Láska po čtyřicítce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 18:26
Láska po čtyřicítce

Dobrý den, prosím o zachování anonymu, nebo raději smazat. Zdravím všechny, kdo chodí na e-mimino. Potřebovala bych poradit s něčím s čím si sama poradit neumím. Zamilovala jsem se do ženatého muže, sama jsem zadaná. Je to oboustranné to vím, protože jsme si vyjádřili navzájem city. Ani jeden jsme svému partnerovi nikdy nezahli. Jenže chemie je obrovská a my nevíme co s tím máme dělat. Na platonické rovině, to takhle táhneme už přes čtyři roky. Třikrát v týdnu si voláme a stále se máme o čem bavit. Jenže mě to začíná pomalu a jistě vysilovat a nevím, co mám dělat - zda mám přerušit kontakt nebo se s ním vyspat, abych měla klid. Co radíte vy?

Reakce:
radek9
Kecalka 101 příspěvků 04.12.18 18:33

Vyspat …

Třeba jsem to já :)))

vejilka
Závislačka 4719 příspěvků 04.12.18 18:34

To musíš vědět ty sama, zda ti pomůže s tím dotyčným se vyspat. Co od toho očekáváš? Chceš se rozvádět? Co vím, tak jakmile se s ním vyspíš, akorát to bude ještě horší…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 18:47

Já mám taky už několik let platonickou lásku, druhou polovičku, taky jsem to několikrát řešila - vyspat x nevyspat. Že v tom máme oboustranné city jsme si už taky řekli. Zatím neproběhla ani pusa a já jsem za to tedy ráda. A čím dýl se známe, tím menší je pravděpodobnost, že se něco dál posune. Už jsem si zvykla, že ho mám v životě pouze v platonické rovině.

vejilka
Závislačka 4719 příspěvků 04.12.18 18:50
@Anonymní píše:
Já mám taky už několik let platonickou lásku, druhou polovičku, taky jsem to několikrát řešila - vyspat x nevyspat. Že v tom máme oboustranné city jsme si už taky řekli. Zatím neproběhla ani pusa a já jsem za to tedy ráda. A čím dýl se známe, tím menší je pravděpodobnost, že se něco dál posune. Už jsem si zvykla, že ho mám v životě pouze v platonické rovině.

Podle mě je to takhle krásné. Nač to kazit sexem.  :nevim:

Celina
Závislačka 3584 příspěvků 04.12.18 18:54

Láska /chemie…pojmy /dojmy

teerax
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 05.12.18 21:20

Jo akorát nechápu, jaký klid nastane po vyspání. :think:
S velkou pravděpodobností do toho spadneš úplně a už to nebude „jen“ platonická rovina a budeš v háji úplně.

Tady pomůže jedině omezit kontakt, i když to je těžké anebo se dát regulérně dohromady.
I když s ženatým chlapem to vidím bledě, ať tě má rád jak chce..to by ho ta doma musela mlátit, aby se chtěl rozvést.

teerax
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 05.12.18 21:20
@vejilka píše:
To musíš vědět ty sama, zda ti pomůže s tím dotyčným se vyspat. Co od toho očekáváš? Chceš se rozvádět? Co vím, tak jakmile se s ním vyspíš, akorát to bude ještě horší…

taky si myslim.

salubriter
Kecalka 130 příspěvků 06.12.18 09:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o zachování anonymu, nebo raději smazat. Zdravím všechny, kdo chodí na e-mimino. Potřebovala bych poradit s něčím s čím si sama poradit neumím. Zamilovala jsem se do ženatého muže, sama jsem zadaná. Je to oboustranné to vím, protože jsme si vyjádřili navzájem city. Ani jeden jsme svému partnerovi nikdy nezahli. Jenže chemie je obrovská a my nevíme co s tím máme dělat. Na platonické rovině, to takhle táhneme už přes čtyři roky. Třikrát v týdnu si voláme a stále se máme o čem bavit. Jenže mě to začíná pomalu a jistě vysilovat a nevím, co mám dělat - zda mám přerušit kontakt nebo se s ním vyspat, abych měla klid. Co radíte vy?

Tím, že si to odpíráte to jen posilňujete :)
Pokud se s ním vyspíš, tak opadne to napětí, magnetizmus … ale vznikne mezi vámi silné spojení, intimita, sdílení. Jednoduše do toho naplno spadneš a ztratíš hlavu. Pak je nejlepší si to plně užít, vychutnat, prožít to a po čase … bavíme se o měsících až roce, najednou zjistíš že to už není tak silné.
Takže, nejlepší pro Tebe je úplně s ním ukončit kontakt a nebo jít do toho naplno a dát si pozor, aby to neprasklo a nerozvádět se. Je to hra s ohněm a na rozum se nemůžeš spolehnout :)

Hroznej puberťák
Kelišová 5398 příspěvků 06.12.18 09:42

Na čtyřicítku super dotaz :palec: Milé Bravíčko, čtyři roky se strašně milujeme, není moc brzo na to se spolu i vyspat? :mrgreen:

Ctzona
Kecalka 123 příspěvků 06.12.18 09:46

Pokud si nechceš rozbít manželství, tak jediné řešení je přerušit s tím pánem všechny kontakty.

salubriter
Kecalka 130 příspěvků 06.12.18 12:38
@Ctzona píše:
Pokud si nechceš rozbít manželství, tak jediné řešení je přerušit s tím pánem všechny kontakty.

to je blbost, spousta lidí stejnou situaci ustojí, když bude pokračovat, je to nebezpečné, je to hraní si s ohněm, ale nemusí to rozbít manželství ;) … i když, je to možné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >