Kytka v první třídě – kdy dát?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1162
27.8.21 15:03

Kytka v první tride kdy dat?

Asi trochu hloupá otázka, ale vy co nosíte první den školy kytku paní ucitelce, kdy jste ji dávaly? Před školou, nebo až pak ve třídě? Vůbec nevím, jak to ten první den probíhá. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11098
27.8.21 15:10

@hulala

proč by měla učitelka první den něco dostat? Že přišla do práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3850
27.8.21 15:14

Kytka první den školy se u nás nedává. Za co? Učitelka je pro prvňáka cizí člověk. Připadalo by mi to jako „úplatek“. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
27.8.21 15:14

@DanielaD protože jsem se tak rozhodla. Zadala jsem o odpověď ty, které kytku dávaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 15:15

První den kytku nedáváme.

• Citovat
  • Nahlásit
Beruška včelička
27.8.21 15:15

V životě jsem neviděla člověka, co by dával první den kytku učitelce. Vždy až na konci školního roku..

• Citovat
  • Nahlásit
39814
27.8.21 15:16
@hulala píše:
@DanielaD protože jsem se tak rozhodla. Zadala jsem o odpověď ty, které kytku dávaly.

no právě, že ji nikdo nedává. U nás třeba i probíhá společné vítání, program, kdy učitelka má trochu jiné starosti než starat se o kytku. Jestli jsi rozhodnutá ji dát, tak někde ve třídě, až budou děti sedět na místech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Beruška včelička
27.8.21 15:19

Jakoby argument, že jste se tak rozhodla.. Taky mi to přijde jako úplatek..

• Citovat
  • Nahlásit
8089
27.8.21 15:21

U nás někdo kytičku dává. Máme bezva školu s přátelskou atmosférou, takže jsme začali rádi dávat taky ;)
Nechala bych to na situaci, ale asi lepší až ve třídě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26249
27.8.21 15:23

@hulala já teda vedu u druhého prvňáka, ale kytku neponesu, ani před 5 lety jsem jí nenesla a ani nikdo jiný. Jo Vašek ponese druhý den bonbony, protože má narozeniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
27.8.21 15:25

@Beruška včelička ale já tu nezakládám diskuzi, zda ano či ne. Proto nechápu, proč mi odpovídá někdo, kdo nedává. Zrovna kytka úplatek? Já třeba zas nedávám doktorům, někdo ano. Je to každého věc, jen mě překvapuje kolika lidem to tu snad až vadí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
27.8.21 15:25

@petule9 díky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109470
27.8.21 15:34
@petule9 píše:
U nás někdo kytičku dává. Máme bezva školu s přátelskou atmosférou, takže jsme začali rádi dávat taky ;)
Nechala bych to na situaci, ale asi lepší až ve třídě.

Sice neznám nikoho kdo by strkal první den učitelkám kytku, ale to nechme tedy stranou…nevím jak kde, ale tady ve školách kvůli situaci s kovidem anebo s bezpečností ani rodiče do školy nepouští a to ani u prvňáčků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
27.8.21 15:36

@hulala Jí to dejte, kdy ti to přijde vhodné. :nevim:

On se prostě začátek roku liší škola od školy. Navíc teď s covid omezeními.

U nás děti dostávají nějaký pamětní diplom a symbolický klíč od školky, tak při té příležitosti mohou předat kytku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.21 15:37

@hulala kytku sice naše holka neponese. Nicméně ji u nás děti nosí a hlavně kluci a není jich úplně málo, jakoby gentlemani.
Nechala bych to na nějakou chvilku, kdy si je učitelka volá podle jména a vítá je ve třídě, tak v té chvilce :palec:
To, jak to někomu příjde, nebo nepříjde ti může být víš kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat