Léčitelé - Poděbrady

8
13.2.16 23:10

Léčitelé - Poděbrady

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s p. Haklem a jeho dcerou pí. Gajdošovou, okres Nymburk - Poděbrady? Četla jsem na internetu velmi pozitivní komentáře na jejich léčbu neplodnosti. Moc děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.2.16 23:23

Napisi to anonymne kvuli snadne dohledatelnosti z venku.

Zkusenost mam, byla jsem u nej 3×. Ale spis nez lecitelem bych ho nazvala alternativnim vyzivovym poradcem, kdy jeho rady spocivaji ve vynechani mlecnych vyrobku, kureciho masa, rajcat a mrkve. Nerikam, ze byly navstevy na nic, zkusit se ma vse a cena konzultaci je v porovnani s cenou podpurnych pripravku nebo ivf zanedbatelna. Pokud tam pojedes, tak si zjisti svoji krevni skupinu, doporuci ti dle ni jidelnicek.
Ja jsem po jeho navstevach neotehotnela, ale zbavila jsem se endometriozy.

• Nahlásit
  • Citovat
8
14.2.16 09:00
@Anonymní píše:
Napisi to anonymne kvuli snadne dohledatelnosti z venku.

Zkusenost mam, byla jsem u nej 3×. Ale spis nez lecitelem bych ho nazvala alternativnim vyzivovym poradcem, kdy jeho rady spocivaji ve vynechani mlecnych vyrobku, kureciho masa, rajcat a mrkve. Nerikam, ze byly navstevy na nic, zkusit se ma vse a cena konzultaci je v porovnani s cenou podpurnych pripravku nebo ivf zanedbatelna. Pokud tam pojedes, tak si zjisti svoji krevni skupinu, doporuci ti dle ni jidelnicek.
Ja jsem po jeho navstevach neotehotnela, ale zbavila jsem se endometriozy. [/či Moc děkuji, mužů se zeptat kolik stojí návštěva?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama