odkdy příkrmy

234
24.4.07 17:51

odkdy příkrmy

ahoj, chtěla bych se zeptat, odkdy se dětem dává např.brambora s mrkví apod. Vím že když je dítě kojené, tak od ukončeného 6.měsíce.Když kojené není tak od konce 4.měsíce.Ale jak je to, když kojím i přikrmuji nutrilonem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
24.4.07 18:02

Ahoj přesunuji diskusi do začínáme s příkrmy.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.4.07 20:54

U kojenych deti je to od ukonceneho 6. mesice. U nekojenych se muze zacit drive tedy uz od ukonceneho 4. mesice, ale klidne se take muze zacit v 5. ci 6. mesici. Takze myslim, ze klidne muzes vydrzet az do toho ukonceneho sesteho.
Ohledne kojeni a prikrmu jsou skvele stranky www.kojeni.net - je tam jak poradna tak take databaze otazek a odpovedi - myslim, ze tam najdes spoustu zajimavych informaci. A take jsem tam velmi pekne zpracovany navod na prikrmy.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
4097
24.4.07 21:23

Ja bych se asi ridila tim, jak reaguje miminko. Myslim, ze neni kam spechat. Kojila jsem skoro do ukoncenych sedmi mesicu, protoze Helenku vubec nezajimalo, co jime my. Byla naprosto spokojena s mlikem. Pak jsem zacala zkouset, zda si vezme mixovane jidlo ze lzicky. To ji sice bavilo, ale bylo videt, ze stravu ze lzicky za jidlo nepovazuje, to pro ni bylo porad kojeni. Takze jsem to nehrotila, zkousela par lzicek zeleniny k obedu, par ovoce ke svacine a kojila, kolik chtela. Zacinala jsem mixovanou cukynou, pak pridala ryzi a postupne zavadela dalsi zeleninu a prilohy. Z ovoce jsem ze zacatku davala pouze banan, jablko a stavu z melounu. Pokud na tebe dite hladove necivi a nedomaha se tveho obeda, klidne bych dal kojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
24.4.07 22:25

yuko ja jsem ve ctvrtem mesici kojila i prikrmovala UM jako ty, tak jsem zacala s prikrmama od ukonceneho 4. mesice a Tonda to zvladl v pohode :-)
Zkus se treba poradit s mudr. jaky on(a) ma nazor.
Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
3.5.07 07:55

Já kojila do necelého 4. měsíce, pak napůl s nutrolinem a teď už skoro nekojím a začali jsme s mrkví. Takže v necelém pátém měsíci. Chtěla jsem to kvůli tomu, že už má jenom ten nutrilon, tak aby si začal zvykat na zeleninu a jiná jídla.
Ode mě mrkev nechtěl, ale kupovanou Hami by snědl pomalu i s víčkem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama