Kysané zelí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Shak
Kecalka 104 příspěvků 21.08.19 11:54
Kysané zelí

Holky,
chci se zeptat, když dělám zelí ke knedlíkům, proč se musí dusit? Všude čtu, že se má ještě dochutit kmínem (který už v zelí je), cukrem a octem. Nevim proč? Přijde mi to zbytečný, protože už tak je dost ochucené a dobré a není potřeba. Nemůžu to vyndat z toho obalu a rovnou servírovat? Děkuji, jsem začátečnice.

Reakce:
Pimperelle
Kecalka 216 příspěvků 21.08.19 11:58

Nemusí se dusit, ale dušené je jemnější, podle mě i chutnější. Doma se vždycky knedlo-zelo podávalo se syrovým kysaným zelím, je to takové drsné, já to tak nedělám.

Ba-stet
Závislačka 3189 příspěvků 21.08.19 11:59

@Shak Z obalu je jen prokysané, to není nic proti ničemu, jen jen většinou trochu tuhé (a samozřejmě studené). Dušením (ideálně na cibulce) změkne. Dochucovat můžeš podle sebe, když Ti chutná, jak je, nemusíš dělat nic.

Kriss Tina
Extra třída :D 12229 příspěvků 21.08.19 12:00

Dušené je měkčí, když to ochutis nebude tak kyselé. Budeš v tom mít takovou jemnejsi a sladší stavu třeba ke knedlíku. Nějak si nedovedu představit jenom vyndat zelí z pytlíku a servírovat ho s masem a knedlíkem, bych se asi :poblion: jak je to kyselé :mrgreen:

Petula306
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 21.08.19 12:01

Možná jsi našla recept na kysané zelí v čerstvého zelí. Já miluju to kysané vyjídat přímo z pytlíku, ale k masu ho dusím. Je potom měkčí, nic víc do něj nedávám.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 21.08.19 12:03

Pokud ho vyndáš pouze z obalu, je hodně ostré a tuhé. Rovnou z obalu ho můžeš dát např. do salátu, ale jako příloha to nebude ideální. Do vaření se kmín přidává proto, že je ho v původním kysaném zelí pouze menší množství. Add ocet - někdo před vařením zelí proplachuje, pak je jalové, proto ho tam přidávají. Pokud ho nepropláchneš, stačí pouze trochu přisladit.

Alkata
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 21.08.19 13:06

Jen zakysane je nesmírně zdravé a dobré, tak k mlsání bokem, ale určitě ne jako příloha k jidlu.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 21.08.19 13:07

Můžeš dát z pytlíku, ale je tuhé. Já pod něj dávám na vypek cibuli a trošku cukru, aby to zkaramelizovalo. A potom dám propláchnuté zelí, bobkový list. Kmín nedávám. A uvařím do měkka.

A taky záleží, jaká značka to je. Každá chutná jinak.

debra.morgan
Extra třída :D 10035 příspěvků 21.08.19 14:52

Tak my berem jen naši místní značku a tu si nedovedu představit jíst jen tak… takže hezky na cibulce podusit s troškou vody, kmín, sůl, pepř, cukr - je kyselé jak blázen, no a hlavně změkně no a co je důležité - zteplá :mrgreen:.

když ho někdy jíme jen tak, tak třeba k tlačence, chlebum ve vajičku a tak… ale jako hlavni teply chod teda ne.

lucynka25
Extra třída :D 10322 příspěvků 22.08.19 07:57

Presne, je tuhé.
Také zelí dusim, dochutim a ještě mame radi do nej pridat osmahnutou cibulku a zahustuji bramborou nastrouhanou ;)

Váš příspěvek
Reklama