Kvasinková infekce 2

Anonymní
10.11.19 21:11

Kvasinková infekce 2

Jak jste poznali kvasinkovou infekci? Pochvu mám uvnitř zarudlou a takový žlutý maz jakoby tam mám který si stiram vatovou tyčinkou prosím o radu a co na to kdyztak

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

656
10.11.19 21:33

Kvasinky mívám částo, obzvlášť teď v těhotenství a zrovna jí mám i teď. Ale nikdy, ani teď žádný žlutý maz nemám, pádluj na gyndu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.11.19 22:14

Pokud je to začátek zvládnou to čípky z lékárny, třeba clotrimazol a pak ještě aspoň měsíční léčba gynocapsem, který obnovuje přirozene prostředí. pokud už je to s vytokem, je to na navstevu gyndy pro antibiotika. pak gynocaps ještě.. jinak, hlavní zásada je že mykoza má rada teplo, kvasnicovo, sladko, vlhko… To je třeba vše ubrat. takže hodně větrat (chodit doma bez kalhotek, ať je na vzduchu), po wc ji umýt a vysušit, spodní prádlo, ručníky žehlit, nejist sladké a kvasnicove jídlo… takova kvasinkova dieta a nelezt do chlorovaného bazenu.. a Taky je třeba vyloučit roupy. v noci vylezaji a dráždí zavrtavanim se do sliznice… a to je pak zarudlé a podrážděné a má to stejne priznaky v podráždění jako kvasinky. a hlavně :mazat mastí clotrimazolem i partnera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
20.11.19 11:17

Velký krok k uzdravení je omezení masa a mléčných výrobků, chipsů, konzvervantů.

Nejlépe jist lehká jídla, zeleninové polévky, dušenou zeleninu, ochucovat hořčicí, která je velmi zdraví prospěšná. Jíst lehká jídla a hlavně jíst celý den. Protože pocit hladu se po lehkém jídle dostaví mnohem dříve než po usmaženém řízku.

Jeden den v týdnu pouze voda, žádné jídlo.

Taková strava minimálně 3 měsíce.

Je dobré podpořit i klystýrem, který pročistí střeva a tím se zlepší celkový stav organizmů. Kvasinky jsou pouze malý alarm hlásící, že tělo není v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama