Láhev, hrneček, dítě rok +

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanula23
Kecalka 448 příspěvků 06.11.14 11:56
lahev,hrneček , dítě rok +

Ahoj,
začínám pomalu přemýšlet o vánočních dárkách, ráda bych koupila i něco praktického :-)

Jakou lahev na pití by jste doporučili pro roční dítě a starší?
Něco co se dobře vymývá, i za cenu, že na to budu muset koupit nějaký spešl kartáček, ale aby to prostě „šlo“ (nikde v žádném záhybu nic neplesnivělo atd. doufám, že mě chápete jak to myslím :-D)

Něco z čeho vám dítě rádo pilo, vydrželo i pro trochu starší dítě…
Vhodné na vodu, čaj na cesty, bylo by fajn, kdyby se to vešlo do termoobalu na lahve.
Slyšela jsem chválu na nějakou flašku s „brčkem“ z dm, ale nevím :hug:

Jinak zatím pijeme z klasických lahviček z dudlíkem od aventu, pak máme kouzelný hrneček avent, napije se i normálně z klasického hrnečku.

Díky za tipy :mavam:

Reakce:
Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 06.11.14 12:02

Než byl staršímu synovi rok, tak mi rozkousal gumovou hubici na tréninkovém hrnečku. Takže jsem občas koupila normální dětské pitíčko s pítkem, používala tu láhev a měnila ji. Jinak spíš preferoval klasický hrneček, takže jsme ji měli spíš na ven. Teď už dlouho pije jenom z hrnku a bez bryndání.

Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 06.11.14 12:03

Ted mám pro malou tohle a jsem spokojená. Mám skoro 14 měsíční holčičku

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 06.11.14 12:04

@hanula23 Hrníčky avent (dělají různé včetně toho z brčkem). Na ven teda berem teda obyč pet lahev se sportovním uzávěrem.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 06.11.14 12:05

Starší mi pil z Nuku, řada Ultimate cup, potom asi v roce a půl dostal láhev Junior cup taktéž od Nuku. Princip brčka v roce nechápal, pochopil až někdy ve 2 letech. Naopak mladší pil z brčka už v 9 měsících, dostal před rokem taky Ultimate cup, ale vzhledem k tomu, že jsme jej už podruhé ztratili, dostane teď už Junior cup jako brácha. Láhev je to parádní, nemůžu si ji vynachválit. Ten Junior je tedy uvedený až od 3 let, ale pro mladší se dá koupit třeba Active cup a pak jen vyměnit věkem vršek.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 06.11.14 12:08

Kupuju kubík waterrr a dokud je flačka použitelná, tak ji používám a pak koupím další.

Lychee13
Závislačka 3141 příspěvků 06.11.14 12:32

Mám od Aventu s plastovým pítkem ;)

Hoa Mai
Kelišová 6091 příspěvků 20 inzerátů 06.11.14 12:47

To je těžké, každé dítě má rádo něco jiného. Jestli ti pije z normálního hrnku, tak za úvahu stojí toto: http://www.eshopbaby.cz/…260ml-avent/ Dítě z toho pije jako z normálního hrnečku nebo skleničky, ale nehrozí, že to na sebe celé zvrhne, když to spadne na zem, tak se to nevylije.
Náš syn třeba veškerá pítka odmítá, chce pít jen z normálního hrnku a tak jsme to vyřešili tímhle hrnečkem, ze kterého pije i venku.

knight
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 06.11.14 12:49

My máme od DM Babylove láhev s brčkem a vyrábí to Nuby. Malá to má nejradši a bereme ji i ven.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >