Kvalitní kuchyňský robot

246
6.3.11 21:50

Kvalitní kuchyňský robot

Neporadil byste mi někdo kvalitní robot do kuchyně? S dobrým výkonem, skladný,a stačí sekání, šlehání, hnětení. Nepotřebuji další funkce jako odšťavňování, milion struhadel, mlýnek na mák ani na maso. To mi jen zabírá místo v šuplíku a vytáhnu to jednou za rok.
Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

552
6.3.11 22:02

thermomix :-D, ale nepatří do té levné skupiny… je dost drahý, ale dá se v něm dělat snad všechni :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
6.3.11 22:05

Tak já měla ještě do loňska ruční šlehač / hnětač s nástavcem na tyčový mixer od Ety http://eta.cz/…ta-104690000 . Loni si manžel splnil sen a vnutil mi kuchyňský robot komplet s tím, co píšeš http://eta.cz/…ta-002790100. Doteď jsem to nepoužila, používá to pouze on :D ale holt když Ježíšek viděl, že JÁ to nutně potřebuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10862
6.3.11 22:21

Bosch MUM4655
Kupovala jsem ho loni na podzim (v akci) a je fajn, o vánocích jsem se vyžila. Dodatečně jsem zjistila, že to byl i vítěz recenzí kuch. robotů v D-Testu :)
Dobře se skládá, dobře se myje, nezabere moc místa, dělá, co potřebuju, přijde mi tichý a pracovitý… kdybych chlapovi nezdůrazňovala, že on má zas zcela jiné neocenitelné funkce a přednosti, možná by žárlil ;)
MUM 4655 má teda 3 struhadla - toužila jsem po nich, já pro změnu nesekám, třeba by to šlo v mixeru. Ale ona ta řada má víc verzí, třeba padneš na nějakou kombinaci, co Ti vyhoví líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8937
6.3.11 22:48

Bosch MUM XXXX je super, já mám vyšší verzi a přikoupila jsme is i nějaké doplňky, ale pokud po něm až tak moc věcí nechceš, kup si nižší verzi. Naši ho mají už 5 let a jsou velmi spokojení, je bezkazový, spolehlivý a proto ho koupili k vánocům i mně. Používám ho téměř každodenně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
6.3.11 22:48
Jojo ten mám taky,dostala jsem k vánocům.Je teda pravda,že jsem na něm ještě nic moc nedělala,ale zatím dobrý a překvapilo mě že není tak hlučný jako některý.
Knihomyš píše:
Bosch MUM4655
Kupovala jsem ho loni na podzim (v akci) a je fajn, o vánocích jsem se vyžila. Dodatečně jsem zjistila, že to byl i vítěz recenzí kuch. robotů v D-Testu :)
Dobře se skládá, dobře se myje, nezabere moc místa, dělá, co potřebuju, přijde mi tichý a pracovitý… kdybych chlapovi nezdůrazňovala, že on má zas zcela jiné neocenitelné funkce a přednosti, možná by žárlil ;)
MUM 4655 má teda 3 struhadla - toužila jsem po nich, já pro změnu nesekám, třeba by to šlo v mixeru. Ale ona ta řada má víc verzí, třeba padneš na nějakou kombinaci, co Ti vyhoví líp.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
7.3.11 08:40

Bosch MUM tak muzu doporucit, ja mam vyssi verzi s tim milionem funkci, co clovek vyuzije jednou za sto let pokud vubec, ale v te zakladni rade si vyberes, a myslim, ze jsou to kvalitni vyrobky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
30.10.11 23:52

výběr robota

Ahoj lidi chci si koupit do své kuchyně robota a rozhoduji se mezi boschem a kenwodem chci na kuchinském robotu i kvalitní odštavnovač ovoce k vůli dítěti a taky kvůli tomu že budu mít malou kuchyn a abych něměla všude samé spotřebiče.Děkuji za odpověd. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
6.11.11 21:25

Plastový nebo kovový

Který robot by jste si koupily na hodně časté používání plastový nebo kovový?Poradte prosím který je nejlepší a za dobrou cenu? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
5.11.14 09:50

Ahojte, oživuji diskusi…

Holky, potřebuju radu. Muž včera přišel s tím, že mi k Vánocům koupí robota, dokonce mi i vybral - BOSCH MUM 4655. Asi by i vyhovoval, nez mě nahlodala kamarádka, že 500W příkon je málo.. (Díky, Hani :cert: :twisted: :srdce: )
Našla jsem na netu i 900W příkon, ale co si budeme povídat, cena přes 5000 je vražedná. Ne, že by nebyly peníze, ale je mi jich jaksi líto.
Pak jsem našla s příkonem 600W, ale to podle kamarádky taky není nic moc…¨

Takže co? Máte někdo robota BOSCH MUM doma??? Zvládne zadělat těsto? Nejčastěji dělám kynutá, pak na dorty (čili šlehání bílku do pěny) a pak samozřejmě těsta na cukroví atd… Taky bych chtěla mlít maso plus strouhat zeleninu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
5.11.14 09:53

@atominnka je otazka jak casto ho chces pouzivat a co od nej cekas, u tech nejlevnejsich je proste treba pocitat ze bude skoro cely z plastu, bude se totalne klepat pri slehani a bude brzy hrozit zlomeni nekterych dilu napr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
5.11.14 09:58

@Meluzinecka otázka, co je levnejsi??? Myslela jsem tak do 4tisíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
5.11.14 10:01

@atominnka ja mam Kitchen Aid za 20k, ale to jen proto ze pecu casto a hodne, driv jsem delavala treba 100kg cukrovi. Minule jsem koumala v electroworldu tyhlety stroje, vsechno totalni mekouckej plast a to i kusy za 12 tisic napriklad. Levnejsima jsem myslela bohuzel pod 10 tisic. Ale treba se ti ozve nekdo ze ma dobrou zkusenost, jak rikam, hodne zalezi jak casto to chces vyuzivat. Pokud denne tak je lepsi do toho dat vic penez, ja jsem max spokojena a mam ho uz 8 let bez poruchy. Strouham na nem bramboraky, mrkev, orisky, strouhanku a micham veskera testa i kynuta a dalsi veci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
5.11.14 10:19

@Meluzinecka dénně asi neee… peču sice dorty pro známé, to je tak 4×za měsíc, takže řejkněme 1-2× za týden?
Je mi jasný, že extra super kvalita to nebude, ale 10t a ani víc jak 5t se mi dávat nechce. : :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13517
5.11.14 10:35

@atominnka Bosch mum mám, zrovna ten 4655, mám k němu řadu výhrad, ale zrovna šlehaná piškotová těsta zvládá na jedničku. Má ho i švagrová, ta peče i pro lidi, častěji než já, má ho asi 3-4 roky a bez problémů.
Tužší těsta, např. na chleba zadělá taky dobře, ale tam se mi zdá, že je to na hranici jeho sil, ale 1× 2× týdně kynutý ho snad nerozhází.
POkud nejsi profi kuchař, klidně bych ho brala. Moc nerozumím tý dnešní mánii mít robot za 20 tisíc. (Vyjímám z toho profi kuchaře a pekaře, tam to má smysl).
Jako - brala bych festovní kovový přístroj, co budu mít na věky, ale za přiměřenou cenu, ne za cenu ojetýho auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama