Lego hidden side

10804
9.9.19 10:50

Lego hidden side

Nemáte náhodou tohle lego už někdo doma? Koukala jsem na youtube, ale fakticky, zvládnout to hrát třeba čerstvě osmileté děti v pohodě už? Stojí to za ty peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3437
9.9.19 10:54

Syn ho má. Je mu necelých 6 let a postavil si to v pohodě. To, jestli je to téma pro děti, je věc druhá. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10804
9.9.19 10:57
@Lychee13 píše:
Syn ho má. Je mu necelých 6 let a postavil si to v pohodě. To, jestli je to téma pro děti, je věc druhá. :zed:

mně nejde o postavení, mně jde o tu hru pak následnou přes telefon, o tu aplikaci. Už jsem četla recenze, že je to pak složité pro menší děti to hrát. Téma neřeším, moje děti milují duchy, strašidelné a duchařské historky a vše kolem toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.9.19 22:59

@Šáruší Lego je super, ale s tou aplikací nevím spíš tak 10+ pro 8i leté dítě to bude asi složité..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10804
28.9.19 05:36
@Anonym43 píše:
@Šáruší Lego je super, ale s tou aplikací nevím spíš tak 10+ pro 8i leté dítě to bude asi složité..

děkuji, tak na to letos kašlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3437
28.9.19 16:15

My už to zkoušeli a syn čerstvě 6r to zvládá hrát :) Jen mi vadí, že na to používá můj telefon, vlastní samozřejmě ještě nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10804
28.9.19 17:20
@Lychee13 píše:
My už to zkoušeli a syn čerstvě 6r to zvládá hrát :) Jen mi vadí, že na to používá můj telefon, vlastní samozřejmě ještě nemá.

a sakra, tak to je protichůdná informace :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3437
29.9.19 06:29
@Šáruší píše:
a sakra, tak to je protichůdná informace :mrgreen:

Samozřejmě mu to ze začátku šlo hůř, ale po dni snažení jede. :mrgreen: Máme tu laboratoř a školu. Od Ježíška chce ten autobus a hřbitov :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10804
29.9.19 08:12
@Lychee13 píše:
Samozřejmě mu to ze začátku šlo hůř, ale po dni snažení jede. :mrgreen: Máme tu laboratoř a školu. Od Ježíška chce ten autobus a hřbitov :roll:

jsou to hrozný pálky. Já to zvažuju dost, mám holku, doteď jede v holčičím legu elves a friends, to je jako vzhledově krásné lego, to hidden side je jako ošklivý, i ti paňáčci a tak, přemýšlím, jestli si s tím jako hrají i jinak, než že u toho sedí s telefonem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3437
29.9.19 13:59
@Šáruší píše:
jsou to hrozný pálky. Já to zvažuju dost, mám holku, doteď jede v holčičím legu elves a friends, to je jako vzhledově krásné lego, to hidden side je jako ošklivý, i ti paňáčci a tak, přemýšlím, jestli si s tím jako hrají i jinak, než že u toho sedí s telefonem :think:

No taky se mi to nelíbí. My zase jedeme v Lego City a máme v tom už x tisíc, ani nechci domýšlet kolik. Syn si s tím hraje i bez telefonu, to zase jo, protože já mu ho zase tak často nepůjčuju. :mrgreen: Teď by chtěl domek Simpsonovi, ale to je zase 5,5k. To už je za mě moc za Lego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.10.19 21:59

@Šáruší Tak asi záleží i na tom, jak které dítě je šikovné a jestli třeba už má nějaké zkušenosti s elektronikou atd. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9575
13.11.19 06:40

Obnovuji téma, má někdo další zkušenosti? Pro mě jsou rozporuplné pocity z chytání/střílení :? jinak se mi zamlouvá a zvažujeme pořízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
27.12.19 14:08

Lego hidden side( strašidelný vlak) jsem pořídila 10 letému synovi k vánocům,( velmi si ho přál). Jsme zklamáni. Místo radosti jen pro zlost!!! Výrobci totiž potutelně mlčí, že aplikace je kompaktabilní jen s velmi málo telefony. Je dobré si aplikaci stáhnout ještě před koupí a vyzkoušet to zda Vám bude fungovat. Nemáme nijak levné ani staré telefony a nejde to do mého ani synova mobilu. Dle rad zkušenějších jsme se snažili obejít to tím, že nestahujeme aplikaci z google play, ale odjinud. Stejně to v našem případě nefunguje. Když se konečně povedlo stáhnout aplikaci na telefon k tátovi. a aplikace i funguje( někdy se stane, že se aplikace stáhne i nainstaluje, ale nejde spustit a nebo nefunguje správně) tak je zase nový problém, že stavebnice nejde do té aplikace na mobil naskenovat. Zkoušíme vše možné i nemožné, uvidíme zda se povede či nikoliv. Za mě hrůza!!! Místo radosti z dárků a hry studujeme rady a návody na internetu a vyhledáváme, co ještě zkusit ( spousty ztraceného času…). Vývojáři lego, by se opravdu měli zamyslet a něco s tím udělat, aby to fungovalo ve většině běžně používaných telefonů. Přijde mi to poněkud jako podvod. Vrátit nepůjde stavebnice je otevřená a postavená. Jako reklamaci též těžko uznají… Naše smůla, že nemáme kompaktabilní telefon… Pokud má někdo štěstí, že mu vše funguje bude to asi pěkné a dětem se bude líbit. Takto je to jen zlost a obrovské zklamání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.2.20 07:44

Upřímně by asi bylo trochu lepší aby se někteří lidé nejdříve trochu zamysleli než něco napíší. Na tuhle diskuzi jsem natrefil jen náhodou když jsem zjišťoval jak je to s tou aplikací a fakt mě některé názory opravdu pobavili. Já osobně mám doma hned tři sety a dobudoucna bych chtěl i další dva. Pro upřesnění je mi 28, lego sbírám od mala a nemám ho jen vystavené ale opravdu si z něj stavím a hraju si s ním. To že mi aplikace na hidden side nejde jsem zjistil už v obchodě, ale lego sem si koupil stejně protože se mi líbilo, a ke hraní s tím fakt mobil nepotřebuji. Tak a jinak bych rád poznamenal 1. Jestli je téma vhodné pro děti je trochu blbost. Každý člověk a tudíž i dítě je jiné a každému se líbí něco jiného, navíc si lego mohou přece koupit i starší. A to jestli hra není pro děti moc náročná tak přece tím že jí bude hrát a zkoušet to tak tím se bude zlepšovat. 2. Šáruší se zmiňuje že panáčci jsou oškliví že v lego friends a elves jsou mnohem hezčí. Možná by bylo fajn se zamislet. Friends a elves jsou čistě holčičí záležitost a lego by tyhle figurky nemohlo použít už jen proto že by to kluci nekupovali. Mám tři figurky z lego friends a když to zjistil můj 10ti letý bratránek tak prohlásil: já bych si tohle fakt nekoupil. A za 3. Sunnny pokud jste to lego kupovali jen kvůli té hře tak si myslím že je to fakt blbost. Nevím Google play má kvanta různých her zdarma tak proč si stěžovat. Předevčírem jsem byl v pompu a na regálu tam byl i letáček s informacemi že aplikace není kompatibilní na všechny telefony, a ani nechápu proč chcete reklamovat lego kvůli aplikaci. Dá se s tím užít zábava i bez telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
24.2.20 17:41

Nás syn 8 let má z hidden série hřbitov, a je nadšený, je to věc vkusu, on má rád strašidelné věci takže je spokojen, aplikaci má taky a není nijak náročná, doma má těmer vse z minecraft a z Harryho a tohle je pro něho příjemná změna a vypadá fakt hezky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama