Láska, city

deliska
7.2.16 15:18

laska city

Ahojte lidi mam takovy problem od narozeni trpim detskou mozkovou obrnou ted je mi 23 normalne muzu chodit plavat behat jezdit na kole atd na prvni pohled na me nejde nic poznat akorat trochu kulham na jednu nohu zacala jsem chodit na RHB ujal se me tam mlady pohledny terapeut byl takovy otevreny hned mi tykal docela se o me zajimal zajmy hudba kamaradi atd skamaradili jsme se ;) po case jsem k nemu zacala citit to vic byl trochu nesmely stydlivy ale zacalo to polibky :palec: a skoncilo to tim ze si semnou nemuze nic zacit ze ma jine hodnoty a ze by to skoncilo pouze tim jednim :( a ja ze mam handicap a budu to mit dost tezky napadlo me jestli mu u me vadi ten handicap nebo co mate nazor :,( nabidl se mi jako kamarad :? Kdyz jsem mu nabidla posezeni u piva tak najednou otocil ze neni muj kamarad :,( ze je muj terapeut :zed:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1375
7.2.16 15:23

Tak nikdo do něj nevidíme že..ale osobně si myslím, že to handicapem není, ale prostě necítí to co ty a tak hodil zpátečku. Tak na něj netlač a nech to být.. Určit se najde někdo, kdo zájem mít bude :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
7.2.16 15:31

Je tvůj terapeut a tak to ber, možná by bylo dobrý jít k jinému. Ty ses zamilovala, on ne, a je asi dost zodpovědný, že nebral ani ten jeden zářez, a raději se stáhl. |Nemá cenu vymejšlet proč, zač, nač,. Prostě on příjde ten, kterému nebude vadit nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
7.2.16 15:34

@deliska Nebo má přítelkyni a chtěl si jen užít, ale kdo ví, co se mu honí hlavou

• Nahlásit
  • Citovat
deliska
7.2.16 16:33

Pritelkyni co vim nema ale je takovy rozporuplny ze jednou jasno tzn ze je mily vesely obejme me da mi pusu odveze me autem domu kdykoliv potrebuji pomoc nekam zavezt udela to pro me zatazeno je protivny nevyspaly vyliva si na me mindraky ale i presto ho mam moc rada :srdce:

• Citovat
  • Upravit
1285
7.2.16 17:03

Změň terapeuta a choď jinak. Utrápíš se. On Ti lásku nedá, nemá ji pro Tebe. To se stává. Najdeš si určitě někoho jiného. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama