Mám hodného partnera, ale žádné motýly v břiše - není to špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 23:26
Žádní motýli v břiše

Holky, potkala jsem jsem kluka - hezkého, chytrého, hodného. Je velmi pozorný, ale neuzurpuje mě, dává mi prostor se nadechnout a i když jsme oba velmi rozdílní, vždy si najdeme společnou řeč a zálibu. Je dost otevřený i tomu, co mě zajímá a dost mě podporuje v mém činění. Zároveň má dost zajímavé koníčky a zaměstnání.
Je nám okolo třiceti, jsem s ním necelé 4 měsíce. Ale prostě se mi tak nějak zapasoval do života ani nevím jak, postupně se poznáváme, ale pokud se něco nepokazí, mám u něj pocit, že je to pro mně kluk do života, po všech eskapádách, co jsem během svých třech single letech zažila. Sex je dost dobrý, občas to zadrhne, ale je komunikativní a nestrká hlavu do písku před problémy.
Vše je vlastně OK. Jen postrádám motýli v břiše. Nemůžu říct, že mezi námi není vášeň, ale neblouzním, nebyla jsem a nejsem nervózní, jestli se ozve, necloumají se mnou hormony, vše se snažím spíš vidět střízlivě než přes růžové brýle. Prostě to žiju a říkám, že je to mý zlatíčko, a to je vše. Žádné superlativy a dalekosáhlé vyprávění kámoškám a okolí o panu úžasňákovi atd…není to špatně? Není to málo?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Malike
Extra třída :D 13091 příspěvků 03.12.18 23:39
@Anonymní píše:
Holky, potkala jsem jsem kluka - hezkého, chytrého, hodného. Je velmi pozorný, ale neuzurpuje mě, dává mi prostor se nadechnout a i když jsme oba velmi rozdílní, vždy si najdeme společnou řeč a zálibu. Je dost otevřený i tomu, co mě zajímá a dost mě podporuje v mém činění. Zároveň má dost zajímavé koníčky a zaměstnání.
Je nám okolo třiceti, jsem s ním necelé 4 měsíce. Ale prostě se mi tak nějak zapasoval do života ani nevím jak, postupně se poznáváme, ale pokud se něco nepokazí, mám u něj pocit, že je to pro mně kluk do života, po všech eskapádách, co jsem během svých třech single letech zažila. Sex je dost dobrý, občas to zadrhne, ale je komunikativní a nestrká hlavu do písku před problémy.
Vše je vlastně OK. Jen postrádám motýli v břiše. Nemůžu říct, že mezi námi není vášeň, ale neblouzním, nebyla jsem a nejsem nervózní, jestli se ozve, necloumají se mnou hormony, vše se snažím spíš vidět střízlivě než přes růžové brýle. Prostě to žiju a říkám, že je to mý zlatíčko, a to je vše. Žádné superlativy a dalekosáhlé vyprávění kámoškám a okolí o panu úžasňákovi atd…není to špatně? Není to málo?

A potřebuješ ty motýli v břiše nebo spolehlivého partnera.
Ty motýli můžeš mít třeba s grazlem co ti vyvolává hormony ale to je tak vše..život není telenovela

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 03.12.18 23:39
@Anonymní píše:
Vše je vlastně OK. Jen postrádám motýli v břiše. Nemůžu říct, že mezi námi není vášeň, ale neblouzním, nebyla jsem a nejsem nervózní, jestli se ozve, necloumají se mnou hormony, vše se snažím spíš vidět střízlivě než přes růžové brýle. Prostě to žiju a říkám, že je to mý zlatíčko, a to je vše. Žádné superlativy a dalekosáhlé vyprávění kámoškám a okolí o panu úžasňákovi atd…není to špatně? Není to málo?

Je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 23:41

Každý to má jinak a já to mám docela dost podobné, motýli v břiše jsem snad nikdy neměla, vždycky se rozzářím, když ho vidím a nebo, když řekne něco vzrušujícího a pěkného tak mě na sekundu „nažhavý“, ale jinak taky nic. Podle mě to není zase tak důležité jak si každý myslí. Důležitější jsou jiné věci a to city ;)

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 03.12.18 23:48
@Anonymní píše:
Každý to má jinak a já to mám docela dost podobné, motýli v břiše jsem snad nikdy neměla, vždycky se rozzářím, když ho vidím a nebo, když řekne něco vzrušujícího a pěkného tak mě na sekundu „nažhavý“, ale jinak taky nic. Podle mě to není zase tak důležité jak si každý myslí. Důležitější jsou jiné věci a to city ;)

Zcela upřímně: Mě žhaví tvůj pravopis :cert: :zed:  :pocitac:

Zoufalá mladistvá
Povídálka 16 příspěvků 03.12.18 23:51

@TrueIsFalse zvláštní, jak někteří lidé, co nemají nic na práci, hledají chyby u ostatních. Napadla tě třeba autokorekce? Nechci být nepříjemná, ale člověk co soudí jiné… Se asi dost nudí :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 23:53

@TrueIsFalse To jsem ráda, aspoň někoho :mrgreen:

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 04.12.18 06:49

Pokud je ti s ním fajn, tak bych žádné motýly neřešila. Vypadá to, že to je dobrý člověk do života. K čemu by bylo najít si někoho, s kým budeš mít ze začátku motýly, které pak stejně zmizí a ukáže se, že je to pitomec.

Hroznej puberťák
Kelišová 5771 příspěvků 04.12.18 07:01

Žádní motýli v břiše? V pořádku, taky nežeru motýly. Ani šneky nebo žáby.

salamio
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 04.12.18 07:11

Já měl jednou v břiše grilované cvrčky, to je skoro jako motýli.

Venetia
Hvězda diskuse 38713 příspěvků 04.12.18 07:14
@Anonymní píše:
Každý to má jinak a já to mám docela dost podobné, motýli v břiše jsem snad nikdy neměla, vždycky se rozzářím, když ho vidím a nebo, když řekne něco vzrušujícího a pěkného tak mě na sekundu „nažhavý“, ale jinak taky nic. Podle mě to není zase tak důležité jak si každý myslí. Důležitější jsou jiné věci a to city ;)

Jen, aby to pak neskončilo na sexu, jak tu často čteme

zoidberg
Extra třída :D 12228 příspěvků 04.12.18 07:27
@salamio píše:
Já měl jednou v břiše grilované cvrčky, to je skoro jako motýli.

Jakmile mi začnou motýli v břiše vyvádět, je nutno okamžitě vyhledat WC 8)

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 04.12.18 07:35

Stejně to prostě jenom někdo vymyslel, druhej se toho chytil a dneska, když na tebe nepřijde řada, tak jsi jiná. :lol:

Venetia
Hvězda diskuse 38713 příspěvků 04.12.18 08:12
@Breuse píše:
Stejně to prostě jenom někdo vymyslel, druhej se toho chytil a dneska, když na tebe nepřijde řada, tak jsi jiná. :lol:

tomu nerozumim ?

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 04.12.18 08:18
@Venetia píše:
tomu nerozumim ?

To byl vtip.. Chtěla jsem tím říct, že by se zakladatelka měla řídit tím, jak jí je a z toho pak dělat závěry. Ne každý vztah má motýly a potřebuje miliskování od rána do večera.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >