Mám hodného partnera, ale žádné motýly v břiše - není to špatně?

Anonymní
3.12.18 23:26

Žádní motýli v břiše

Holky, potkala jsem jsem kluka - hezkého, chytrého, hodného. Je velmi pozorný, ale neuzurpuje mě, dává mi prostor se nadechnout a i když jsme oba velmi rozdílní, vždy si najdeme společnou řeč a zálibu. Je dost otevřený i tomu, co mě zajímá a dost mě podporuje v mém činění. Zároveň má dost zajímavé koníčky a zaměstnání.
Je nám okolo třiceti, jsem s ním necelé 4 měsíce. Ale prostě se mi tak nějak zapasoval do života ani nevím jak, postupně se poznáváme, ale pokud se něco nepokazí, mám u něj pocit, že je to pro mně kluk do života, po všech eskapádách, co jsem během svých třech single letech zažila. Sex je dost dobrý, občas to zadrhne, ale je komunikativní a nestrká hlavu do písku před problémy.
Vše je vlastně OK. Jen postrádám motýli v břiše. Nemůžu říct, že mezi námi není vášeň, ale neblouzním, nebyla jsem a nejsem nervózní, jestli se ozve, necloumají se mnou hormony, vše se snažím spíš vidět střízlivě než přes růžové brýle. Prostě to žiju a říkám, že je to mý zlatíčko, a to je vše. Žádné superlativy a dalekosáhlé vyprávění kámoškám a okolí o panu úžasňákovi atd…není to špatně? Není to málo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14822
3.12.18 23:39
@Anonymní píše:
Holky, potkala jsem jsem kluka - hezkého, chytrého, hodného. Je velmi pozorný, ale neuzurpuje mě, dává mi prostor se nadechnout a i když jsme oba velmi rozdílní, vždy si najdeme společnou řeč a zálibu. Je dost otevřený i tomu, co mě zajímá a dost mě podporuje v mém činění. Zároveň má dost zajímavé koníčky a zaměstnání.
Je nám okolo třiceti, jsem s ním necelé 4 měsíce. Ale prostě se mi tak nějak zapasoval do života ani nevím jak, postupně se poznáváme, ale pokud se něco nepokazí, mám u něj pocit, že je to pro mně kluk do života, po všech eskapádách, co jsem během svých třech single letech zažila. Sex je dost dobrý, občas to zadrhne, ale je komunikativní a nestrká hlavu do písku před problémy.
Vše je vlastně OK. Jen postrádám motýli v břiše. Nemůžu říct, že mezi námi není vášeň, ale neblouzním, nebyla jsem a nejsem nervózní, jestli se ozve, necloumají se mnou hormony, vše se snažím spíš vidět střízlivě než přes růžové brýle. Prostě to žiju a říkám, že je to mý zlatíčko, a to je vše. Žádné superlativy a dalekosáhlé vyprávění kámoškám a okolí o panu úžasňákovi atd…není to špatně? Není to málo?

A potřebuješ ty motýli v břiše nebo spolehlivého partnera.
Ty motýli můžeš mít třeba s grazlem co ti vyvolává hormony ale to je tak vše..život není telenovela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.18 23:39
@Anonymní píše:
Vše je vlastně OK. Jen postrádám motýli v břiše. Nemůžu říct, že mezi námi není vášeň, ale neblouzním, nebyla jsem a nejsem nervózní, jestli se ozve, necloumají se mnou hormony, vše se snažím spíš vidět střízlivě než přes růžové brýle. Prostě to žiju a říkám, že je to mý zlatíčko, a to je vše. Žádné superlativy a dalekosáhlé vyprávění kámoškám a okolí o panu úžasňákovi atd…není to špatně? Není to málo?

Je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.18 23:41

Každý to má jinak a já to mám docela dost podobné, motýli v břiše jsem snad nikdy neměla, vždycky se rozzářím, když ho vidím a nebo, když řekne něco vzrušujícího a pěkného tak mě na sekundu „nažhavý“, ale jinak taky nic. Podle mě to není zase tak důležité jak si každý myslí. Důležitější jsou jiné věci a to city ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3.12.18 23:48
@Anonymní píše:
Každý to má jinak a já to mám docela dost podobné, motýli v břiše jsem snad nikdy neměla, vždycky se rozzářím, když ho vidím a nebo, když řekne něco vzrušujícího a pěkného tak mě na sekundu „nažhavý“, ale jinak taky nic. Podle mě to není zase tak důležité jak si každý myslí. Důležitější jsou jiné věci a to city ;)

Zcela upřímně: Mě žhaví tvůj pravopis :cert: :zed:  :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.18 23:51

@TrueIsFalse zvláštní, jak někteří lidé, co nemají nic na práci, hledají chyby u ostatních. Napadla tě třeba autokorekce? Nechci být nepříjemná, ale člověk co soudí jiné… Se asi dost nudí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.18 23:53

@TrueIsFalse To jsem ráda, aspoň někoho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
malone.v
4.12.18 06:49

Pokud je ti s ním fajn, tak bych žádné motýly neřešila. Vypadá to, že to je dobrý člověk do života. K čemu by bylo najít si někoho, s kým budeš mít ze začátku motýly, které pak stejně zmizí a ukáže se, že je to pitomec.

• Nahlásit
  • Citovat
Hroznej puberťák
4.12.18 07:01

Žádní motýli v břiše? V pořádku, taky nežeru motýly. Ani šneky nebo žáby.

• Nahlásit
  • Citovat
salamio
4.12.18 07:11

Já měl jednou v břiše grilované cvrčky, to je skoro jako motýli.

• Nahlásit
  • Citovat
51011
4.12.18 07:14
@Anonymní píše:
Každý to má jinak a já to mám docela dost podobné, motýli v břiše jsem snad nikdy neměla, vždycky se rozzářím, když ho vidím a nebo, když řekne něco vzrušujícího a pěkného tak mě na sekundu „nažhavý“, ale jinak taky nic. Podle mě to není zase tak důležité jak si každý myslí. Důležitější jsou jiné věci a to city ;)

Jen, aby to pak neskončilo na sexu, jak tu často čteme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14320
4.12.18 07:27
@salamio píše:
Já měl jednou v břiše grilované cvrčky, to je skoro jako motýli.

Jakmile mi začnou motýli v břiše vyvádět, je nutno okamžitě vyhledat WC 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
4.12.18 07:35

Stejně to prostě jenom někdo vymyslel, druhej se toho chytil a dneska, když na tebe nepřijde řada, tak jsi jiná. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51011
4.12.18 08:12
@Breuse píše:
Stejně to prostě jenom někdo vymyslel, druhej se toho chytil a dneska, když na tebe nepřijde řada, tak jsi jiná. :lol:

tomu nerozumim ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
4.12.18 08:18
@Venetia píše:
tomu nerozumim ?

To byl vtip.. Chtěla jsem tím říct, že by se zakladatelka měla řídit tím, jak jí je a z toho pak dělat závěry. Ne každý vztah má motýly a potřebuje miliskování od rána do večera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama