Léčitel Jonáš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikoška85
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 05.04.12 17:31
Léčitel Jonáš

:mavam: Ahojte holky,chtěla bych se zeptat,máte zkušenosti s Léčitelem Jonášem?Ohledně pomoci při otěhotnění.Manžel má azoo a prý mu namíchá čaj,který má pomoci,popř. šli by jste do toho? Už jen třeba z neděje…Děkuji :kytka:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
marketa612
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 05.04.12 18:09

Neznám ho, ale šla bych do toho, proč ne? Třeba to opravdu pomůže, a určitě to neublíží…

surovka
Kecalka 328 příspěvků 05.04.12 18:11

Určitě! Mnoho lidí léčitele odmítá, ale můžeš si přečít můj deníček. Kontakt s naším léčitelem bych nevyměnila za nic! A to jsem naprostý atheista a realista.

surovka
Kecalka 328 příspěvků 05.04.12 18:14
kikoška85
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 05.04.12 18:26

Holky moc děkuji :D surovko jdu si to hned přečíst :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.12 19:10

Šla bych do toho, mám zkušenost s pravděpodobností početí, a musím říct, v následujícím půlroce co jsem žádala, jsem měla jedinou rozumnou šanci, s předpovědí zdravého dítěte. No a sranda byla, že kalednář mi přišel 9. v měsíci, zkoušeli jsme počít asi půl roku před tím a bylo tam datum 4., pak dlouho dlouho nic a představ si, že já opravdu mezi 4.-.5. otěhotněla. Takže kalendář mi dopředu nepomohl, ale stoprocentně vyšel, můžu potvrdit, aniž bych byla nějak ovlivněná datem dopředu. Za mě určitě to zkuste, neublíží to a možná pomůže.

kikoška85
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 05.04.12 19:30

Bas :kytka: ano :)

Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.12 19:48
@kikoška85 píše:
Bas :kytka: ano :)

Tak předně Dr.J.Jonáš není léčitel ale perfektní psychiatr a špička ve svém oboru, pracovala jsem pro něj téměř šest let a za tu dobu nemůžu mluvit o neúspěchu v léčbě, nedostaneš čaj nebo kombinaci čajů ale detoxikační preparáty na základě naměřených hodnot na EAV, které ti sednou na míru ( vyrobí ti je na míru ), po dobrání preparátů nebo ještě během jejich užívání tě bude chtít vidět na kontrole ( možná ne klasické hodině ale jen na ,,típnutí bodu,, což je tak na cca 15 min. ) … nevím, co konkrétně by tě zajímalo … co se týče jeho pomoci k otěhotnění a detoxikaci repr.orgánů - pokažé úspěch, viz jeho manželka a spoustu známých osobností, které k něnu dochází …

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16907 příspěvků 05.04.12 23:43

třeba myslela tohle…
http://www.lecitel-jonas.cz/

kikoška85
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 05.04.12 23:45
@Izzz píše:
třeba myslela tohle…
http://www.lecitel-jonas.cz/
:pankac: to je ono :kytka: já si to spletla ale tenhle Jonáš je také z Prahy :oops:
Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.12 09:33

Aha … :roll: tak to jsou opravdu ,,jen,, léčitelé a šarlatáni, shoda jmen …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.12 20:35
Velmi nepříjemná zkušenost s panem Jonášem

Ahoj @kikoška85 ,
tak já mám velmi špatnou zkušenost s panem Jonášem. Podle mě je to velmi arogantní a namyšlený člověk, který neumí jednat s lidmi.
Můj dnešní telefonám s panem Jonášem: nejdřív mě vypucoval, že nemám tužku a papír (byla jsem v autě)a ať mu zavolám, až to budu mít. Tak jsem zaparkovala, malou nakojila – usnula, našla jsem v autě tužku a papír, tak mu volám. Najednou na mě neměl čas a že si domluvíme přesnou hodinu, prý kdy malá chodí večer spát.. říkám po 9, jestli mu to nebude vadit takhle dlouho a on na mě vybafl, že dělá do 9, že si mám přečíst jeho web a zavěsil 8o .. takže ne, děkuji, od pana Jonáše nic nechci..

jonáš zdeněk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.12 21:09
reakce na zbrklé chování

hezký večer, pokud se přejete informovat na zdraví a jedete v autě, tak mi to nepřijde opravdu vhodné ke konzultaci se zdravím, volat jste měla již po prvním telefonátu dle domluvy ve 21 hodin, až malou uspíte, tudíž váš druhý telefonát byl pouze, že vy sama jste se rozhodla zavolat, a ani jste se nezamyslela, nad telefonátem prvním:-, a jestli nemám práci s někým jiným, přeji Vám pevné zdraví a hodně Božího požehnání Jonáš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.12 21:34

Pane Jonáši, volala jsem Vám z auta proto, že jsem právě odcházela od Dr., která malé opět nasadila kortikoidy, tak jsem z toho byla tak rozladěná, že jsem Vás hned chtěla kontaktovat.. a po našem prvním telefonátu jste mi řekl, že Vám mám zavolat, jakmile budu mít tužku a papír.. tak proto jsem volala po druhé.
Až náš druhý telefonát byl o tom, že vám zavolám po 21.hod. .. bohužel jste mě po druhém telefonátu tak odradil, že už jsem neměla chuť Vám volat..

A mimochodem na Vašich stránkách někde píšete, že vám lidi mohou volat do 16hod., jinde zase do 21hod. .. kdo se potom v tom má vyznat.. Zachoval jste se opravdu neprofesionálně, ale chápu, jak jste říkal, máte dostatek klientů, tak vás jeden člověk nevytrhne..

jonáš zdeněk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.12 07:20
zahleděnost

tak jsem z toho byla tak rozladěná

pokud si přečtete výše vaší citaci, tak není co dodat, rozladěná jste byla vy, a díky tomu jste v hovoru nenaslouchala, a proto hledáte jakkékoliv chyby, opatrně s tímto postojem, jste maminka, jaký rodič takové dítě:-) K nemoci dětí, děti jsou odrazem chování svých rodičů, tudíž i nemoc vašeho maličkého dítěte souvisí s vámi rodiči, snad vám tato rada pomůže k léčení. Jonáš

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama