Kvalitní jídelní židlička

Linda1001
14.12.19 19:38

Kvalitní jídelní židlička

Zdravím, malá má 8. měsíců a chtěla bych vybrat kvalitní jídelní židličku, poradíte? S jakou jste spokojení Vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48
14.12.19 19:44

Za me je to drevena rostouci zidle Jitro…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
14.12.19 19:58

Taky doporučuji Jitro. Cena vyšší, ale mame ji skoro 3roky a spokojenost a ještě poslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2889
14.12.19 19:58

Jsem take pro rostouci zidli :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5301
14.12.19 19:59

My mame rostouci Hauck Alpha a spokojenost. Jen je tak do 5-6ti let, pak uz je mala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53206
14.12.19 20:20

Jo, taky hlasuju za Jitro. Dávala jsem teď pryč v 8 letech jen proto, že už ji potřebovalo nové dítko, jinak sloužila permanentně od 9 měsíců a sloužila by dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
14.12.19 20:42

Ahoj, obecně bych doporučila polohovatelnou jak na výšku, tak sedátko (my jí kupovali, když malá ještě dobře neseděla sama), určitě s bezpečnostními kšírami a nejlíp celou omyvatelnou (nebo aspoň potah sedátka - ten dostává dost zabrat a jsem ráda, že nemusím nic prát, ale večer jen osprchuju teplou sprchou a nechám do rána uschnout. Jo a stoleček! Dostatečně velký (víc než a4) a s vyššími okraji - mívám malou často dopoledne v židli v kuchyni, když tam něco dělám, a ona si na stolečku maluje nebo prohlíží knížky a tak a je dobrý, že se jí na něj vejde papír a vedle i pastelky a nepadá jí to pokud teda s tím sama dolů nefláká samozřejmě :-D

jo a my máme CAM Pappananna, vybírala jsem tenkrát podle dTestu aby byla s dobrými výsledky, i pro malá miminka polohovatelná a co nejlevnější s těmihle parametry :-D stála tuším 3k

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5923
16.12.19 08:46

Meli jsme stokke pro sedici. Ksiry me rozciluji. Stokke ma dobrou hlubokou ohradku, jde zasunout pod stul.
Pro druhe jsme meli chvili hauck alpha… no pro moje male deti katastrofa. Bez ksir tam nemohli byt ani vterinu, pac by zmizeli spodem, zasunout myslim taky nesla. Takze hauck sel a zase jsem vzala použitou stokke

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
17.12.19 07:48

Máme jitro a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19594
17.12.19 15:09

rostoucí dřevěná židle

Naprosto souhlasím, ty velké plastové židle jsou na chvilku, drahé, zbytečné…

Mám třetí dítě a nikdy jsem takovou polohovací židli nepotřebovala, navíc z vlastní zkušenosti od cca 18m nebo déle oceníš to, že budou chtít vše dělat samy, samy si vylezou na dřevěnou židličku, samy si slezou :palec:

dřevěné židle jsou rostoucí a využijí je dlouho ;)
je velký výběr těchto židlí

Sedees, Jitro Stokke
mají i v Lidlu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.3.20 10:49
@JitulaZl
@JitulaZl píše:
Ahoj, já mám několik měsíců židličku Reemy comfort a jsem s ní moc spokojená. Má 4 kolečka, takže si s ní s malým zajedu, kam potřebuju. Navíc se dobře polohuje a je lehoučká.

Dobry den, narazila jsem na váš komentář a protože shanim pro malého (skoro 6 měsíců) zidlicku tak jsem se na ni mrkla a musím říct ze se mi moc líbí :) už jsem myslela ze nenajdu zadnou která by mi tak moc padla do oka. Tak bych se chtěla jak je to třeba s oplachovanim? Jste s ni pořad spokojena? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9909
4.3.20 23:04

Máme od G mini polohovací jak zádička tak velikostně a spokojenost největší :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.3.20 09:13
:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu