Lego Duplo - návody

570
19.5.10 22:54

Lego Duplo - návody

Chtěla jsem poprosit - zdědili jsme poměrně hodně velké množství dupla po dětech mého bratra, které je už taktéž měli po někom. Množství je parádní, můžeme postavit velký dům, zaparkovat tři auta, pozvat milion kamarádů… „Problémy“ máme (spíš já) pouze dva:
1. nemáme okna a dveře - co jsem koukala na internetu, tak v legu creator existují samostatně prodejné sady oken, dveří, střech - chápu dobře, že v duplu neexistuje (vím, že jsou k prodeji na MMB individuální dílky, ale nezdá se mi to nikterak výhodný nákup…)?
2. nemáme žádný návod, dům si postavíme, ale na stavění jen z kostek je moje fantazie fakt krátká… Našla jsem dokonce nějakou stránku s návody ke spoustě sad http://www.brickfactory.info/ ale tam nejsou návody k základním sadám kostek (aktuálním) – proto by mě zajímalo, zda vy, kteří jste kupovali ty základní kyblíky, máte uvnitř nějakou brožurku s návodem, jak postavit ptáka, panďuláka, krávu nebo co já vím :-) a jestli byste někdo nebyl ochotný mi to naskenovat a poslat mailem? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14771
19.5.10 23:11

hele,koukni třeba i na www.duplik.cz nebo i na www.aukro.cz na mmb bývaj občas taky jinak návod jsme ted nějaký v krabici měli-kupovali jsme tu hru s čísly.ale neumím používat scaner. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
19.5.10 23:14

koukni se na www.legacek.cz

• Nahlásit
  • Citovat
14771
19.5.10 23:16

ještě třeba tady u té paní,má toho taky mraky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2725
20.5.10 00:55

Mám stejný problém, dostali jsme 3× Lego Duplo, všecko nové, ale návody k tomu jako takové nebyly. Byly jen fotky na krabicích, na každé trochu něco jiného. Moje fantazie na takové věci nefunguje, ráda zítra nafotím a dám sem fotky z krabice, prosila bych ale taky o nějaké nápady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14771
20.5.10 06:48

pokud umíte anglicky nebo německy dobře zkuste se prokousat sem.mám to na tom návodu www.nielsen.com/LEGO nebo ještě www.LEGO.com

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2725
23.5.10 15:27

Tak přidávám fotky z krabic jako inspiraci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2725
23.5.10 15:27

další