Žádost o individuální studium z důvodu těhotenství

Anonymní
31.8.20 18:40

Žádost o indivisualni studium z duvodu tehotenstvi

Ahoj maminky, chtela bych se zeptat, zda nemate nekdo zkusenost s zadanim o individualni studijni plan? Komu zadost poslat e-mailem. Referentce daneho oboru na studijni oddeleni nebo nekomu jinemu? A bylo vam vyhoveno? ;) moc dekuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
31.8.20 18:50

Ano, já jsem posílala normálně na studijní a bylo mi vyhověno. Ale možná je to také podle možností oboru, já byla humanitní studia, takže žádné laboratoře a tak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6499
31.8.20 18:56

Já jsem v těhotenství nežádala, nebyl důvod, chodila jsem celý zimní semestr a na konci zkouškového už mi zbývalo do porodu 6 týdnů. Ale žádala jsem o ISP po roce z důvodu péče o dítě a bylo mi bez problémů vyhověno. Znamenalo to pro mě rozložení ročníku, mohla jsem zkoušky plnit o rok dýl, v ničem jiném změna nebyla, musela jsem chodit na přednášky i praktika v plném rozsahu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
31.8.20 19:07

Ahoj, stačí zajít za referentkou a ona ti vše vysvětli a pak poslat na studijní potvrzení o termínu porodu a co ti vše řekne co budeš potřebovat. A vyhoví ti. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.8.20 19:31

Děkuji mooc☺️️ A jak to u vás probíhalo? Kolikrat jste treba chodili do skoly?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty