Laserová epilace a věk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 18:04
Laserová epilace a věk

Ahoj, chtěla bych se zeptat od kolika se může na laserovou epilaci. Předem děkuji za odpověd :srdce: :srdce: :srdce:

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34317 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 18:19

Věkové omezení asi nebude, ale vzhledem k tomu, že zákrok je placený, tak pokud jsi ještě nezletilá, stejně by to s tebou řešila maminka. Nejsi zatím v pubertě? V tomto období může být i holka na přechodnou dobu více chlupatá a zase to přejde a slušný lékař by ti měl doporučit zatím jiné způsoby boje s chlupy, než hned dělat epilaci laserem, která mimochodem také není trvalá, i když se to někde tvrdí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 13:26
@Tiger-lily píše:
Věkové omezení asi nebude, ale vzhledem k tomu, že zákrok je placený, tak pokud jsi ještě nezletilá, stejně by to s tebou řešila maminka. Nejsi zatím v pubertě? V tomto období může být i holka na přechodnou dobu více chlupatá a zase to přejde a slušný lékař by ti měl doporučit zatím jiné způsoby boje s chlupy, než hned dělat epilaci laserem, která mimochodem také není trvalá, i když se to někde tvrdí.

Díky. Já jsem totiž chlupatá tam dole. Kolem řitního otvoru celé až skoro po pupík. Pořád se to zvětšuje a už nevím co s tím mám dělat jelikož mi je 11 :,( :,(

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34317 příspěvků 1 inzerát 14.03.19 15:15
@Anonymní píše:
Díky. Já jsem totiž chlupatá tam dole. Kolem řitního otvoru celé až skoro po pupík. Pořád se to zvětšuje a už nevím co s tím mám dělat jelikož mi je 11 :,( :,(
:nevim: To bych šla normálně k doktorce, aby mě někam poslala. Pokud je to pravda (protože v 11 letech se ti všechno zdá přehnané ;) ), tak třeba navrhne nějakou léčbu, případně tě pošle na další vyšetření.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 15:52
@Tiger-lily píše: :nevim: To bych šla normálně k doktorce, aby mě někam poslala. Pokud je to pravda (protože v 11 letech se ti všechno zdá přehnané ;) ), tak třeba navrhne nějakou léčbu, případně tě pošle na další vyšetření.

Ano je to bohužel pravda :( Zdědila jsem to po mámě. Jen jestli se ještě můžu zeptat. Mám
jít k mé doktorce nebo někam jinam? Protože mojí doktorku mám od sebe 80km :/

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34317 příspěvků 1 inzerát 14.03.19 20:43
@Anonymní píše:
Ano je to bohužel pravda :( Zdědila jsem to po mámě. Jen jestli se ještě můžu zeptat. Mám
jít k mé doktorce nebo někam jinam? Protože mojí doktorku mám od sebe 80km :/
:think: wtf co na to maminka? V 11 snad nejezdíš sama někam za tvojí doktorkou 80 km.
Anule1727
Nováček 2 příspěvky 15.03.19 14:04
@Tiger-lily píše: :think: wtf co na to maminka? V 11 snad nejezdíš sama někam za tvojí doktorkou 80 km.

je jí to jedno protože tam jezdí se mnou :( já sice nechci aby tam furt jezdila se mnou ale ona si říct nedá

Beata917
Povídálka 12 příspěvků 19.03.19 23:15

Já bych to být tebou ještě nechala - nebo se alespoň určitě poradila s mámou. :dance:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34317 příspěvků 1 inzerát 20.03.19 07:34
@Anule1727 píše:
je jí to jedno protože tam jezdí se mnou :( já sice nechci aby tam furt jezdila se mnou ale ona si říct nedá

Zvedni telefon a doktorce zavolej a domluv se. V 11 letech je celkem pochopitelné, že 80 km s tebou jezdí máma. A celkově mi to fakt přijde nějaké divné, proč nechodíš k doktorce u vás v obci.

Anule1727
Nováček 2 příspěvky 21.03.19 19:47
@Tiger-lily píše:
Zvedni telefon a doktorce zavolej a domluv se. V 11 letech je celkem pochopitelné, že 80 km s tebou jezdí máma. A celkově mi to fakt přijde nějaké divné, proč nechodíš k doktorce u vás v obci.

Protože říká že je nejhodnější :,( nechce to měnit ale její názor už nezměním

Váš příspěvek
Reklama