Ledviny v těhu

Anonymní
1.9.20 15:59

Ledviny v tehu

Ahoj, měla jsem v těhotenství utlacene ledviny. Je to miminkem nebo delohou? Jsem krátce po porodu a pociťuji trošku bolest v okolí ledvin, děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20712
1.9.20 16:18

Tak miminko je v deloze, ne? Takze mas odpoved…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.20 17:43

Taky jsem to tak měla, týden před porodem jsem si kvůli bolestem ledviny polezela v nemocnici na kapackach. Po porodu dobrý, ale taky to trvalo asi 14 dni, nez to bylo úplně ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 18:35
@mrs.starbucks píše:
Taky jsem to tak měla, týden před porodem jsem si kvůli bolestem ledviny polezela v nemocnici na kapackach. Po porodu dobrý, ale taky to trvalo asi 14 dni, nez to bylo úplně ok.

Taky vás to po porodu občas zabolelo?

• Citovat
  • Nahlásit
1.9.20 21:52
@Anonymní píše:
Taky vás to po porodu občas zabolelo?

Jj, ale jen tak 14 dni, 3 týdny, pak uz to bylo dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
1.9.20 22:54

U obou dětí jsem měla v těhotenství ledvinovou koliku, zážitek. Po porodu klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.20 09:42

@barbuchablond

U obou? :roll: Z toho mám strach, ze by se to v dalším těhotenství opakovalo 8o Nepřišlo to podruhé dřív? Jak to doktoři řešili? Ja jsem totiž dostávala léky, které se ve 3. trimestru vůbec nesmí a nakonec se vyvolávalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
2.9.20 16:00

Jj, u obou. První jsem rozdýchala doma, když už jsem se chystala jet na pohotovost, tak to zázrakem povolilo (asi se milostpán posunul). Druhá byla horší, to jsem na té pohotovosti byla, trvalo to několik dní. Dali mi na výběr - léky domů nebo to samé v kapačce v nemocnici. V lékárně na mě koukali jak na vraha, že se ty léky v těhotenství nesmí. Holčička je ale zdravá. Už si to přesně nepamatuju, ale obě koliky jsem měla někdy na přelomu 2. a 3. trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 20:37

Tak to já v prvním měla stent, u druhého těhotenství klid ani žádná bolest a u třetího znova bolesti

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama