květák a brokolici?

234
7.5.07 20:35

květák a brokolici?

Chtěla jsem se zeptat: dávám malému kupovanou mrkev- první lžičku od hami.Ale koukala jsem, že první lžička je i květák a brokolice.Mám docela strach,aby ho to nenadýmalo.Od kdy jste je dětem dávali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7461
7.5.07 21:01

Ahoj, my jsme je zacali davat hned po te mrkvi a v pohode. :wink: Je to treba asi vyzkouset, kazde mimco je jine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
7.5.07 21:04

Přidávám se k Capince - taky jsme tím pokračovali po mrkvi a v pohodě. Dokonce mu brokolice chutná nejvíc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
7.5.07 22:22

Tak já jsem dávala první měsíc jenom mrkvičku a pak jsem dávala už i květák a brokolici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.07 19:49

Ahoj.
Mrkev je O.K., pak jsem dávala brambor, pak kombinaci mrkev - brambor, pak brokolici, takže květák byl až do měsíci…a to už byl Radimův žaludek zvyklý. Při hospitalizaci v nemocnici chtěli hned ze začátku cpát ty směsné polívečky - že jsou od ukončeného 4. měsíce… :roll:, postupné zavádění asi neznají… (teda někteří) :roll: :evil: .

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
10.5.07 19:56

Ja jsem zacala mrkvickou pak jsem pokracovala brokolici a maly ji ma dokonce radsi nez mrkvicku, pak budu pridavat brambor a maso. Kvetak je trochu nadymavejsi at ho zacnu davat az od 9 mesice.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
16.5.07 10:57

My začali taky mrkví, pak brambor a pak špenát. Pak jsem zkusila květák, malej ho snědl s chutí, ale ty následky - řval a řval, prděl, smrděl, řval, řval…nakonec se večer pokakal a druhej den dvakrát :evil: :evil:
Takže jsem milej květák vyhodila a počkám s ním až za pár měsíců. Teď budem zkoušet brokolici, ta by problémy dělat neměla, ťuk ťuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19987
16.5.07 11:11

já začala v 7m s mrkví, pak brambor s mrkví, rýže mrkev, rýže brokolice a pak už i ten květák a další, ale to Anetce bylo už cca 8,5m a na prdíky nikdy moc netrpěla, takže u nás žádný následky nebyly.

papu píše: …nakonec se večer pokakal a druhej den dvakrát :evil:

Dcerka od narození až +/- do roka kadila minimálně 4× denně, takže tvůj komentář mě krapet pobavil (v dobrým samozřejmě), jak máme každá jiný měřítko ;-) dneska jí jsou 2 roky pryč a obvykle kadí 2× denně ..... omlouvám se za vsuvku, vím že to nepatří do téhle diskuse :-)

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
16.5.07 11:50

No jasně, tak náš malej právě tak jednou za dva dny, proto jsem dávala i špenát, aby se to trochu urychlilo. Neříkám, že je špatně, že kakal dvakrát, ale spíš že ho ten květák pěkně prohnal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
16.5.07 19:39

Tak jsme začli s mrkví, to celkem šlo.S bramborou jí ale nechtěl, tak jsem zkusila mrkev s brokolicí, a to má zatím největší úspěch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.17 15:13

Holky, asi blba otazka :oops:… Ale koupila jsem kvetak, byl zcela bily a jak ho tak varim, tak mi strasne zezloutl. Tchyne me tu strasi, ze tohle dat diteti nemuzu. Je to nejak zavadne? Nikdy jsme tomu nevenovala pozornost. Prosim o rady Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.17 16:21

Ahooj. Já jsem začínala mrkví, pak jsem dávala dýni, pak jsem zkusila brokolici s rýží (kupovaná sklenička) a tady jsem narazila - malého strašně bolelo bříško, 3 dny plakal :(.. pak jsem dala mrkev s bramborem a dobrý. Dneska jsem dala květák s bramborem a ještě zatím nic, tak uvidíme.
Jinak holky, kdy jste začínali s masem? Malý má 4,5měsíce a už mu dávám pomalu zeleninku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.17 16:22

@julie21: Já jsem ho kupovala včera, uvařila a měla jsem ho bílý. Jako ten vývar z toho je trochu nažloutlý, ale podle mě to ničemu nevadí. Nebo spíš doufám, že to ničemu nevadí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.18 20:16

Maminky, prosím o radu.. před 10 dny jsme začali s příkrmy. Začali jsme mrkví, pak mrkev brambor, brambor hrášek a nyní květák brambor. Vše vařený doma a podáváno jedno jídlo 2-3 dny. Nechce mi to ale papat, dělá u toho cirkus a pusu má na zámek. Jen jednou druhý den ten hrášek snědl. Kupovanou skleničku mi sní. Už nevím, co dělám špatně. Děkuji za rady a tipy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16156
14.1.18 20:23

@Aiwinka zkus dat to tebou uvarene do sklenicky, nekdy to pomuze je oblbnout. Ale prvni syn me vytvory odmital a jedl jen sklenicky. A ja blba mu vazila kralika, aby mel tolik masa, kolik mit ma :) Pak to letelo do kose… Nevdecnik :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama