Laa - jubilant zdarma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 17.03.10 17:44
Laa - jubilant zdarma

Ahoj, nevím jestli se to obecně ví, tak to sem napíšu:D
Pokud máte ten den narozeniny (dáte občanku), máte vstup do celého areálu včetně saunového sveta zdarma.
Při celodenním vstupu (tuším 5 hodin a víc) je to uspora tak 20E..

J.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
EvaOstrava
Závislačka 3105 příspěvků 17.03.10 18:46

Ahoj, nějak jsem nepochopila kde to má být :think:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 17.03.10 18:55

lazne Laa v rakousku :wink: u znojma

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 17.03.10 18:56

To je myšlené Laa an der Thaya?

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 17.03.10 19:10

ano :wink: taky toho vyuzivame

janac
Závislačka 3138 příspěvků 17.03.10 19:19

jj, myslela jsem termální lázně v Laa ander Thaya.
Z Brna hoďku cesty..

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 17.03.10 20:48

Jezdíme tam dost pravidelně (v zimě i každý týden), ale tohle jsem nevěděla. Díky! S manželem máme narozky ve stejný den, tak to ušetříme dvojnásob :palec: Díky za info!!! Škoda jen, že jsme to letos prošvihli - narozky máme v únoru :cert:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 17.03.10 20:53

Jé, to je dobrý tip, letos mi připadají na neděli, tak to bysme mohli :think: :mrgreen:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 20.03.10 17:19
lulje píše:
Jezdíme tam dost pravidelně (v zimě i každý týden), ale tohle jsem nevěděla. Díky! S manželem máme narozky ve stejný den, tak to ušetříme dvojnásob :palec: Díky za info!!! Škoda jen, že jsme to letos prošvihli - narozky máme v únoru :cert:

Sakra to je pech!!hani by byla taky zdarma, tak byste meli výlet jen za cestu..to je škoda :jazyk: :wink:
tak přisti rok aji s mimísem,ne?ko­čárky tam jsou takže pohoda..

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 20.03.10 22:48
janac píše:
lulje píše:
Jezdíme tam dost pravidelně (v zimě i každý týden), ale tohle jsem nevěděla. Díky! S manželem máme narozky ve stejný den, tak to ušetříme dvojnásob :palec: Díky za info!!! Škoda jen, že jsme to letos prošvihli - narozky máme v únoru :cert:
Sakra to je pech!!hani by byla taky zdarma, tak byste meli výlet jen za cestu..to je škoda :jazyk: :wink:
tak přisti rok aji s mimísem,ne?ko­čárky tam jsou takže pohoda..

Než se mimi narodí, tak se tam určitě ještě párkrát ukážem. Jen Hanula nechce do těch jejich kočárků :cert: S miminem si to moc nedovedu představit. Teda JENOM s miminem jo, ale když „přibalíme“ Hančí, tak to by byl masakr. Ona je totiž blázen do vody (vlastně tam jezdíme hlavně kvůli ní). Vydrží tam celý den, ale já pak padám na hubu :roll: Laa je fajn a hlavně je od nás kousek :palec: A těch narozeninových slev určitě využijeme. Škoda jen, že je nemáme víckrát do roka :pankac:
(jo, a jen za cestu by to v našem případě nebylo - dokážem se totiž pokaždé dost rozšoupnout v té jejich restauraci ;) )

janac
Závislačka 3138 příspěvků 21.03.10 09:05

Lulje, ale můžeš si vzít i svůj kočár - mají takové návleky na kolečka..(ale nevím jestli univerzální rozměr) ale kdybys měla svoje návleky určitě nebudou mít problém..

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 21.03.10 23:13
janac píše:
Lulje, ale můžeš si vzít i svůj kočár - mají takové návleky na kolečka..(ale nevím jestli univerzální rozměr) ale kdybys měla svoje návleky určitě nebudou mít problém..

Taky jsme je využívali :palec: Mají takové krásně zářivě modré :) Jo, jsou univerzální. Teda aspoň na naši MUTSYnu seděly. Jinak se to dá řešit obyč igelitovými sáčky. Ale to když byla Hanula malá. Ted se nám s kočárem už tahat nechce. Stejně v něm nevydrží. Řešíme to těma jejich golfkama, kde si malá jen na pár minut odpočine, ale rozhodně v nich neusne :(
Co říkáš tomu novému saunovému světu??? Už bylo na čase! Naše malá saunu miluje a štvalo mě, že s námi nemohla do toho starého. :cert: Ten nový vymysleli báječně :potlesk:
Pro nás by mohli zřídit nějakou zlatou zákaznickou kartu. Tuto zimu jsme tam byli každý týden minimálně jednou, takže když to spočítám, kolik jsme tam nechali peněz :cert: … hrůůůza!!! Nu což - toto léto ale ušetříme. S malým tam jezdit nebudem a navíc budeme spíš u bazénu doma. Laa je pro nás hlaqvně zimní záležitost. To jsme tam furt :srdce:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 23.03.10 20:16

jo tak ale já mylsím že to jsou dobře investovaný peníze. A vlastně to zas až tak strašně drahý není..když se vezme jak je to tam super. My teda jezdíme v týdnu, je míň lidí. Miluju jaký je uvnitř vedro :jazyk: vždycky se uplně prohřeju, su zmrzlík..a jasně..je to jen zimní záležitost.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 24.03.10 07:57

Taky jezdíme jen v týdnu. Vždycky na celý den. pěkně od rána, ať si to užijem. Večer se vracíme odmů úplně vyřízení a nádherně unavení. Teď někdy v zimě jsme se trefili do nějakého blbého dne, kdy asi měli Rakušáci prázdniny nebo co. Na parkovišti byla asi jen tři volná místa, tak jsme to okamžitě vzdali. Nesnáším, když je tam narváno. Taky mám ráda klídek… a teplíčko ;) tak třeba se tam někdy potkáme 8-)

janac
Závislačka 3138 příspěvků 26.03.10 22:48

jj, no asi určite :D my tam ted byli taky pečení vaření..a příší týden teda taky jedem:)
Jsem přesně jako ty. Kdyby bylo plný parkoviště otáčíme to 8-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >