Kytka do porodnice?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20
2.7.22 23:11

Kytka do porodnice?

Zdravim. Muzu prinest zene do porodnice kytku nebo se nesmeji a mam ji kytku prinest az kdyz si pro ne prijedu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2220
2.7.22 23:23

Jestli neni na pokoji sama (nadstandard), tak opravdu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110503
2.7.22 23:31
@The_DoctoR píše:
Zdravim. Muzu prinest zene do porodnice kytku nebo se nesmeji a mam ji kytku prinest az kdyz si pro ne prijedu? :nevim:

Tak kytku připrav doma jako překvapení. Je to hezké že na to myslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2631
2.7.22 23:44

Můžeš přinést kytku do porodnice, nebo připravit pro ženu doma překvapení. Možná bych třeba já dokonce byla raději, kdyby na mě čekala kytka doma. Jak píše Anna766 je hezký, že to tak promýšlíš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
2.7.22 23:58

Já i spolubydlící v porodnici jsme od manželů dostali kytku první návštěvu po porodu. Sestřenka až když jeli domů. Její manžel pro ně přijel s autosedačkou a pugetem. Na kamarádku čekala až doma. Je to jen a jen na tobě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
3.7.22 00:10

Já bych ji připravila na doma už i kvůli jiným maminkam a jejich dětem. Hormony jim můžou delat spatne a miminka obcas taky úplně nesnášejí tu vůni (viz já po porodu a moje dítě). Unas v porodnici byl přímo zákaz květin na společných pokojich, ale doma se ta květina da přenést do jiné místnosti.
Je to hezké gesto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21447
3.7.22 04:48

V Podolí třeba silné nedoporučovali voňavé lilie. Já byla radši, když kytka čekala doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
3.7.22 05:37

No a já dostala telefon :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22527
3.7.22 06:21

U Apolinare nesmely byt kytky na pokoji pouze na spolecne chodbě, tak bych radeji koupila az pujde domu nebo jako prekvapeni doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22527
3.7.22 06:22
@Atisia píše:
No a já dostala telefon :mrgreen:

Sorry ale daleko lepsi nez kytka, co uvadne. Ja dostala prstynek a po druhé zahradní houpacku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2488
3.7.22 06:24

Ahoj, je to různé, jak ve které porodnici. Ale ve většině případů pokud nemá nadstandard, tak kytky na pokoji být nesmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
3.7.22 07:34

V porodnicích kde jsem byla, nesměly být kytky. Takže bych volila - kytku co čeká doma.

I prakticky je to lepší. Ochod z porodnice nikdy nebyl nejlepší den v životě - zatuchlý civil vytažený z tašky (nebo z té pidi skřínky co tam měli) já unavená, bolavá, tašky s věcma, vajíčko s mimi, nezdržovat se, at stihnu nakrmit dítě…chtěla jsem být co nejrychleji doma. Kytka by byla milá, ale situaci by nevylepšila. Přijít do uklizeného, přichystaného domova, kde čeká dárek a kytka, to je daleko lepší pocit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27507
3.7.22 09:32

Byla jsem ve čtyřech porodnicích a všude byly květiny zakázaný. Manžel mi po porodu přivezl obrovskou kytku a musel ji odvézt domů. Já přijela až po pár týdnech, takže jsem si ji neužila. Ani v té porodnici ji nemáš kde mít. Stolek je malej, málo místa….
Nech to na doma jako překvapení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
3.7.22 14:02

Tak za mě být nemohly, ale třeba to bylo covidovou dobou, nevím. Ani v nemocnici celkově nesměly být kytky. A květina doma udělá asi opravdu větší radost, bude to tam provoněné a veselé. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2631
3.7.22 17:26

V Podoli kytky zakazane nejsou :think: Tata mi donesl takovou malou kyticku. Chlap na tohle neni, ale zas za ty 4 dny stihnul vystukovat koupelnu a vymenit sprchac. To se taky ceni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat