Reklama

Laser jako hračka pro dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.12.16 21:29
laser jako hračka pro dítě?

Ahoj dcera má zítra. narozeniny, od tchánovců dostala jako dárek takový ten světelný laser na zed. Od vietnamců. Bliká to v pokojíčku jako na diskotéce. Mám z toho divnýpocit. Otázka zní: nemůže to dcerce nějak ublížit?

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 30.12.16 21:34

Kolik je dcerce? Já ho měla, kdyz ni bylo asi 10 a myslím si bez následků :mrgreen: :P

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 30.12.16 21:34

Pokud se do toho bude divat tak to teoreticky muze poškodit oci. Dopis bych to ale neohrozila…ale potřeby se to treba mohlo „rozbit“:)

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 30.12.16 21:34

@dendule4 Může. Nesmí si s tím posvítit do očí - je to rizikové - poškozenou sítnici už jí nikdo nespraví. Tedy pokud je to opravdu laser a ne barevná žárovička. Pokud je to opravdu laserové, tak jedině pod dohledem.

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 30.12.16 21:35
@mamina89 píše:
Kolik je dcerce? Já ho měla, kdyz ni bylo asi 10 a myslím si bez následků :mrgreen: :P

Dle podpisu 4 roky - to je strašně málo na laser bez dohledu.

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 30.12.16 21:35

Ale laserové to asi neni ne? Spis jen projektor ne?

Příspěvek upraven 30.12.16 v 22:01

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 30.12.16 21:50
@AndilekOli píše:
Dle podpisu 4 roky - to je strašně málo na laser bez dohledu.

Dle podpisu me to nenapadlo :think: Záleží, jestli je to vůbec laser nebo jen světelná zarovicka :lol: Ale takhle malýmu dítěti bych ani blikajici zarovku nedala. My měli takový „laser“ na zed a šly tam vyměnit nastavce a promitali to obrazce. Taky to tehdy bylo od Vietnamců. :think:

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.12.16 21:52

@mamina89 já to nepoznám :-D ale jako pro mě osobně je to po určité době dost nepříjemné, za chvilku jsem jí to vypla a odnesla

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 30.12.16 21:53
@mamina89 píše:
Dle podpisu me to nenapadlo :think: Záleží, jestli je to vůbec laser nebo jen světelná zarovicka :lol: Ale takhle malýmu dítěti bych ani blikajici zarovku nedala. My měli takový „laser“ na zed a šly tam vyměnit nastavce a promitali to obrazce. Taky to tehdy bylo od Vietnamců. :think:

Oni právě tyhle věci prodávají i ve variantě žárovička i ve variantě laser - u laseru by měly být napsané vlnové délky a výkon, u žárovičky ne. Ale je fakt, že i žárovičkový blikající cirkus je asi dost hukot na nervovou soustavu malého dítěte.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 30.12.16 21:56

Nechápu smysl a účel tohoto „daru“.Uměla bych si představit něco přínosnějšího.

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.12.16 21:56

@AndilekOli no a co ted? Mám jí to zabavit? Budu krkavčí matka, co jí sebrala dárek od babičky a dědečka :nevim:

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.12.16 21:56

@Burj Chalifa já také, ale…bohužel.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 30.12.16 21:57
@dendule4 píše:
Ahoj dcera má zítra. narozeniny, od tchánovců dostala jako dárek takový ten světelný laser na zed. Od vietnamců. Bliká to v pokojíčku jako na diskotéce. Mám z toho divnýpocit. Otázka zní: nemůže to dcerce nějak ublížit?

mohlo by jí to vyvolat epileptický záchvat :think:

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 30.12.16 21:58
@Burj Chalifa píše:
mohlo by jí to vyvolat epileptický záchvat :think:

Napadlo mě to samé, jen jsem nechtěla takhle natvrdo strašit :?

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 30.12.16 21:59
@dendule4 píše:
@AndilekOli no a co ted? Mám jí to zabavit? Budu krkavčí matka, co jí sebrala dárek od babičky a dědečka :nevim:

Já bych ji to sebrala a vysvětlila - pokud už má trošku rozum, že by jí to mohlo zkazit oči - můžete spolu vybrat jakože náhradní dárek „od babičky“.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama