Láká mě práce u Policie

12199
4.5.18 11:54

Láká mě práce u policie

Zdravím. Nemáte některá zkušenost s prací u policie jako civilní zaměstnanec? Policajt ze mě nebude určitě, už jsem na to stará a ani bych to nechtěla. Napadlo mě pracovat tam jako civilní zaměstnanec. Uvažuji o tom už delší dobu, jsem momentálně na md, měla bych se vrátit do školství, ale nějak se toho děsím. A taky si říkám, že mám ve svém veku asi poslední možnost, pokud bych chtěla zkusit něco jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
4.5.18 12:54

@eva valoi nemám, ale zrovna ve středu nám přišel zpravodaj a teď někdy bude v Brně akce, kde si celej den můžeš zkusit práci u MP (myslím) a ev. o ni zažádat.

Příspěvek upraven 04.05.18 v 12:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36225
4.5.18 12:54

Musis delat testy, fyzicke a tak.
Plat zadna slava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12199
4.5.18 13:00

@Tableta @jkra Jsem už stará, proto jsem uvažovala o práci civilního zaměstnance. Testy bych tedy asi dělat nemusela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
4.5.18 13:01

Ty testy jsou docela náročný no…a souhlas s @jkra že plat není zrovna wow

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36225
4.5.18 13:48
@Wagrim píše:
Ty testy jsou docela náročný no…a souhlas s @jkra že plat není zrovna wow

kamarad policista rika, ze je delaji vsichni, tak nevim.
A plat hruza.
Navic skladba lidi dost divna nekdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
4.5.18 13:56

@eva valoi testy včetně fyzických dělají i civilní zaměstnanci. Je to ze zákona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12199
4.5.18 14:31

Tak ve školství to platově také není nic extra. Výhodou tam je celkem dobrá pracovní doba. No, chtěla jsem zkusit něco jiného, ale nevím. Spíš uvidím, jestli se něco nenaskytne. Jinak mě tedy překvapují ty testy fyzické zdatnosti, když občas vidím, co sedí na přepážkách u dokladů (třeba na cizinecký). :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
8.5.18 19:12
@Alkata píše:
@eva valoi testy včetně fyzických dělají i civilní zaměstnanci. Je to ze zákona.

To ale nemáš pravdu. Civilní zaměstnanci se řídí podle zákoníku práce, ale policisté, vojáci, celníci a vězeňská služba atd. se řídí podle Služebního zákona!!!Tam o občanských zaměstnancích není ani zmínka.
Tak pro zakladalku:dělá se klasické výběrové řízení podle požadavků zaměstnavatele a žádné fyzické testy dělat opravdu nebudeš.
Nechápu, že ti tady takový nesmysl může někdo vůbec napsat 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
9.5.18 22:11
@suwari píše:
To ale nemáš pravdu. Civilní zaměstnanci se řídí podle zákoníku práce, ale policisté, vojáci, celníci a vězeňská služba atd. se řídí podle Služebního zákona!!!Tam o občanských zaměstnancích není ani zmínka.
Tak pro zakladalku:dělá se klasické výběrové řízení podle požadavků zaměstnavatele a žádné fyzické testy dělat opravdu nebudeš.
Nechápu, že ti tady takový nesmysl může někdo vůbec napsat 8o :roll:

Já zase nechápu, že k tématu promlouvá někdo, kdo o tom ví kulový. Prosím tě nejdřív si o tom něco najdi než tu budeš házet vykřičníky. Není to zase tak dávno, kdy všichni civilní zaměstnanci přešli pod služební zákon a netýká se to jen policie, ale celého vnitra :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
16.5.18 20:05
@Alkata píše:
Já zase nechápu, že k tématu promlouvá někdo, kdo o tom ví kulový. Prosím tě nejdřív si o tom něco najdi než tu budeš házet vykřičníky. Není to zase tak dávno, kdy všichni civilní zaměstnanci přešli pod služební zákon a netýká se to jen policie, ale celého vnitra :roll:

Asi bys měla vážit slova, protože ho..o o tom víš jenom ty. Do služebního poměru nedávno přecházeli státní úředníci, což je něco úplně jiného, než občanští zaměstnanci policie. Fyzický testy a psychotesty samozřejmě civilové nedělají. Nikdy nepochopím, jak může někdo, kdo ví o problému úplný ho…o, plácat kraviny a ještě na někoho machrovat? :nevim: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama