Kvalitní šampon na vlasy

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10048
23.9.11 08:22

Kvalitný šampon na vlasy....

Ahoj holky,

prosím o radu…všechny témata byly spíš na děcké šampony, nebo šampony pro psy :lol: :lol:

Potřebovala bych nějaky fakt kvalitní na vlasy co zhuštuje objem, ozdraví, doda lesk a nebudou se za dva dny mastit…

Několikrát tady bylo zmíněno že je lepší koupit šampony z kadeřnictví…tak prosíím o typy…
Předpokládám že z drogerek asi nic tak super nevzejde… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10048
23.9.11 08:25

Jo holky, i kondicioner :wink: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20777
23.9.11 08:34

Ja pouzivam znacku label.m (je to snad dcerina firma Tony a Guy).. Driv jsem pouzivala Loreal TecniArt,ale tohle mi prijde lepsi.. V kadernictvi by Ti meli i primo poradit,ktery konkretni sampon,pod´e toho,co od nej pozadujes :wink:
Ale jako kazdymu vyhovuje neco jinyho,tak mozna budes muset zkouset :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
QQQQ
23.9.11 08:35

Ahoj Dice :mavam: Taky by mě zajímalo kdo co používá :wink: Nedávno jsem si po dlouhé době koupila šampón i kondicionér Fructis a nic moc teda :-? Používala jsem to kdysi, jako těžce pubertou postižená a vlasy jsem po tom měla úžasné! Ale teď je to jaksi bez účinku :nevim: Ale minulý týden jsem si koupila kondicioner Herbal Esencis(modrý) a vlasy mám jak modelka :lol: Lesklé. pevné, nelítají :dance: Takže si koupím i šampón :dance: Ale v Tetě šampón HerEs nemají 8-o :nevim: Dělá HE vůbec šampóny? Asi jo, že? :oops: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
573
23.9.11 08:35

Hodně záleží na tom, jaký máš vlasy… Jinak na objem jsem nic nenašla, mám na hlavě „pár chlupů“ a všechny „zaručené šampóny na objem“ jsou mi k ničemu, žádnej význam, prostě to chce vyfoukat přes kulatej kartáč s trochou tužidla.
Jinak u nás se osvědčil ten Syoss, vyber si, jakej potřebuješ, v porovnání s ostatními volně prodejnými vážně super.
Nebo přes nějakou známou kadeřnici objednat nějaký spešl přípravky. Já mám od kamarádky keratin-ten je skvělý na lesk, ozdraví a vlasy vypadají lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10048
23.9.11 08:41

No práávě na ten Syos jsem zvědavá, hodně ho propagují tak by mě zajímalo jestli má cenu ho zkoušet.

WW- ahoooooj :mavam: :kytka: , ten Herb Es, jsem měla kráásně voněl a byl fajn, ale tedka si rikam ze bych konecne zkusila nejakej „profi“ jestli je to fakt rozdil nebo ne…
Pobliz mam kadernictvi jen klasicky kliery atd, co jsou v hypermarketech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10048
23.9.11 08:43

Dessie- tak jsem se divala na ty keratiny a je jich strašně moc :-? :lol: jaký typ mááš?? Dá se to koupit i někde jinde než po netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
QQQQ
23.9.11 08:43

Já měla Sayos a nesedl mi. :nevim: Vlasy lítaly, byly jemné, měla jsem lupy :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
10048
23.9.11 08:45

WW: fakt?? A na jaky typ si je mela???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
23.9.11 08:46

Dice, bohužel konkrétní šampon neporadím, nemám zkušenost, ale chci Tě povzbudit. Moje známá měla na hlavě pár nekvalitních chlupů. Když jsem ji neviděla asi 3 měsíce a potkala ji, byla to změna k nepřehlédnutí. Zašla si do salonu, kde teda vyplázla 1000 Kč za poradenství, ale od té doby má vlasy lesklé, bohatší, nesplihlé a kupuje si šampony výhradně od nich. Jsou sice drahé, ale vydrží jí třeba rok, takže v konečném důsledku to možná i vyjde levněji. Pokud máš takový problém a nevadí Ti investice, tak bych neváhala a objednala se k odborníkovi, ty peníze za to podle mě (ní) stojí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
QQQQ
23.9.11 08:49

To už nevím jaký typ :lol: Většinou kupuju na dlouhé pro pevnost a lesk(nebo lámavé vlasy bez lesku, že :lol: ). Vím, že byl černý s asi růžovým(???) :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
496
23.9.11 08:50

Já používám schauma Push- up volume ..sampon i kondicioner a jsem moc spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
23.9.11 08:55

spíše než z kadeřnictví bych volila šampon z lékárny :wink:
pozor na šampony, které slibují velký objem, protože toho dosahují tak, že vlasy vysuší! vynech šampony se silikony (alespoň těmi, které se nevymývají), protože ty vlasy zbytečně zatěžujou (ale zase působí lesk).

já osobně používám šampony přírodní od Urtekramu nebo Alverde (ty koupíš i v DM). pro lesk je dobré vlasy před umytím promastit olejem (olivový, dýňový…) a po umytí opláchnout studenou vodou (vlas se uzavře a působí lépe). hodně dobrá pro vlasy je henna - prodávají i bezbarvou (já nepoužívám, protože mi rovná vlasy :-? ). a zkus 1× za měsíc udělat nějakou masku (stačí co lednice dá ;) ).

každému však sedne něco jiného, protože každý má vlasy jiné. tak zkus pohledat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
23.9.11 08:58

ke kondiši - já nepoužívám, ale po umytí (vlasy lehce vysušené ručníkem) do konečků vetřu KAPIČKU (fakt jen malou kapičku) kokosového oleje a rozčesávám vlasy až suché :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
23.9.11 08:59

jedniny, co mi pomohlo na nemasteni vlasu bylo otehotnet :mrgreen:
predtim sem sem si musela myt vlasy kazdy druhy den, ted si myju, kdyz si vzpomenu :lol: :mrgreen: obavam se, ze se to ale po porodu vrati zpet :zed:

jinak pouzivam sampon a kondicioner od Togi - Bed Head a docela dobry. a tak jednou tydne takovej ten fialovej vix na bily vlasy, ten docela dobre vysusuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat