Zklamání z pohlaví miminka

Anonymní
1.9.20 15:04

Zklamání z pohlaví miminka

Ahoj holky, cítím se hrozně, protože jsem zklamaná z pohlaví miminka. Dlouhou dobu se nám miminko nechtělo ukázat až nakonec nám teď potvrdili holku. Na začátku mi to bylo asi jedno, pak jsem nad tím začala přemýšlet a nastavila jsem se na to, že to bude kluk. S přítelem jsme mu i říkali klučičím jménem. Já chtěla kluka, protože sama jsem takový klučičí typ. Jako malá jsem si hrála spíš s klukama v ulici, chodili jsme si kopat s balónem, lezli jsme na skály, pak jsem začala dělat závodně sport a když jsem skončila, tak jsem začala chodit do posilovny a to mě drží dodnes. Pracuji v mužském oboru a v kolektivu samých mužů. Ano, nosím šaty, podpatky, make-up, lakuji si nehty, ale nechodím s holkama na kafíčka nebo po nákupech. Můj přítel má dceru z předchozího vztahu, které je 8 let. No a je to typická holčička, chodí v růžovém, chodí na keramiku, do sboru a na tanečky a mně to prostě nic neříká. Jsem sportovní člověk. Ona se naučila jezdit na kole loni, ale vůbec ji to nebaví, furt se ptá, jestli už pojedeme domu a to se ptá vlastně při jakékoliv fyzické aktivitě. Tak proto jsem asi toužila po chlapečkovi, ani nevím, jestli budeme mít ještě další dítě, kvůli věku a museli bychom řešit i bydlení… chtěla jsem si asi jen postěžoval, protože to nahlas úplně říct nemůžu a budu se s tím muset tak či tak srovnat…a ano, nejdůležitější je, aby bylo miminko zdravé :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4855
1.9.20 15:08

Sportovat může i holka, záleží k čemu ji povedete vy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
1.9.20 15:10

Já teď potkala jednu známou, mají už jedno dítě - kluka. A ona byla zrovna asi 14 po porodu, nevěděli koho čekají. Tak se jí ptám koho, že tedy mají a ona mi opravdu velmi sklesle odpověděla - no dalšího kluka. A pak takové ty řeči o vaření apod. A víš co? Myslím, že je vážně jedno jaké pohlaví dítěte máš. Nejdůležitější bude jaký spolu budete mít vztah. I s holkou můžeš lézt na skály, kopat do míče apod. Vůbec to nemusí být růžová barbína. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
1.9.20 15:13

Promiň, ale tohle se fakt nedá číst :zed: co by za to někteří dali mít vůbec dítě natož tak rozlišovat pohlaví. Buď ráda že je zdravé. Holky jsou taky sportovkyně a přijde mi že nejsou takový lenoší jak kluci :lol: záleží k čemu ji provedete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 15:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, cítím se hrozně, protože jsem zklamaná z pohlaví miminka. Dlouhou dobu se nám miminko nechtělo ukázat až nakonec nám teď potvrdili holku. Na začátku mi to bylo asi jedno, pak jsem nad tím začala přemýšlet a nastavila jsem se na to, že to bude kluk. S přítelem jsme mu i říkali klučičím jménem. Já chtěla kluka, protože sama jsem takový klučičí typ. Jako malá jsem si hrála spíš s klukama v ulici, chodili jsme si kopat s balónem, lezli jsme na skály, pak jsem začala dělat závodně sport a když jsem skončila, tak jsem začala chodit do posilovny a to mě drží dodnes. Pracuji v mužském oboru a v kolektivu samých mužů. Ano, nosím šaty, podpatky, make-up, lakuji si nehty, ale nechodím s holkama na kafíčka nebo po nákupech. Můj přítel má dceru z předchozího vztahu, které je 8 let. No a je to typická holčička, chodí v růžovém, chodí na keramiku, do sboru a na tanečky a mně to prostě nic neříká. Jsem sportovní člověk. Ona se naučila jezdit na kole loni, ale vůbec ji to nebaví, furt se ptá, jestli už pojedeme domu a to se ptá vlastně při jakékoliv fyzické aktivitě. Tak proto jsem asi toužila po chlapečkovi, ani nevím, jestli budeme mít ještě další dítě, kvůli věku a museli bychom řešit i bydlení… chtěla jsem si asi jen postěžoval, protože to nahlas úplně říct nemůžu a budu se s tím muset tak či tak srovnat…a ano, nejdůležitější je, aby bylo miminko zdravé :srdce:

Mam kluka, je mu 6,jezdit na kole se naucil loni a letos na nej nesedl ani jednou :roll: prostě nechce.. Dostal nový, poprvé spadnul a uz nechce.. Fotbal je prej blbost, atd. Atd. Atd.
Ja jsem hravala fotbal závodně, dělala atletiku a na kole jezdila denně na treninky :mrgreen:
On je prostě úplně jinej, nevim po kom to má :nevim: plavat se taky nechce učit.. Prostě sport nemá rád.. A ja se tak tesila, ze bude taky sportovec..

• Citovat
  • Nahlásit
5325
1.9.20 15:17

Taky jsem podobný typ jako ty. Mám první holčičku a teď půlročního kluka. Malá sice chce hodně růžový oblečení, ale jinak je to „kluk“ Nejvíc si vyhraje s 5 letým bratrancem a pak teda i panenky. Jak ji budete vést tak ji budete mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
1.9.20 15:19

Achjo, kéž by si lidi si těch dětí přestali projektovat sebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
1.9.20 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, cítím se hrozně, protože jsem zklamaná z pohlaví miminka. Dlouhou dobu se nám miminko nechtělo ukázat až nakonec nám teď potvrdili holku. Na začátku mi to bylo asi jedno, pak jsem nad tím začala přemýšlet a nastavila jsem se na to, že to bude kluk. S přítelem jsme mu i říkali klučičím jménem. Já chtěla kluka, protože sama jsem takový klučičí typ. Jako malá jsem si hrála spíš s klukama v ulici, chodili jsme si kopat s balónem, lezli jsme na skály, pak jsem začala dělat závodně sport a když jsem skončila, tak jsem začala chodit do posilovny a to mě drží dodnes. Pracuji v mužském oboru a v kolektivu samých mužů. Ano, nosím šaty, podpatky, make-up, lakuji si nehty, ale nechodím s holkama na kafíčka nebo po nákupech. Můj přítel má dceru z předchozího vztahu, které je 8 let. No a je to typická holčička, chodí v růžovém, chodí na keramiku, do sboru a na tanečky a mně to prostě nic neříká. Jsem sportovní člověk. Ona se naučila jezdit na kole loni, ale vůbec ji to nebaví, furt se ptá, jestli už pojedeme domu a to se ptá vlastně při jakékoliv fyzické aktivitě. Tak proto jsem asi toužila po chlapečkovi, ani nevím, jestli budeme mít ještě další dítě, kvůli věku a museli bychom řešit i bydlení… chtěla jsem si asi jen postěžoval, protože to nahlas úplně říct nemůžu a budu se s tím muset tak či tak srovnat…a ano, nejdůležitější je, aby bylo miminko zdravé :srdce:

Dítě bude takové, jaké si ho uděláš. Nikde není psáno, že holčička musí chodit jen v růžové a být jak bonbonek.
Já byla taky odjakživa spíš kluk, ženský kolektiv mě děsí. S kámoškou na kafe chodíme, ale ona je stejného ražení jako já.
Určitě nebuď zklamaná z pohlaví, miminko je dar a je jedno, co má mezi nohama.
Nám nejdřív tvrdili holčičku, pak najednou kluka. A víš co? Je mi to jedno. Prostě nám byl (po poměrně dlouhé době) nadělen chlapeček a tak to má být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
1.9.20 15:25
@Anonymní píše:

Tak se nerealizuj přes dítě…

Všechny si chcete co nejdéle užívat a pak tady bulite, že jste starý a neplodny… karma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
1.9.20 15:26

Tak sis postěžovala, stejně to situaci nezmění. Naštvala jsi pár lidí. Někdy je lepší přijmout věci tak, jak jsou. Tvé důvody jsou sobecké a vůbec nevíš o čem to celé je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.20 15:29

Buďte ráda za zdravé dítě! Co by za to jiní rodice dali!

Čekáme třetí holčičku a pořád slyším „jste chtěli kluka, co…?“ Nebo „tak se Vam ten kluk nepovedl“. Vysvětlujte jim, ze je to zcela jedno!

Jak si děti vychovate a k čemu je povedete, to je jen a jen ve Vašich rukách.

Naše holky jsou sportovkyně tělem i duší (závodní plavani a aerobik, atletika) a ve škole šikovné - jednickarky obě, v kolektivu oblíbené.
Třetí treperendu povedeme v podobném duchu.

A víte co? Jsem ráda, ze se narodí holčička - víme, co očekávat ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27716
@Anonymní píše:

Přála bych ti, abys roky nemohla otěhotnět nebo musela rodit dítě, které nemá šanci na život. Ono by tě tohle přešlo. I kluk by mohl být buchta domácí s nezájmem o sport. Jde o to, k čemu tu holku povedete. Chudák dítě. Ješté se nenarodila a už dělá všechno špatně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12683

Ja byla u druheho chvilku zklamana taky, ja zase chtela holku a druhy kluk…ale preslo me to pomerne rychle. Jo je lepsi si nic neprojektovat, kdyz uz se stalo, nech ten pocit probehnout ale nevrtej se v tom moc. Tohle cviceni, ze je dulezite dite akceptovat takove, jake je, je pomerne zasadni.

Nicmene - ja mam 2 kluky, jeden z nich by ale ta holka klidne mohl byt, sport mu nerika nic, v 5 letech jsme ho stezi dostali na kolo, nejradeji by sedel doma a nad necim premyslel :D Nikdy nevis, co dostanes, bez ohledu na pohlavi…a to, v jakem prostredi bude vyrustat, ovlivni dost. Muzes mit malou sportovkyni, ale priprav se I na to, ze mozna se tve ocekavani nenaplni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
1.9.20 15:32

Ja jako dite taky zila „klucici“ zivot a chtela mit alespon 2 kluky, no nepovedlo se, mam 3 dcerky a vis, co jsou bozi, lezeme po stromech, jezdime na kole, lyzich, bruslich. Ano, ruzovou a culiky to samo resime taky, ale hrajou si spis s technickymi hrackami a autodrahou. Zkratka, jaky svet jim TY ukazes, takovy ho budete mit. Ja jsem se dokonale preorientovala a jsem stastna, ze mohu vychovat 3 zeny. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
1.9.20 15:33

Z takových názorů je mi opravdu blivno :poblion:
Zajdi na dětskou onkologii, zkus si promluvit s někým, kdo o dítě přišel, nebo o něj bojuje, s holkama, co porodily předčasně, nebo potratily, možná se ti v té tvoji hlavě trochu rozsvítí a zjistíš, co je v životě důležité. Tvůj elaborát je jen rouhání a důkaz, že si někteří jedinci nezaslouží vůbec dítě mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama