Porodnice a porod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 10:33

Porodnice a "porod"

Ahojky maminy, vím že je to dost hloupí dotaz ale včera večer jsem dorazila do porodnice s tím že mám celý den bolesti a že mi odešla hlenová zátka (btw: jsem 40+0) nechaly si mě tu přes moc na pozorování, můj dotaz zní. Budou si mě tu nechávat i nadále nebo mě pošlou domů když bolesti odezněly

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1962
29.6.22 10:35

Možné jsou obě varianty…ale pokud není důvod pro vyvolávání (větší mimčo, vyšší tlak, cukrovka, odtékání vody) tak spíš pošlou domu

Příspěvek upraven 29.06.22 v 10:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29698
29.6.22 10:36

Pokud nerodis, tak tě pošlou domů. Třeba týden tě tam jen tak preventivně nechávat nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
29.6.22 10:36
@Anonymní píše:
Ahojky maminy, vím že je to dost hloupí dotaz ale včera večer jsem dorazila do porodnice s tím že mám celý den bolesti a že mi odešla hlenová zátka (btw: jsem 40+0) nechaly si mě tu přes moc na pozorování, můj dotaz zní. Budou si mě tu nechávat i nadále nebo mě pošlou domů když bolesti odezněly

To ti řeknou lékaři, to tady fakt nikdo neví :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
29.6.22 10:50

Proč se nezeptáš doktorů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43756
29.6.22 11:20
@Anonymní píše:

Odchod hlenové zátky ještě není porod. Takže tě nejspíš propustí. Ale to ti snad řekne doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2079
29.6.22 11:37

Pokud nemáš kontrakce ani žádné problémy (ty ani mimi), jdi domů :nevim: Je lepší na začátek porodu být v klidu doma než v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2826
29.6.22 11:49

Mi odešla hlenová zátka tak týden před porodem.
Pokud nemáš vysloveně nějaký problém a nebo špatné hodnoty (tlak, moč) tak tě pustí domů a přijedeš až ti začnou kontrakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat