Léčitelka Eva Jáchymov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 15:03
Léčitelka Eva Jáchymov

Ahoj, po našem prvním nevydařeném IVF jsem se rozhodla vyzkoušet sílu internetu a zkusit získat kontakt na léčitelku z Jáchymova.

Dozvěděla jsem se o ni od jedné slečny z blogu, která nechce předat kontakt dál. Podle jejích slov Jáchymov není tak velký a stačí pohledat :nevim: Já se teda snažila a nic. Každopádně jim po nějaké době marného snažení pomohla k miminku.

Vzhledem k tomu, že nám medicína asi nepomůže a na další pokus se momentálně nechystáme (je mi 21 a pojišťovna nepřispěje ani tˇuk :cert: ), rozhodla jsem se čekání vyplnit něčím alternativním.

Pokud by tedy prosím někdo z Vás znal kohokoliv z Jáchymova, byl u paní Evy nebo měl kontakt na jiného „léčitele“ budu moc ráda. Mometálně jsem ve fázi, kdy se nebudu bránit vůbec ničemu.

Reakce:
Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 1 inzerát 21.06.19 15:26
@Anonymní píše:
Ahoj, po našem prvním nevydařeném IVF jsem se rozhodla vyzkoušet sílu internetu a zkusit získat kontakt na léčitelku z Jáchymova.

Dozvěděla jsem se o ni od jedné slečny z blogu, která nechce předat kontakt dál. Podle jejích slov Jáchymov není tak velký a stačí pohledat :nevim: Já se teda snažila a nic. Každopádně jim po nějaké době marného snažení pomohla k miminku.

Vzhledem k tomu, že nám medicína asi nepomůže a na další pokus se momentálně nechystáme (je mi 21 a pojišťovna nepřispěje ani tˇuk :cert: ), rozhodla jsem se čekání vyplnit něčím alternativním.

Pokud by tedy prosím někdo z Vás znal kohokoliv z Jáchymova, byl u paní Evy nebo měl kontakt na jiného „léčitele“ budu moc ráda. Mometálně jsem ve fázi, kdy se nebudu bránit vůbec ničemu.

a můžu se zeptat z jakého důvodu jste podstupovali IVF??? A proč vám pojišťovna nepřispěla?? Pojišťovny totiž přispívají do 38 nebo 39 let ženy. Hlavně musíéte být v psychickém klidu a neupínat se na těhotenství. Všechno je to o hlavě :dance:

Kokolina29
Kecalka 175 příspěvků 21.06.19 15:31

P. Hakl pátek u Poděbrad, nevím jestli to ještě dělá, byl velmi úspěšný.

Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 21.06.19 15:34

S kontaktem nepomůžu, ale co tak třeba vyzkoušet hormonální jogu, cvičení dle Mojžíšove atd. Nic tím nezkazíš a třeba to pomůže (pokud není problém jen u partnera).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 15:54

Pojišťovna přispívá od 22 do 39 let. Pořád se diskutuje o tom, že se bude posouvat věk nahoru, ale nikdo nemyslí na mladší. Ale asi jsem výjimka a v dnešní době se těhotenství a mateřství spíše posouvá. Jsem dva roky vdaná, máme dům, manžel má velmi dobrou práci a proto jsme se rozhodli, že není na co čekat. Jinak já mám PCOS a manžel 0 morfologii spermií - ostatní hodnoty spermiogramu jsou nadprůměrné. Jinak jsme oba v pořádku a mladí :think: Zkoušela jsem už akupunkturu, bylinky, doktora Paszandu (homeopat) a na Mojžíšovou jen čekám až se uvolní místo a budu moct s rehabilitacemi začít.

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 1 inzerát 21.06.19 16:10
@Anonymní píše:
Pojišťovna přispívá od 22 do 39 let. Pořád se diskutuje o tom, že se bude posouvat věk nahoru, ale nikdo nemyslí na mladší. Ale asi jsem výjimka a v dnešní době se těhotenství a mateřství spíše posouvá. Jsem dva roky vdaná, máme dům, manžel má velmi dobrou práci a proto jsme se rozhodli, že není na co čekat. Jinak já mám PCOS a manžel 0 morfologii spermií - ostatní hodnoty spermiogramu jsou nadprůměrné. Jinak jsme oba v pořádku a mladí :think: Zkoušela jsem už akupunkturu, bylinky, doktora Paszandu (homeopat) a na Mojžíšovou jen čekám až se uvolní místo a budu moct s rehabilitacemi začít.

aha tak to mě mrzí, ale tak vydrž rok a pak běztě dotoho. Můj muž má taky mizerný smermiogram. Jsme sice starší (já 30 on 36) ale zadařilo se hned na první pokus i když do stádia blastocysty (kvalitní embryo vhodné k transferu) dospělo jen jedno. Podstoupila jsem na začátku prosince 2018 ET a nyní odpočítávám dny do porodu. Neztrácejte naději ta nikdy neumírá :hug: :hug: doufám že vše dobře dopadne :hug: :hug:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15079 příspěvků 21.06.19 16:10
@Anonymní píše:
Pojišťovna přispívá od 22 do 39 let. Pořád se diskutuje o tom, že se bude posouvat věk nahoru, ale nikdo nemyslí na mladší. Ale asi jsem výjimka a v dnešní době se těhotenství a mateřství spíše posouvá. Jsem dva roky vdaná, máme dům, manžel má velmi dobrou práci a proto jsme se rozhodli, že není na co čekat. Jinak já mám PCOS a manžel 0 morfologii spermií - ostatní hodnoty spermiogramu jsou nadprůměrné. Jinak jsme oba v pořádku a mladí :think: Zkoušela jsem už akupunkturu, bylinky, doktora Paszandu (homeopat) a na Mojžíšovou jen čekám až se uvolní místo a budu moct s rehabilitacemi začít.

Ale s nulovou morfologii partnera můžeš cvičit a lít do sebe bylinky co hrdlo ráčí a efekt to mít nebude. Ale aspoň si na ten rok zaměstnáš hlavu, než bude moci proběhnout pojišťovnou hrazené ivf. Holky si tu hodně chválí hormonální jógu, zkusila bych tu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 16:30

@Pavculinka tak to moc gratuluji :srdce: :srdce: My jsme 1. IVF zkusili jen s minimální stimulací - jednak jsme si celý pokus tedy hrdili sami a taky se předpokládalo, že já s PCOS budu mít i tak vajíček na rozdávání. Nakonec dozrály jen dva folikuly, po punkci se podařilo získat dvě vajícka, obě se oplodnila. Jedno bohužel po PK zůstalo jako 8 buněčné a druhé nakonec k překvapení všem blastocysta. Ráno před transferem nám řekli, že je to pořád morula a než jsme došli na sál už byla blastocysta 8o :lol: V úterý jdu na krevní testy, ale dnes 11. den po ET test negativní, takže se spíše smiřujeme s tím, že to nevyšlo a vymýšlíme jiné řešení. Ale je pravda, že naděje umírá poslední :hug:

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 1 inzerát 21.06.19 16:36
@Anonymní píše:
@Pavculinka tak to moc gratuluji :srdce: :srdce: My jsme 1. IVF zkusili jen s minimální stimulací - jednak jsme si celý pokus tedy hrdili sami a taky se předpokládalo, že já s PCOS budu mít i tak vajíček na rozdávání. Nakonec dozrály jen dva folikuly, po punkci se podařilo získat dvě vajícka, obě se oplodnila. Jedno bohužel po PK zůstalo jako 8 buněčné a druhé nakonec k překvapení všem blastocysta. Ráno před transferem nám řekli, že je to pořád morula a než jsme došli na sál už byla blastocysta 8o :lol: V úterý jdu na krevní testy, ale dnes 11. den po ET test negativní, takže se spíše smiřujeme s tím, že to nevyšlo a vymýšlíme jiné řešení. Ale je pravda, že naděje umírá poslední :hug:

a třeba z krve HCG potvrdí něco jiného :hug: test nemusí být průkazný. Záleží s jakou citlivostí jste si koupila :hug: ale je fakt že já jsem testovala až 17 den po ET - podle instrukce kliniky :P :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 16:37

@Tichošlápek To ano, ale i v CARu nás stále povzbuzují v dalších iui a ani nás netlačili do ivf. Podle nich to v našem případě i s tou nulou má smysl :nevim:…No, po 2 letech snažení by už tady asi nějaký výsledek byl, proto jsme se rozhodli i bez pojišťovny jít do ivf. Třeba se stane zázrak a zrovna ta jóga nám pomůže. Děkuji za doporučení :srdce:

Lamicka2016
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 24.06.19 10:25

Také jsem to na blogu u Anie četla a bohužel ani já jsem kontakt nenašla :? :?

Váš příspěvek
Reklama