Lázně Mšené vs. lázně Poděbrady

196
19.5.11 20:15

Lázně Mšené vs. lázně Poděbrady

Dobrý večer,

chceme si s kamarádkou vyrazit na dámský víkend do lázní. Blízko Prahy. Máte někdo, prosím, čerstvější zkušenost s lázněmi Mšené nebo Poděbrady? Oboje je blízko, oboje nabízí wellness relaxační víkend za podobnou cenu.
Děkuju za případné komentáře, ať už negativní nebo pozitivní.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2868
19.5.11 20:21
Adela píše:
Dobrý večer,

chceme si s kamarádkou vyrazit na dámský víkend do lázní. Blízko Prahy. Máte někdo, prosím, čerstvější zkušenost s lázněmi Mšené nebo Poděbrady? Oboje je blízko, oboje nabízí wellness relaxační víkend za podobnou cenu.
Děkuju za případné komentáře, ať už negativní nebo pozitivní.

A.

Dobrý večer,v Poděbradech žiji teda žila než jsem se vdala.Určitě se Vám tam bude líbit.Je tam pěkný nový hotel Felicitas asi 3 s bazénem atd.je přímo u kolonády krásně si tam odpočinete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26563
19.5.11 20:37

Lázně Mšené jsou pěkné, byla jsem před rokem s maminkou. Ale není tam v podstatě co dělast. Je to vesnice. Je tam hezký park ale to je všechno. Na kafe jinam než do jednékavárny co tam je by jste musely někam do města. Takže bych asi spíš doporučila Poděbrady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
19.5.11 20:53

Já bych volila ty Poděbrady. Ve Mšeném budete mít jen procedury a pak tam nebude co dělat. Poděbrady mají různé vyžití a jsou i hezké - hist. centrum, kolonáda, park, procházka u řeky, hospůdky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5957
21.5.11 20:56

jojo, to mohu potvrdit, Msene lazne je spise vesnice a krome parku a lesika se neda kam jit projit a ani zadna kavarnicka atd., v Podebradech se mi to libilo vice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janazinova
17.6.11 11:33

Doporučuji Karlovy Vary

Já doporučuji Karlovy Vary. Nebyla jsem v nich sice já, ale koupila jsem pobyt svým rodičům, kteří po příjezdu z lázní byli hodně nadšení. Pobyt jsem kupovala přes server lázně pobyty , nabízí skvělé ceny. Konkrétně jsem objednávala pobyt pro seniory, ale pro ženy jsem tam viděla také zkrášlovací pobyt. Určitě dej vědět, jak ses rozhodla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
vděčný pacient
28.7.13 18:11

kdo chce klid

Kdo chce pohodu a klid a opravdový odpočinek, individuální přístup, velice příjemné vystupování zaměstnanců a dobrou kuchyni tomu doporučuji Lázně Mšené.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama