Kvasinka - popraskané koutky

Anonymní
3.5.21 16:46

Kvasinka - popraskané koutky

Ahoj, už měsíc se mi nechce zahojit popraskaný koutek. Je to celkem velká rána. Mažu to Fungicidinem a stále ne a ne se zahojit.
Také skoro každý měsíc trpím na kvasinky a mykozy tam dole a nejde se mi toho zbavit.. někde jsem četla, ze by to s tím mohlo souviset.
Mohl by mi někdo poradit co bych s tím měla dělat a k jakému zajít lekari? Jestli na gyndu nebo k praktikovi? Kdyz mám v sobě tedy bakterii..
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
725
3.5.21 16:52

Zkusila bych detox a uzivala napr. Chlorelu, ta je na to vyborna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
3.5.21 17:30

B komplex nejaky forte aspon par dni. Becko dost pomaha s hojenim, pridala bych Cecko a asi Decko jestli jeste neuzivas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16441
3.5.21 18:18

Na gynekologii se objednej tak jako tak, a leč mykozu specificky, podle toho co se ti přemnožilo a zárove musíš léčit i partnera, do přeléčení sex pouze s kondomem.

S koutkem by to bylo spojené jedině pokud by si zároveň trpěla závažným imunologickým deficitem jako třeba AIDS.

Ohledně koutku si zavolej praktikovi o e-recept na framykoin a maž to chvíli framykoinem - pokud to zabere, tak to nebyla mykoza, ale bakterílního původu.

když to nezabere, jdi na kožní,

V mezičase se objednej na dentální hygienu a klokejt nějakou antiseptickou ústní vodou.
Jo a občas může mít člověk vaginální mykozu z toho, že partner má nevhodnou mikrofloru ve svých ústech a problémy přijdou po orálním sexu, ak musí na tu dentální hygienu a kloktat i on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 18:44
@Ou píše:
Na gynekologii se objednej tak jako tak, a leč mykozu specificky, podle toho co se ti přemnožilo a zárove musíš léčit i partnera, do přeléčení sex pouze s kondomem.

S koutkem by to bylo spojené jedině pokud by si zároveň trpěla závažným imunologickým deficitem jako třeba AIDS.

Ohledně koutku si zavolej praktikovi o e-recept na framykoin a maž to chvíli framykoinem - pokud to zabere, tak to nebyla mykoza, ale bakterílního původu.

když to nezabere, jdi na kožní,

V mezičase se objednej na dentální hygienu a klokejt nějakou antiseptickou ústní vodou.
Jo a občas může mít člověk vaginální mykozu z toho, že partner má nevhodnou mikrofloru ve svých ústech a problémy přijdou po orálním sexu, ak musí na tu dentální hygienu a kloktat i on…

Já to mám ale takhle dá se říci od své puberty, jen poslední 3 roky je to horší a horší.. (ta kvasinka dole)nebude to partnerem nebo tak si myslím :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat