela názor odborníka, že dětská klenba a nožička se vyvíjí do 5 let, takže stejně jako ty nechápu, proč nadkotníčková obuv končí velikostí 25 někdy 24.

Takže jsem objednala kotníčkové botky na suchý zip, které mají i vyjímatelnou vnitřní stélku a budu tam moct dát tu ortopedickou vložku. Protože to je přes net, tak budu jen doufat, že Emi budou dobré. U nás totiž teď už nebudou ani zimní boty natož podzimní. Takže mi nic jiného nezbývá :think:

Moji známí kupují dětem „líbivé“ botky od Nextu, nebo dědí, nebo od Vietnamců nebo je jim to jedno. Znám jednu jedinou maminu, která uvažuje o tom, jaké botky koupí.

Pro mrňouse budu kupovat botičky taky v rámci možností kvalitní.

Jsem zvědavá na ostatní maminy :wink: A taky bych se přimlouvala za to, ať se to nezvrhne v předhánění, která jsme lepší :wink:

dagmar10
Závislačka 3799 příspěvků 2 inzeráty 02.09.10 08:12

Tak teď koukám, že v tvé 1. větě je zmíněno - NE přes net :lol:

Ano, u nás je to opravdu velký problém. Lepší botičky tady jsou, ale jsou ihned vykoupené.

Bajuska
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 02.09.10 08:13

Ahoj,
taky patřím k maminkám, které kupují kvalitní obuv. Navíc Pavlík má ploché nohy a bude muset nosit ortopedické vložky do bot (momentálně jsou ve výrobě :wink: ), takže k tomu patří i pevná obuv.

Jsem z Olomouce a boty kupuji zásadně v malém obchůdku naproti Prioru, v obchodní pasáži (ul. 28. října). Je tam velmi ochotná paní, která vždy dobře poradí. Ale je potřeba počítat s již větší investicí - za boty ve vel. 27 kolem 900Kč a výše :-( Já teď nedám dopustit na značku Superfit (myslím rakouská), ale tam už je ta cena hodně přes tis. Kč)

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 02.09.10 08:23

holky přes ten net, holt muste si asi v obchodě nechat přesně změřit nožku a risknout to..
s neochoutou přeměřit– nechci obhajovat internetové obchody, ale představte si že by kadžý kdo si u nich chce objednat botky, tak chtěl přesně měřit nohu :think: :think:
asi by nejlepší bylo najít obchod kde maj kamenné prodejny-boužel to není každý netový obchod a třeba by tam byli víc ochotní..
já ted objednávala botky,ale nemáme problém ani s nártem, šířkou nic. takže bez problémů..
držím palce at to nějak vymyslíte..
jinak s velikostí nohy máme taky nervy.. malá má necelý 2,5 roku a botky jsme kupovaly 27 a rozhodně přes zimu nebudou.. :cert:

cher 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.10 08:30

Taky to sleduju, kupuju klukovi vždy dvoje boty, jedny do školy apod.a jedny na lítačku, ty na lítačku koupím už klidně u ťamana(klukovi je 8 let), pač se mi párkrát stalo, že tenisky na suchý zip koupené v kamenném obchodě byly srovnatelné jako u ťamiků. Jinak se mi často, když byl syn mladší podařilo koupit za dobrou cenu boty v lékárně, že třeba vyprodávali boty z loňska a měli posl.dvě čísla a nám to bylo a to třeba byly celokožené boty klidně i jen za 400. V obchodě, když se ptám, jestli jsou kožené boty za 600-700, tak na mě koukají jak na exota. :-) Jinak sandály s pevnou patou se mi podařilo zázrakem koupit na začátku prázdnin v jednom obchodě, sháněla jsem je, pač si syn podvrtnul nohu a jak kulhal, tak začal šmatlat a ty sandálky mu pomohly,koukala jsem, že existujou, byla to vel.35. U Daichmana jsou boty jen na parádu, kvalitní rozhodně nejsou a oni to vědí, proto tam lze všechno velice snadno reklamovat.

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 02.09.10 08:36

jinak co třeba botky Fare, tam je to číslování trošku jiný.. třeba jejich velikost 25 odpovídá ostatním botám 26..
ale obchod fakt neporadím..
jedině zkusit ty obchody co jsou zmiňovaný v diskuzi o obchodech v Brně

a u deichmana jsou dobrý boty jen ty Elefanten ale to je taky cena fakt krásná

Bajuska píše:
Já teď nedám dopustit na značku Superfit (myslím rakouská), ale tam už je ta cena hodně přes tis. Kč)

to je fakt, ale ta kvalita tam je znát, třeba oproti botám bata, humanic atp.
a maj i kotníčkový.. já ted brala tyhle

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 02.09.10 08:41

ahoj,já zatím teda nakupuju menší velikosti,ale nedám doustit na značku DPK.Vyrábí je ve Zlíně,a prodejnu mají tam a v Praze.J8 nakupuji v Praze,a prodavačk vždy ochotně poradí.Ted mi třeba pro dceru vybrali botu pohodlnou pro vyšší nárt.Já,laicky ani nepoznám,že ona vyšší nárt má.
Boty jsou dražší,ale opravdu kvalitní,jsem s nima mnohem víc spokojena než s Essi,co jsme také měli.Od DPK máme i bačkůrky.
 http://dpk.cz/eshop/

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 02.09.10 08:47

My nakupujeme v kamenném obchodě
http://www.detske-boticky.cz/
Ale je to Ostrava… Na netovém obchodu píšou o výměně nesedící velikosti zdarma, ale nestudovala jsem to.

Z internetu si dovolím koupit třeba botičky, co měla na jaře, tak jsem koupila stejné, jen větší. Nevyzkoušený typ bych asi neriskla, jedině při hodně výhodné ceně.
(Ale kupuju zatím velikost 23.)
A mám v plánu kupovat kvalitní boty i nadále=)

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 02.09.10 08:53

Ahoj,
mam cerstve sestileteho kluka a zdravou obuv kupujem porad :wink: (ve skolce jsme byli vzdy jedini,kdo nemel klasicke papuce)..
Mam tu vyhodu,ze bydlim cca 30km od Zlina(coz je mesto bot :-P )a jezdim nakupovat do osvedceneho obchodu zdraveho obuti pro deti- detskeboty.cz .My tedy chodime do kamenneho obchodu,ale vim,ze maji i tyto www. Prodavacky jsou velmi ochotne,profe­sionalni,kazde dite vzdy zmeri(teda nohu),pak vzdy premeri i botu vevnitr,poradi,kte­ra bota je v kterem cisle vhodnejsi pro ktere dite(my mame napr.hodne uzkou nohu).
Minule uz jsem si tam koupila zdravotni boty i ja a jsou uzasne.Zbozi pres net vymenuji bezplatne(nesedici velikost).
Doufam,ze to neni reklama,ale ja jsem s nima velice spokojena(i prave co se tyce pece prodavacek).
Ted jsme tam nakupovali podzimni a myslim,ze velmi brzo se tam vratime pro zimni(i kdyz jsou to samozrejme hrozne palky,na botach,myslim,hodne zalezi)

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 02.09.10 09:03

My nakupujeme tam, kde Pipet (tj. Ostrava-Dubina, krapet z ruky), velikost bot není žádný problém, mají tam od dětských botiček až po dospělé velikosti.

Na chladnější období roku mají kluci trekkovky Fare, ovšem je to dosti drahá obuv (ale noha jim moc neroste, kupuju to spíš větší a využití těch bot je u nás opravdu maximální, dokonce neměli ani nic spešl do sněhu).
http://katalog.fare.cz/index.php?…
Oni mají cosi z těch designů na začátku, já mám zase jedny z těch na konci (čerstvě asi tři dny 8-) ), protože jsem se po drahné době hecla, že chci mít stejně suprovní obuv jako moje děti a ne trdlovat většinu roku v jedněch mokasínách :lol: .

Jinak mají vždycky kvalitní botky, obuv na lítačku nevedeme (to už jsme se ale my dvě jednou i bavily, že - tež mi ty boty přes léto úplně dodělali :lol: ).

Hako
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 02.09.10 10:53
Ahoj Jani a ostatní

Jani píšeš mi z duše,spíš tedy mám pocit jako bych to psala já.Taky zastávám názor kvalitní obuvi pro děti.Nechci ani boty na cvičení nekvalitní,jelikož sama mám plochou nohu a chci se vyvarovat toho , že kluci to budou mít taky.Do školky jsem koupila otevřené sandálky od Befado,nemůže mít klasické bačkůrky.Zatím se ve školce rozkoukávám,jelikož dnes je tam syn druhý den,ale stačila jsem si všimnout , že spousta maminek boty svých dětí prostě neřeší.Připadám si divně,protože pokukuji po dětech co mají na noze,jsem jak nějaký šmírák.Tady máme dva obchody s dětskými boty (ESSI,FARE).Ale bohužel já kupuji boty i očima,tak je to někdy dost náročné koupit nejen kvalitní,ale i hezké boty.
Sandálky do školky na přezutí jsem koupila přes internet,jinou šanci jsem neměla.Ale přiznám se , že každý den sedím u PC a hledám boty,protože jinde nic sehnat nemůžu.Našla jsem na internetu tenisky s vytvarovanou stélkou(s vyt­varovanou klenbou),ale bojím se je objednat i na pouhé cvičení v Sokole.Značku neznám-Coccodrillo.Jinak jsem na tom stejně,mám to už jako noční můru,neboť tady v obchodě na mne koukají jak na spadlou z nebe , když po nich chci kvalitní nezávadné boty s vytvarovanou stélkou proti plochým nohám.U Essi je to snad jen do 25 velikosti a pak mají ostatní velikosti výš jen atest na materiál.

Příspěvek upraven 02.09.10 v 11:10

mroe
Extra třída :D 14312 příspěvků 02.09.10 11:01

Taky se snazim kupovat botky co nejlepsi a nejkvalitnejsi a boty na litacku nevedeme. Ja byla nejspokojenejsi s botami DPK, bohuzel, vyrabeji se jen do velikosti 30 a moje dcera(6 let) ma uz 31. Ted patram a hledam…Backorky mame od Befada nebo Kornecki(a pod.), jsou to jedine, ktere na jeji extra uzkou nohu sedi. Vetsi velikosti bot ma Fare, bohuzel nam ale vetsinou nesedi jejich strih. Jinak uz mame i Superfity, ale jsou na muj vkus uz dost drahe a nebyvaji celokozene… Proste nevim, co poradit… V crocskach chodi moje dcera max k vode a do bazenu ve skolce, zabky ji koupila babicka a dcera se v nich malem prizabila… stejne tak nemuze nosit ani ortopedicke korkace(druha babicka), neumi v tom chodit a ja jsem jen rada.
Mam pocit, ze na internetu na www.detskeboty.cz uvadeji u vsech bot o delku stelky a myslim, ze vymenuji zdarma nesedici velikost… zatim jsem nevyuzila, protoze dobe dcery maji dost uzkou nohu a hned tak jim neco nesedi, ale mozna k tomu casem taky dojde.

Mladsi dceri kupuju boty DPK nebo Sante, ale ta ma jeste malou nozku.

Jana206
Nadpozemská drbna 26374 příspěvků 02.09.10 11:08

Díky za reakce.
Co se týče slohovky, ten můj úvodní příspěvek není slohovka :-) Jsem tam po sobě našla chyby, i pravopisné :lol:
Děti ráno ještě spaly, zatímco já jsem už strašila na emiminu. Teď je starší ve školce a malá mi spí.
Během vaření ještě kouknu, ale potom pádíme do školky a ven, a kouknu zase až večer :-)
Prostě jsem si někde potřebovala pokecat o botách, případně aby mi někdo poradil.
Mezi svými známými si připadám jako exot. I když vycházíme finančně tak tak, na boty dětem a částečně i sobě dopředu odkládám, je to ta nejdražší a nejkvalitnější věc, co děti mají.

Ty boty na lítačku jsme měli jen ortopedické tenisky do písku - dětem písek v sandálkách vadil. A skutečně jsem to řešila tak, že jsem děti obula do sandálů, na pískovišti přezula a při odchodu z pískoviště zase sandály. To samé s pantoflemi na koupaliště.
A ještě vyjímka - u našich na zahradu a mezi slepice, do chléva, nosí děti poděděné a staré boty.Jedná se ale o nárazové akce.

Neříkám, že dětská noha musí být pořád pevně fixovaná. Nepřeháním to zase tak, že by nemohli být ani chvíli bosky, ale hlavní boty by měly být kvalitní. A mě by třeba štvalo, kdyby boty za tisícovku ležely v botníku jako „kostelové“ na „lepší“ příležitosti. Kolik těch lepších příležitostí je? My sice žijeme ve městě, ale chodíme na písek, do parků, ne do města na vycházky. Nevadí mi, jako některých maminkám, když mi malá dnes vlezla do bláta v botičkách Essi včera nových za 700. Stejně jsou jen pro NI a na jaře věřím, že ji budou malé.

U nás mají ve velikosti 29 boty Pegres a Fare. Odpoledne, když si staršího vyzvednu ze školky, tak tam jdeme a snad mu budou sedět, nakoupím.
Ty tenisky u Deichmana jsem mu koupila hlavně proto, že jsou na suchý zip. Ty kožené, co jsem viděla, tak na tkaničky, ještě je neumí zavazovat, ale už se ho to pokusím naučit. Ty 2 hodiny denně venku ve školce v teniskách mu snad nožku nepoškodí.

My jsme byli 4, boty jsme po sobě dědili :-( Nikdo z nás nemá vyloženě špatnou nohu, nebo spíš, u ortopeda jsme nikdy nebyli. Nové jsme měli jen papuče do školy - později zdravotní. Ale od té doby, co si můžu koupit pevnou koženou kotníkovou obuv, mě nebolí nohy, lépe se mi chodí. Mám Escot a je fakt kvalitní. Noha mi už neroste :lol: Věřím, že pár let vydrží.

Někde jsem četla, trochu tomu i věřím, že dítě asi do 3 let má tukový polštář, hlavní je pevná pata, která nohu fixuje. Stélka může být bez tvaru nebo stačí lehce tvarovaná. To ty některé dětské boty mají. Ale aby vyráběli boty s klenbou ve věku, kdy už je to potřeba, tak to ne :cert: To mě štve.

Já vybírám nejkvalitnější obuv na doma. Tam trávíme, hlavně v zimě nejvíc času. Malá pořád ještě nosí kotníčkové kožené boty na první chození - takové ty z měkké kůže, měkká a tenká podešev, dírky. Ty vyrábí buď Jonap nebo slovenská firma Bánovce nad Bebravou. Zrovna včera mi paní u Daichmana říkala, že české a slovenské výrobky mají „menší číslování“. Prostě boty má např. 26, české a slovenské odpovídají 25. Už z nich pomalu vyrůstá a zase jí je půjdu koupit, i když stojí okolo 500. Nebo možná na doma donosí letní sandálky Santé, které jsme kupovali před měsícem, stále jí jsou. Záleží, jestli ty sandále ještě využijeme ven.

Starší má letní sandálky s pevnou patou Protetika, 27, ale vím, že Fare a Essi má ještě větší. Tak snad budu moct koupit i příští rok.
O papučkách DPK jsem slyšela, ale u nás nejsou.
Pokud dnes neseženeme, asi si uděláme výlet do nějakého většího města. Docela mi na tom záleží, aby hlavní boty kvalitní.

Děkuji všem za rady. Není to poprvé, co jste mi tu kolektivně dobře poradily :kytka: Např. díky emiminu nedám dopustit na oblečení z CA pro naši malou - je úzká a dlouhá. U nás není, ale jednou za čas tam prostě budeme jezdit nakupovat. Nakoupila jsem tam a splnilo to moje očekávání.

Hako
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 02.09.10 11:20

Já ještě napíšu,že zatím starší syn má poděděné Adidas a Pumy botky.jsou vzatý jednou na sebe, tak vím ,že nejsou vytvarované na jinou nohu.(mám jednu známou , co kupuje a kupuje a pak jí děti nosí boty tam max jednou na noze ,jen na přejití někam).Peněz máme taky poskrovnu,ale dětem boty dopřát chci,je to nutnost.Jinak poděděné boty už ze zásady nenosí.Mladší má Essi.Teď řeším zimní a pokud se mi v Essi žádné nebudou zdát, nevyhnu se objednání přes internet Superfity.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >