Lámání zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 21:58
Lámání zubů

:mavam: :mavam: mám problém.
Dneska jsem si kousla do banánů, a zlomil se mi kousek zubu, ne jako že úplně ale, je to 1 dole… Nebo 2 nebo já nevím prostě jako dole za zubami…tak se mi nějak rozdrolil :,( :,( k zubaři jdu, musím ještě na rentgen, tam půjdu.. Ale má otázka zní. Kdyz se mi droli, tak zda existují nějaké vitamíny… A hlavně může mne taky od toho pálit jazyk??? :think: nebo jak… Píšu možná jak blbec ale nevím jak to mám napsat :lol: :lol: :lol: děkuji

Reakce:
Luucy
Kecalka 161 příspěvků 17.06.19 22:24

Urcite zajdi k zubari, ten ti k tomu rekne vic. Nemas nahodou krive zuby? Spatne postaveni zubu zpusobuje tuto erozi.

Ou
Echt Kelišová 8150 příspěvků 17.06.19 22:32

Asi vápník a další minerály a v tucích rozpustné vitamín A, D, E, K

Zároveň se potřebuješ nechat vyšetřit na osteoporózu - zuby nejsou zas až tak důležitý, jako snadno zlomitelné kosti…

Pokud se pálení jazyka objevilo po té, co se ti rozdorlil zub, tak ses nejspíš o něj řízla. Pokud tě pálí paralelně, tak to souviset nemusí. Může to být důsledek nějakých hormonálních problémů a nebo třeba nedostatkem vitamínů ze skupiny B.

Nech si u doktora udělat krevní testy na vitamíny a minerály. Pokud víš, že jíš jako prasátko - tedy žádnou zeleninu, žádné luštěniny, žádné celozrné věci, tak to může být tím co jíš a hlavně co nejíš - pak je potřeba změnit životní styl a suplementy to nevyřeší.

Ale taky případně můžeš mít nějaké problémy s trávením a i když jíš tak nějak přiměřeně, tak se ti nevstřebává co má.

Nenech to plavat, je potřeba vyloučit závažnější zdravotní problémy a nebo je podchytit včas.

Váš příspěvek
Reklama