Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ano, já jsem posílala normálně na studijní a bylo mi vyhověno. Ale možná je to také podle možností oboru, já byla humanitní studia, takže žádné laboratoře a tak…
Já jsem v těhotenství nežádala, nebyl důvod, chodila jsem celý zimní semestr a na konci zkouškového už mi zbývalo do porodu 6 týdnů. Ale žádala jsem o ISP po roce z důvodu péče o dítě a bylo mi bez problémů vyhověno. Znamenalo to pro mě rozložení ročníku, mohla jsem zkoušky plnit o rok dýl, v ničem jiném změna nebyla, musela jsem chodit na přednášky i praktika v plném rozsahu.
Ahoj, stačí zajít za referentkou a ona ti vše vysvětli a pak poslat na studijní potvrzení o termínu porodu a co ti vše řekne co budeš potřebovat. A vyhoví ti. ![]()
Děkuji mooc☺️️ A jak to u vás probíhalo? Kolikrat jste treba chodili do skoly?
Ahoj maminky, chtela bych se zeptat, zda nemate nekdo zkusenost s zadanim o individualni studijni plan? Komu zadost poslat e-mailem. Referentce daneho oboru na studijni oddeleni nebo nekomu jinemu? A bylo vam vyhoveno?
moc dekuji