Léčitelé a rakovina

7
5.1.16 14:07

Léčitelé a rakovina

Zdravím lidičky, už půl roku se potýkám se zjiěštěním že mám zhoubný melanom na hlavě. Mám po odstranění nádoru Clark III Breslow 1,1 mm s vložením štěpu ze stehna. Sentinelová uzlina byla pozitivní na metastázy a mám po celkové krční blokové disekci ( odstranění všech uzlin z krku v pravo) byla jsem na PetCT vyšetření v Olomouci kde zjistili že mám něco na levé straně krku a na plicích pro podrobnější obsah vyšetření jedu zítra na Fakultku do Ostravy do melanomové poradny. Už třetí měsíc se léčím Interferonem alfa v injekcích do břicha. Přečdstava další operace mě děsí a taky proto by mě zajímalo jestli máte zkušenosti s Léčiteli, jestli by jste nějakého mohli doporučit.?Vaše zkušenosti, protože jhsem narazila na jednoho a uvažuji nad tím, ale mám strach z vyhozených peněz. Jsem z Ostravska léčitel se jmenuje Vlastimil Rajt a je z Havířova. A taky bych chtěla znát názor na paní Primářku Vajtuchovou z Ostravské fakultní nemocnice v melanomové poradně. D+ěkuji Vám za odpovědi S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21
5.1.16 14:15

Všichni si ji chválí..můžu se zeptat kde jsi melanom měla a jak jsi na něj přišla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
5.1.16 14:21

Měla jsem ho na hlavě přímo ve vlasové pěšince. Jsem si tam nahmatala hrčku ukazova jsem to příteli a ten mě poslal k doktorce a naše kožní mě poslala na Fakultku do Ostravy. Já si myslela, že je to jen nějaký strup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
5.1.16 14:25

Můžu se zeptat kolik ti je? ve fakultce pracuju, a lidi si poradnu chválí až na to čekání, je tam fakt nával…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
5.1.16 14:33

Je mi 23. Je tam fakt hodně lidí pokaždé a to čekání je ubíjející. Nechci si na poradnu nijak stěžovat, ale tři týdny jsem čekala na výsledky z Olomouce, které jsem měla vědět do tří dnů. A paní primářka podle mě nemá na každého pacienta moc času, právě kvůli tomu kolik lidí k ní dochází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1774
5.1.16 14:38

@sarule0 S léčiteli bych byla velmi opatrná, hlavně nevysazovat klasickou léčbu. Spíše najít někoho, kdo bude rozumný a ke klasické medicíně dokáže přidat nějaké alternativy.
Léčitele bohužel žádného neznám, abych mohla doporučit.
Přeji hodně štěstí!! :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27476
5.1.16 14:40

@sarule0 Tak jiná onkologie, ale doktory poslouchej, žádný léčitel. Jde ti o život. To není sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
5.1.16 15:03

@sarule0
Alternativní medicina ti může pomoci ale nelze vysadit předepsanou medikaci.
Můžeš zkusit Aloe Vera gel nebo Reischi. Bohužel to je běh na hodně dlouhou trať.
Pokud chceš bližší info pak do sz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
5.1.16 15:53

@sarule0 zkusila bych nějakou podpůrnou léčbu, ale musíš tomu věřit ty. Varianty jsou různé čínská medicína, glukany, ganoderma, ale opravdu výběr je na tobě, u těhle věcí tomu musí věřit hlavně ten člověk, co to bude brát, jinak to nemá cenu…a jak už tu psali ostatní, kalsickou léčbu nevysazuj. Pokud už jsi s ní začala, musíš pokračovat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1774
5.1.16 15:56

@sarule0
Ještě mě napadlo, někde je nemocnice kde provozují i TČM (čínská medicína), není to Brno? K tomu bych důvěru měla, oni spolupracují a to je ta nejlepší varianta. Myslím, že TČM je vůbec dobrá volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.16 16:02
@sarule0 píše:
Zdravím lidičky, už půl roku se potýkám se zjiěštěním že mám zhoubný melanom na hlavě. Mám po odstranění nádoru Clark III Breslow 1,1 mm s vložením štěpu ze stehna. Sentinelová uzlina byla pozitivní na metastázy a mám po celkové krční blokové disekci ( odstranění všech uzlin z krku v pravo) byla jsem na PetCT vyšetření v Olomouci kde zjistili že mám něco na levé straně krku a na plicích pro podrobnější obsah vyšetření jedu zítra na Fakultku do Ostravy do melanomové poradny. Už třetí měsíc se léčím Interferonem alfa v injekcích do břicha. Přečdstava další operace mě děsí a taky proto by mě zajímalo jestli máte zkušenosti s Léčiteli, jestli by jste nějakého mohli doporučit.?Vaše zkušenosti, protože jhsem narazila na jednoho a uvažuji nad tím, ale mám strach z vyhozených peněz. Jsem z Ostravska léčitel se jmenuje Vlastimil Rajt a je z Havířova. A taky bych chtěla znát názor na paní Primářku Vajtuchovou z Ostravské fakultní nemocnice v melanomové poradně. D+ěkuji Vám za odpovědi S.

Držím palce, ať je nález negativní. To, že teď něco našli, nemusí znamenat metastáze. Je zvláštní, že u tak malého Breslowa jsi měla pozitivní uzliny. Já jsem 2 roky po operaci melanomu 0,5 mm Breslow na zádech. Sentinelové uzliny byly bez nálezu. Chodím půlročně na kontroly také do Ostravy, jsem tam spokojená. Ale strach mám pořád, kdy se něco projeví.

• Nahlásit
  • Citovat
1289
5.1.16 18:27

Dobry den, @sarule0 predne me nesmirne mrzi, cim musite prochazet. Ohledne lecitelu - ja chapu, ze toho mate za sebou hodne, nicmene pokud Vam mohu doporucit, radeji bych se alternativni medicine ve forme jakychkoli leku/tablet/bylin vyhnula, neb mohou interagovat s lecbou ve Vas neprospech, navic Vas mohu ujistit, ze nebudou mit ucinek kurativni.
Nechci Vas od lecitelstvi zrazovat, pokud Vam lecitel nabidne nejakou jinou formu spoluprace, nez bylinky/leky, tak se ji samozrejme nemusite branit, ale uprimne, byla bych velmi opatrna.

V melanomove poradne se zeptejte na mutaci V600E u sveho narodu a lek ZELBORAF (vemurafenib), je hrazen pojistovnou a dle toho, co pisete, by pro Vas mohl byt vhodny. Pripadne mi poslete SZ, pokud mate nejaky dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
6.1.16 08:46
@umea píše:
Dobry den, @sarule0 predne me nesmirne mrzi, cim musite prochazet. Ohledne lecitelu - ja chapu, ze toho mate za sebou hodne, nicmene pokud Vam mohu doporucit, radeji bych se alternativni medicine ve forme jakychkoli leku/tablet/bylin vyhnula, neb mohou interagovat s lecbou ve Vas neprospech, navic Vas mohu ujistit, ze nebudou mit ucinek kurativni.
Nechci Vas od lecitelstvi zrazovat, pokud Vam lecitel nabidne nejakou jinou formu spoluprace, nez bylinky/leky, tak se ji samozrejme nemusite branit, ale uprimne, byla bych velmi opatrna.V melanomove poradne se zeptejte na mutaci V600E u sveho narodu a lek ZELBORAF (vemurafenib), je hrazen pojistovnou a dle toho, co pisete, by pro Vas mohl byt vhodny. Pripadne mi poslete SZ, pokud mate nejaky dotaz.

Malý dotaz. co to je jiná alternativa, kterou by mohla zkusit, když né přírodní doplňkovou léčbu? Třeba léčivé proudy nebo jiný nesmysl? A jak může přírodní doplňková léčba nevhodně ovlivnit předepsanou medikaci? Jedině, pokud je zařazena do výzkumu, jinak to většinou nebývá žádný problém.
A s tím kurativním účinkem? Nebudeme se doufám přít o tom, že organismus je vlivem onkologického onemocnění vystresován a oslaben a že každé individuální posilování imunity a startování vlastních obranných procesů je jen ku prospěchu pacienta a může se výrazně podílet na jeho lepším a rychlejším uzdravení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26216
6.1.16 08:54

@Proto02 a nemyslíš spíš Hradec?
https://www.fnhk.cz/tcm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1774
6.1.16 09:06