Laparoskopická operace kýly

2844
26.1.15 11:37

Laparoskopická operace kýly

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda je tu někdo kdo podstupoval laparoskopickou operaci kýly? Na internetu jsem našla info o operaci, ale mě by spíš zajímalo jaké to bylo těsně po operaci? Píší, že doba rekonvalescence není dlouhá, ale mám doma roční holčičku, takže jak dlouho budu asi mimo a nebudu moct zvedat těžké věci? Lékaři už mi nějak okolo něco řekli a tento týden mě čeká přesnější info, ale ráda bych na to byla trošku připravená :)
Mám atypickou kýlu v podbřišku a pupeční kýlu. Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Rose-k
26.1.15 11:45

Mám to samé a taky mě čeká v brzku operace, tak si počkám co kdo napíše :mrgreen:
Akorát mě řekli, že rekonvalescence je teda delší měsíc určitě :nevim:
Mám ztoho vítr kvůli práci.. :?

• Citovat
  • Nahlásit
2844
26.1.15 11:49

@Rose-k No to jsem také slyšela, ale když se operace provádí klasickým způsobem, doufám, že u té laparoskopie to nebude tak dlouhé :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rose-k
26.1.15 11:53

@katiiik
No já bych měla jít taky na laparoskopii, ale stejně mě říkaly ten měsíc, jestli myslely kvůli práci :think: :nevim: A jen doufám, že to bude bez komplikací…nemám ráda nemocnice.. :?

• Citovat
  • Nahlásit
2534
26.1.15 12:10

Manžel byl na operaci tříselné kýly loni na jaře. V pátek ho operovali, v sobotu ho pustili domů a v úterý šel do práce 8o A nemá zaměstnání, že by seděl v kanclu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
26.1.15 15:56

@vrboska Týjo, fakt ho pustili takhle brzo do práce? To by bylo super, pokud bych už takhle brzo mohla normálně fungovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1854
13.12.15 16:08

Holky, tak jak jste dopadly na operaci a za jak dlouho jste byly celkem fit? Manžel nastupuje do nemocnice v pondělí a v úterý ho budou operovat. Bude doma přes svátky, ale bude se starat o děti, já budu chodit do práce, tak ať vím jestli to s nima zvládne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama