Přítel měl divnou SMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 20:51
Přítel měl divnou SMS

Dobrý vecer, na úvod chci říct, ze mám od přítele dovoleno číst mu sms když mu přijdou, nastavuju mu i budíka na mobilu do práce…Teď sem mu před pár dny měla přečíst SMS, co mu přišla. On ležel u tv a mobil měl v kuchyni. Chtel to precist, tak sem přečetla. No a jak sem z té SMS vyjela, nevím proc, přečetla sem si SMS od kamose. Bylo v ní že zítra bude v práci dýchat a na konci bylo, nemůžu lásko. Tak mě zajímalo co odepsal on jemu. Napsal, že bude dýchat on a na konci bylo, miluju tě zlato 8o 8o. Teď nevím co dělat. A hlavně, jak ty SMS chápat? Psali si o testovani alkoholu v práci, což vylučuje, že by třeba kamarád psal své zene, navíc dotycny má manželku jinde zaměstnanou. Nejak nemůžu uvěřit, že by přítel byl homosexuál. Ted nevím, jestli příteli mám tedy říct o těch SMS.Zas nechápu, když by mě podváděl s chlapem, proč by me nechal lézt mu do mobilu? Budu ráda za nazory a rady co dělat :roll:.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
PHV
Kecalka 468 příspěvků 03.12.18 20:54

Já teda nevím, ale můj chlap se svým nejlepším kamarádem si občas taky píšou zlato a brouku a přijde jim to děsně vtipný :lol: :lol: Musíš vědět ty, jestli to byly vážný smsky nebo ti mohlo být napsaný jako vtípek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 20:54

U nás se kolegové oslovují „princi“ a „taky te miluju“ je odpověď na cokoliv..

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 03.12.18 20:54

Já tak píšu kamoskam zlato nebo třeba brouku myslím že to mají jako srandu :lol:

elle21
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 03.12.18 20:56

krycí jméno kamarád ,a zapomněl si smazat sms :mrgreen: a proč máš jeho mobil pod kontrolou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 20:57
@Ennny píše:
Já tak píšu kamoskam zlato nebo třeba brouku myslím že to mají jako srandu :lol:

Dobre ,to že mu přišla SMS ,nemůžu lásko ,bych vzala ještě jako vtip ????Ale proč by mu psal můj chlap,že ho miluje?To nechápu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 20:59
@elle21 píše:
krycí jméno kamarád ,a zapomněl si smazat sms :mrgreen: a proč máš jeho mobil pod kontrolou?

Je linej vstát a přečíst si SMS sám.Tak vždycky řekne ať mu to přečtu a nebo mi i někdy diktuje ,co mám jeho kamosum odepsat.Kolikrat usne u tv,tak mu narizuju i budík na rano.Furt říkal že nemá či tajit :roll: .

terien
Echt Kelišová 9065 příspěvků 03.12.18 20:59

A nemá pod kámošem uloženou kámošku?

terien
Echt Kelišová 9065 příspěvků 03.12.18 21:01
@Anonymní píše:
Je linej vstát a přečíst si SMS sám.Tak vždycky řekne ať mu to přečtu a nebo mi i někdy diktuje ,co mám jeho kamosum odepsat.Kolikrat usne u tv,tak mu narizuju i budík na rano.Furt říkal že nemá či tajit :roll: .

Tak to by musel být úplný deb.il aby si psal s milenkou když ví že mu čteš zprávy. Tak buď to byla legrace, což je docela dobře možný anebo je gay či bi a to už musíš vědět sama jestli a jak vám to klape.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 21:01
@PHV píše:
Já teda nevím, ale můj chlap se svým nejlepším kamarádem si občas taky píšou zlato a brouku a přijde jim to děsně vtipný :lol: :lol: Musíš vědět ty, jestli to byly vážný smsky nebo ti mohlo být napsaný jako vtípek

Jako vtip bych vzala,co napsal jeho kámoš jemu.Ale ne co napsal přítel jemu.Navic náš vztah je teď nejaky divný,tak by mě ani nepřekvapilo kdyby byl gay.Ale nechápu teda proč jede po mých prsou víc než dřív :lol: .Nedává to smysl.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 03.12.18 21:02
@Anonymní píše:
Dobre ,to že mu přišla SMS ,nemůžu lásko ,bych vzala ještě jako vtip ????Ale proč by mu psal můj chlap,že ho miluje?To nechápu.

Jaká je pravděpodobnost, že dva muži, kteří mají manželky/přítelkyně a dělají v jedné firmě najednou zjistí, že jsou na chlapi a dají se dohromady? Já bych řekl, že naprosto minimální. Takže podle mě jde o humor… A odpověď „taky tě miluju“ může znamenat i „polib mi pr.el“ - záleží v jakém je použita kontextu.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 03.12.18 21:02

co oči nevidí, to srdce nebolí. proto na mobil partnera nešahám. tím nechci říct, že se u nás něco děje.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 03.12.18 21:03

Hele neznáš ironickou odpověď „taky tě miluju“ klid se ho zeptej myslím že ho tak akorát pobavis :lol: :lol:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 03.12.18 21:04
@terien píše:
Tak to by musel být úplný deb.il aby si psal s milenkou když ví že mu čteš zprávy. Tak buď to byla legrace, což je docela dobře možný anebo je gay či bi a to už musíš vědět sama jestli a jak vám to klape.

Spíš kolega ví, že mu čte SMS, tak si schválně přisadil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 21:04
@terien píše:
A nemá pod kámošem uloženou kámošku?

To mě taky napadlo,ale nemyslím asi to.Prave kámoška mi řekla dnes,ať si opisů to číslo kámoše a že zkusí zavolat ať ví,kdo to vezme :mrgreen: .Vztah je teď nic moc.Tak bych i byla ,ráda" když by měl někoho,konečně bych věděla ,proč je tak hnusnej-chovanim.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >