Reklama

Láká mě práce u Policie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva valoi
Extra třída :D 11137 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 11:54
Láká mě práce u policie

Zdravím. Nemáte některá zkušenost s prací u policie jako civilní zaměstnanec? Policajt ze mě nebude určitě, už jsem na to stará a ani bych to nechtěla. Napadlo mě pracovat tam jako civilní zaměstnanec. Uvažuji o tom už delší dobu, jsem momentálně na md, měla bych se vrátit do školství, ale nějak se toho děsím. A taky si říkám, že mám ve svém veku asi poslední možnost, pokud bych chtěla zkusit něco jiného…

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3960 příspěvků 04.05.18 12:54

@eva valoi nemám, ale zrovna ve středu nám přišel zpravodaj a teď někdy bude v Brně akce, kde si celej den můžeš zkusit práci u MP (myslím) a ev. o ni zažádat.

Příspěvek upraven 04.05.18 v 12:54

jkra
Generální žvanilka 24129 příspěvků 04.05.18 12:54

Musis delat testy, fyzicke a tak.
Plat zadna slava.

eva valoi
Extra třída :D 11137 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 13:00

@Tableta @jkra Jsem už stará, proto jsem uvažovala o práci civilního zaměstnance. Testy bych tedy asi dělat nemusela.

Wagrim
Stálice 94 příspěvků 04.05.18 13:01

Ty testy jsou docela náročný no…a souhlas s @jkra že plat není zrovna wow

jkra
Generální žvanilka 24129 příspěvků 04.05.18 13:48
@Wagrim píše:
Ty testy jsou docela náročný no…a souhlas s @jkra že plat není zrovna wow

kamarad policista rika, ze je delaji vsichni, tak nevim.
A plat hruza.
Navic skladba lidi dost divna nekdy.

Alkata
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 04.05.18 13:56

@eva valoi testy včetně fyzických dělají i civilní zaměstnanci. Je to ze zákona.

eva valoi
Extra třída :D 11137 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 14:31

Tak ve školství to platově také není nic extra. Výhodou tam je celkem dobrá pracovní doba. No, chtěla jsem zkusit něco jiného, ale nevím. Spíš uvidím, jestli se něco nenaskytne. Jinak mě tedy překvapují ty testy fyzické zdatnosti, když občas vidím, co sedí na přepážkách u dokladů (třeba na cizinecký). :nevim:

suwari
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 08.05.18 19:12
@Alkata píše:
@eva valoi testy včetně fyzických dělají i civilní zaměstnanci. Je to ze zákona.

To ale nemáš pravdu. Civilní zaměstnanci se řídí podle zákoníku práce, ale policisté, vojáci, celníci a vězeňská služba atd. se řídí podle Služebního zákona!!!Tam o občanských zaměstnancích není ani zmínka.
Tak pro zakladalku:dělá se klasické výběrové řízení podle požadavků zaměstnavatele a žádné fyzické testy dělat opravdu nebudeš.
Nechápu, že ti tady takový nesmysl může někdo vůbec napsat 8o :roll:

Alkata
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 09.05.18 22:11
@suwari píše:
To ale nemáš pravdu. Civilní zaměstnanci se řídí podle zákoníku práce, ale policisté, vojáci, celníci a vězeňská služba atd. se řídí podle Služebního zákona!!!Tam o občanských zaměstnancích není ani zmínka.
Tak pro zakladalku:dělá se klasické výběrové řízení podle požadavků zaměstnavatele a žádné fyzické testy dělat opravdu nebudeš.
Nechápu, že ti tady takový nesmysl může někdo vůbec napsat 8o :roll:

Já zase nechápu, že k tématu promlouvá někdo, kdo o tom ví kulový. Prosím tě nejdřív si o tom něco najdi než tu budeš házet vykřičníky. Není to zase tak dávno, kdy všichni civilní zaměstnanci přešli pod služební zákon a netýká se to jen policie, ale celého vnitra :roll:

Horsedick
Kecalka 189 příspěvků 16.05.18 20:05
@Alkata píše:
Já zase nechápu, že k tématu promlouvá někdo, kdo o tom ví kulový. Prosím tě nejdřív si o tom něco najdi než tu budeš házet vykřičníky. Není to zase tak dávno, kdy všichni civilní zaměstnanci přešli pod služební zákon a netýká se to jen policie, ale celého vnitra :roll:

Asi bys měla vážit slova, protože ho..o o tom víš jenom ty. Do služebního poměru nedávno přecházeli státní úředníci, což je něco úplně jiného, než občanští zaměstnanci policie. Fyzický testy a psychotesty samozřejmě civilové nedělají. Nikdy nepochopím, jak může někdo, kdo ví o problému úplný ho…o, plácat kraviny a ještě na někoho machrovat? :nevim: :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama