Partner má 3 děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:12
Partner má 3 děti

Dobrý den, radši anonymně našla jsem si partnera a ten má z předchozího vztahu 3 děti věk 3,8,10 já mám 1, 5 let je tady někdo kdo také mnel partnera z více dětmi a jak jste to zvladlala? Já jsem poslední dobou a je to i tím ze si zvykám ze je nás hodně dost unavená ráno rychle všechny vypakovat, snídaně, pak do školky práce no znáte to včera na mne padla už nějaká deprese unavenost ze všeho zažila jste také některá děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 04.12.18 11:16
@Anonymní píše:
Dobrý den, radši anonymně našla jsem si partnera a ten má z předchozího vztahu 3 děti věk 3,8,10 já mám 1, 5 let je tady někdo kdo také mnel partnera z více dětmi a jak jste to zvladlala? Já jsem poslední dobou a je to i tím ze si zvykám ze je nás hodně dost unavená ráno rychle všechny vypakovat, snídaně, pak do školky práce no znáte to včera na mne padla už nějaká deprese unavenost ze všeho zažila jste také některá děkuji za odpovědi

Má je ve výhradní péči? On se o ně nestará? Nedělá snídaně, nevypravuje do školy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:17

A jak přistupujete ve výchově ? Já se snažím nikoho neprotezovat ale neříkám ze občas mne něco ze strany partnerovych děti dost vadí ze dost odstrukuji me dítě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:19
@Rive píše:
Má je ve výhradní péči? On se o ně nestará? Nedělá snídaně, nevypravuje do školy?

No připravuje jim oblečení a pak vozí do školy já zas snídaně svačiny a takové ty ženské věci a pak vozim svoji dceru do školky má ji jinde jsou u nás ve střídavě péči

Markéta80
Hvězda diskuse 41304 příspěvků 04.12.18 11:20
@Anonymní píše:
A jak přistupujete ve výchově ? Já se snažím nikoho neprotezovat ale neříkám ze občas mne něco ze strany partnerovych děti dost vadí ze dost odstrukuji me dítě
:think: on je má v péči? Tak péče o ně by měla být snad jeho nebo hledal chůvu?
Lama Lama
Hvězda diskuse 49949 příspěvků 4 inzeráty 04.12.18 11:23

A má je v péči? Parner má 2 a rovnou jsem řekla, že jestli je chce do péče nebo střídavky, tak se o ně bude muset převážně postarat on. Já prostě nejsem matka pluku, která bude mít na krku 4 děti.

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5509 příspěvků 04.12.18 11:23
@Anonymní píše:

No, být zvyklá na jedno dítě a najednou mít doma čtyři už je hodně znát. Pokud má děti ve střídavé péči, tak se má o péči dělit s jejich matkou. Ne že je hodí na krk tobě :nevim:

andelka83
Generální žvanilka 20424 příspěvků 04.12.18 11:24

No je to ficak no. Dcera má 1,5 roku a chodí do školky? A to jeho tříleté taky? To musí být náročné.
My máme moje dvě v nerovnoměrné střídavce ( 1 a 2 třída), a manželovu 13 letou na víkendy. Společné čekáme. Za pár let budeme mít dceru u nás v týdnu,takže budeme mít podobný ficak. Ono se to utřepe. Hlavně když se otec stará a nebude všechno jen na tobě. Ti starší už jsou poměrně samostatní ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:25
@Markéta80 píše: :think: on je má v péči? Tak péče o ně by měla být snad jeho nebo hledal chůvu?

Co se týká úkolů , se stará , ale když přijdu z práce tak většinou vařím no klasika a pal samozrejmne se věnuji své dceři ale poslední dobou mám pocit ze nic nestíhám jsem dost unavená jelikož jeho děti chodi ty mladší k nám do postele . Tak to na mne nějak vše padlo

Lama Lama
Hvězda diskuse 49949 příspěvků 4 inzeráty 04.12.18 11:26
@Anonymní píše:
A jak přistupujete ve výchově ? Já se snažím nikoho neprotezovat ale neříkám ze občas mne něco ze strany partnerovych děti dost vadí ze dost odstrukuji me dítě

Já zastávám to, že děti mají své rodiče a ty jsou od toho, aby děti vychovávali. Já zasahuji tam, kde se mi to bezprostředně týká a jsem s nimi v interakci.
Stran odstrkování - někdy jsou ty matky jedináčků přecitlivělé. Není to o tom, že odstrkují tvoje dítě, prostě ty dětské šarvátky jsou věčné, mě přijde, že jsou v sobě furt, bez ohledu na to, kdo je čí. A příště se zas děsně kamarádí, nemůžou bez sebe být a děsní partáci. Ale tak to s dětmi je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:28
@andelka83 píše:
No je to ficak no. Dcera má 1,5 roku a chodí do školky? A to jeho tříleté taky? To musí být náročné.
My máme moje dvě v nerovnoměrné střídavce ( 1 a 2 třída), a manželovu 13 letou na víkendy. Společné čekáme. Za pár let budeme mít dceru u nás v týdnu,takže budeme mít podobný ficak. Ono se to utřepe. Hlavně když se otec stará a nebude všechno jen na tobě. Ti starší už jsou poměrně samostatní ne?

No pravé ze ne dcera to ke samé tatinku , pořad křičí a kluk je dost rozjivenej , ta nejmladší se nechá navádět od brachy takže Armageddon nejhorší jsou večery ukládání mladší dávám první pak kluka no a nakonec tu nejstarší to pořad pak každém vylézá ze tohle atd ,

Popokatepetla
Závislačka 3218 příspěvků 04.12.18 11:30

Tak osmi a desetiletý si snad už oblečení a snídani dokážou připravit sami ne? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:32
@Lama Lama píše:
A má je v péči? Parner má 2 a rovnou jsem řekla, že jestli je chce do péče nebo střídavky, tak se o ně bude muset převážně postarat on. Já prostě nejsem matka pluku, která bude mít na krku 4 děti.

Ve střídavé

Lama Lama
Hvězda diskuse 49949 příspěvků 4 inzeráty 04.12.18 11:33
@Anonymní píše:
No pravé ze ne dcera to ke samé tatinku , pořad křičí a kluk je dost rozjivenej , ta nejmladší se nechá navádět od brachy takže Armageddon nejhorší jsou večery ukládání mladší dávám první pak kluka no a nakonec tu nejstarší to pořad pak každém vylézá ze tohle atd ,

Hele, upřímě, jsou to děti. Mě zas přijde, že někdy ty mámy menších dětí ty cizí hodnotí strašně přísným metrem, předtavují si vycepované čistoučké děti, co si o večeři utřou pusinky ubrouskem, vycídí nádobí, dají dobou noc a odeberou se spát. 4 děti jsou prostě fičák, bez ohledu na vychování, nevychování, lotroviny dělaj všichni, obvzlášt, pokud nemáš čas a energii se jim naráz individuálně věnovat. Upozonují na sebe, vymezují si hranice. Nejsou divné ty děti, je prostě nová a „divná“ ta situace - nové prostředí, nová žena, novoé další dítě. I pro tebe je to nové a je třeba aby se to utřepalo ( nebo rozpustilo). Ale přijde mi zvláštní hned od začátku nasazovat na děti, jak jsou makové a takové …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:33
@Popokatepetla píše:
Tak osmi a desetiletý si snad už oblečení a snídani dokážou připravit sami ne? 8o

Ne jsou zvyklý ze jim to maminka také chystá

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >